1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Feesten op 5 mei vinden ze wel leuk, maar slecht 2 minuten stilte voor de gevallenen die voor hun vrijheid streden is teveel gevraagd. Die blinde feestvierders zien niets van de wereldwijde ellende en zeker niet van de offers die gebracht worden om in vrijheid te kunnen leven. Als het te laat is zijn ze straks verongelijkt en jammeren ze net als de z.g. nieuwe Nederlanders “Ik niet weten”
LikeLike
In welke vrijheid kunnen wij dan leven.
LikeGeliked door 1 persoon
Wie, of welk onderzoekbureau heeft dit onderzocht; en hoe?
LikeGeliked door 1 persoon
Dagelijks vallen er nog slachtoffers, we zitten nu ook midden in een oorlog.
Het wordt alleen niet zo genoemd.
Mensen kunnen allang niet meer veilig over straat, niemand gaat ’s avonds meer een wandeling maken of nog even naar de winkel als het donker is.
Dus ergens begrijp ik het ook nog.
Dat nooit meer, is ook een aanfluiting als synagoges en scholen bewaakt moeten worden, en joden niet over straat kunnen.
LikeGeliked door 4 people
Jongeren in de leeftijd van 18 tot en met 24 jaar hebben ook geen flauw idee meer wat er toen precies gebeurt is.
Zelfs niet eens hoelang het geduurd heeft of wanneer het precies zich afspeelde.
Ik ben de meest vreemde antwoorden tegen gekomen.
Zelfs dat het ongeveer 4 – 5 dagen geduurd heeft, en toen was het over.
En dat het ergens in de jaren ’50 – ’60 gebeurt moet zijn
Op school wordt het je niet meer verteld, om andere niet te kwetsen.
Anders kan de leraar met de taxi naar huis omdat ze auto gesloopt is.
LikeGeliked door 2 people
Precies, zo is het precies!
Wij werden meegesleurd in deze oorlog en heden ten dage zijn er lieden, die hem niet mee hebben gemaakt, maar die ervan overtuigd zijn dat we op de een of andere manier toch in staat zijn geweest de verkeerde kant te kiezen.
LikeLike
Niet zo vreemd toch, door het vele inteelt import wordt verhoudingsgewijs het draagvlak kleiner en net als het feit dat de “Nederlander” steeds dommer zou worden, omdat de import een lager IQ heeft daalt het totaalgemiddelde van het IQ.
LikeGeliked door 1 persoon
Eerder door wat Bert (om15h39) schrijft : de laatste twee lijntjes.
LikeLike
Decennialang was het Onderwijs in handen van de vernielers en ging dus ook geschiedenisonderwijs de afgrond in. Geen samenhang maar periodes, met zevenmijlslaarzen door WO I en II en natuurlijk veel zaken niet bespreken (de slachtingen van de Turken op de Balkan) vanwege de jihadisten in de klas. Schoolleiding van linkse signatuur en het plaatje is compleet. Tel daarbij op het ronduit achterlijke, geïmporteerde volk (ik ken scholen in Amsterdam daarin is geheel Afrika vertegenwoordigd en spreken veel niet eens Nederlands maar bagger Frans) en het plaatje is compleet.
LikeGeliked door 1 persoon
IQ is niet synoniem aan beschaving
LikeLike
Echter wel aan vooruitgang. . .
LikeGeliked door 1 persoon
De gesneuvelden draaien zich om in hun graf met de kwellende vraag “moesten wij daarvoor sneuvelen” opdat een Rutte , Timmermans en dergelijken de vrijheid en levensstijl in gevaar brengen door een hoop achterlijke idioten NL binnen te loodsen en bovendien bepamperen
LikeGeliked door 1 persoon