1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.279 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Het lijken wel Chinese moslims op de foto! Het ziet er op de foto naar uit dat ze een uitstekende deal met China heeft geschaft door de miljoen daar opgesloten islamitische Oeigoeren naar Europa te halen
LikeLike
Dit is op toodlessss herblogd.
LikeLike
Zimmer frei?
LikeLike
Moses opende de zee en zijn volk ging op weg naar het beloofde land
Merkel opende de Duitse grenzen en haar getaande oogappels nestelde zich als parasieten in het beloofde land
LikeGeliked door 1 persoon
http://xandernieuws.punt.nl/content/2018/09/Bestseller-Vijandige-Overname-Oud-SPD-senator-en-Bundesbank-topman-wil-leger-inzetten-tegen-islamitische-migranten
LikeGeliked door 2 people
Een man die zijn hersens gebruikt, iets wat zeer weinig in de politiek voor komt !!
LikeGeliked door 1 persoon
Peter Hahne over de achterlijke linkse politiek
LikeLike
Die vreselijke Landverrader Peter Altmaier zat in Nieuwsuur ZIJN ANGELA en zijn vaderland op te hemelen. Verdamt, die vent is ook een ramp voor “zijn” land! En natuurlijk ‘extreem-rechts’ voor in de mond! Ik kijk vaak naar het Duitse Journaal. Dit land is doodziek en glijdt af naar grote instabiliteit. Zal er niet van opkijken dat het nog eens zo ver komt dat mohammedanen op de vlucht gaan! Naar…………………….. Nederland, België!! Leer mij de stamboek Duitser kennen!
LikeGeliked door 1 persoon
Zum kotzen !!
LikeLike
Tijd om het spelletje “wie van de 3” nieuw leven in te blazen, wil de echte apotheker opstaan?
LikeLike
dit moet onder het volgende topic.
Komt door “een webpagina vertraagt uw browser”, ze vertellen niet welke pagina, kutklotenvandebok.
LikeLike
Merkel omringd met:
LikeLike
LikeLike
De ware aard van de Merkelianen
LikeLike
CDU gaat ‘keihard’ optreden, volgt Khan van Londonistan, wil mesverbod (helpt niet)
Sachsens CDU-Fraktionsvize Meyer fordert ein Messer-Verbot in deutschen Innenstädten. „Niemand braucht eine Stichwaffe in einer Fußgängerpassage“, sagte er nach der Gewalttat von Chemnitz. Mit seiner Forderung zielt Meyer vor allem auf Migranten
…
https://www.welt.de/politik/deutschland/article181443924/Stephan-Meyer-Sachsens-CDU-fordert-Messer-Verbot-in-Innenstaedten.html
LikeLike