D66-Kamerlid Rob Jetten is gekozen tot de nieuwe fractievoorzitter
Rob Jetten is de nieuwe fractievoorzitter van D66 in de Tweede Kamer. De fractie wees hem aan als opvolger van Alexander Pechtold. Die kondigde zaterdag aan dat hij vandaag opstapt als Kamerlid en als partijleider. Er waren meer kandidaten, maar volgens Jetten is hij “na een goed gesprek” in de fractie unaniem gekozen.
Gisteren was er een zogenoemde biechtstoelprocedure, waarin kandidaten hun belangstelling konden uitspreken of hun voorkeur voor iemand anders.
De ‘discriminerende’ campagne van Wilders. Nou, het komt echt wel goed met de Demoniserende66…
LikeGeliked door 1 persoon
ik wil die relnicht nog wel eens zien in debat met Wilders. Een geiten wollen sok in een blauw pakje.
LikeLike
Bweeeghhh het aankijken niet waard die rooie ratten !
LikeLike
LikeLike
LikeGeliked door 7 people
Je bedoelt toch niet dat het een homo is , Klaas ?
LikeGeliked door 3 people
Jesse&Jetten, vrienden voor het leven.
LikeLike
of transgender…………..
LikeLike
Harry, is ie dus wel. Stond gisteren in een interview in het AD.
LikeLike
De kersvers leider van D66 werd geboren in Veghel, groeide op in Uden, was student in Nijmegen, en woont samen met zijn vriend in Ubbergen, vlak bij Nijmegen. Zijn coming-out, aan het eind van zijn middelbareschooltijd, was ‘niet gemakkelijk’.
https://www.ad.nl/politiek/carriere-rob-jetten-gaat-heel-erg-snel~a0bf87b9/
LikeLike
@ BertG. 10 oktober 2018 om 07:08
We hebben er dus weer een homo bij. Wat zouden zijn mohammedaanse vriendjes daarvan vinden?
Rutte zal in elke geval erg in zijn nopjes zijn met Jetje. Wie weet, kunnen ze elkaar lekker verwennen.
,,We zijn gewoon verwend”, zei hij in 2014 in een interview met de Gelderlander.
Dat ‘verwend zijn’ geldt waarschijnlijk voor snotneus Jetje, maar wij kunnen daar bar weinig van merken.
LikeGeliked door 1 persoon
Knappe keuze, nog pedanter dan kereltje Penthouse.
LikeGeliked door 2 people
Ik had het al voorspeld.
Kan niet wachten ,als hij de confrontatie met Wilders aan moet gaan!
LikeGeliked door 2 people
Eens en dus op naar de 0 zetels
LikeLike
Het is een leuk kereltje om flink op zijn bek te slaan ( FIGUURLIJK ).
Hij zal het goed doen bij de transgenders – homo`s en groenlinks meisjes.
LikeLike
Zal D666 vast een hoop stemmen opleveren uit de LGTHB richting.
LikeGeliked door 1 persoon
Pfffff allemachtig zeg, konden ze niemand anders vinden als deze yup, die vent heeft een uitstraling als een natte dweil en net zo’n rotkop als zijn voorganger.
Positief is natuurlijk wel dat zo iemand niet een heel groot deel van de bevolking zal aanspreken door zijn bruisende uiterlijk, dus met een beetje mazzel maakt hij af wat onder Penthause al in gang is gezet n.l. de afgang van D66.
LikeLike
Klaver,Jetten,allemaal snotneuzen ,met nul ervaring .
LikeLike
Zonder mij mag het niets worden.
Zal het niets worden omdat het toch nooit iets echts zou kunnen worden,, D66 haar laatste hamerslag zal er een zijn van een onhoorbare pluchehamer door het geratel der leden heen.
LikeLike
Pipo van demonen666
LikeLike
https://www.tubantia.nl/enschede-e-o/vaderlandse-driekleur-en-vlag-enschede-in-raadzaal~a3c96378/
LikeLike
Een nieuwe eco-nazi in een vvd jasje is geboren.
LikeGeliked door 2 people
Heel slim (sluw).
Nu ook voor D66 een knulletje, type ‘mooie jongen’.
Daarmee lok je de linkse mutsjes wel naar je partijtje.
Hij zal wel weer ‘een lekker kontje’ hebben; dat levert stemmen op, mensen!
LikeLike
Vroeger koos men de staatsmannen voor onze volksvertegenwoordiging, tegenwoordig stelt men klaarblijkelijk minder eisen aan ervaring, vaardigheden en staatskennis……….
Malle jongens die JDers.
LikeGeliked door 1 persoon
De vraag hangt boven de markt, wat stelt de politiek nog voor….
LikeLike
“na een goed gesprek” betekend voor ons “kiezen of delen”.
Past mooi in het rijtje mooie vertrouwde gezichtjes die door hun (Polit) bureau worden aangestuurd.
Trudeau, Macron, Jesse Klaver, Lilian Marijnissen en nu baby-face Rob Jetten.
Deze jonge knaap zal lachend napraten wat de échte onzichtbare leiders samen met een heel team psychologen, spindoctors, coaches en communicatiedeskundigen voor de partij hebben bedacht.
Je ziet dat het werkt, je kunt op deze wijze zelfs leider worden met een half afgemaakt MAVO diploma als die oliedomme Jesse Klaver.
Politiek anno 2018, met 50 mensen waarvan sommigen nog te dom zijn om te poepen, liegen, bedriegen en doen wat de EUSSR opdraagt terwijl het door gladde praatjesmakers in een dagelijkse mediashow als belangrijk werk wordt uitgelegd.
Volksverlakkerij van de bovenste plank.
Het Forum voor Democratie zal nog groot worden.
Zeker nadat ze de leugen van de klimaat miljarden zwendel doorgeprikt hebben.
LikeLike
Sabeltant
Fan van FvD?
Over leugenaars gesproken, zet Baudet dan ook gelijk in dat rijtje!!!
LikeGeliked door 1 persoon
Kinderdagverblijf in kamer met Klaver en Jetten kunnen ze samen klaverjetten
LikeGeliked door 1 persoon
Weer zo ’n regenboog figuur!
P.S. Diversiteitscursussen op de UvA. Zie http://www.elsevier.nl
LikeLike
LikeGeliked door 2 people
@ Heer M 9 oktober 2018 om 16:49
Als ik het niet dacht: de zoveelste babbelbek, die net uit het ei komt en veel praat, maar NIETS zegt.
Jetten speelt steeds dezelfde grammofoonplaat af.
LikeLike
E.J.Bron:youtube heeft mijn videoclip van het laatste artikel verwijderd,maar ik heb een nieuwe gemaakt…groet…https://zlj13051967.wordpress.com/2018/10/09/het-is-een-historische-fout-geweest-van-vele-politieke-generaties-om-de-islam-hier-in-west-europa-binnen-te-halen/
LikeLike
Dank je. Oude video vervangen voor de nieuwe:
https://ejbron.wordpress.com/2018/10/06/integratie-moslims-in-europa-overal-mislukt/
Mvg,
E.J. Bron
LikeGeliked door 1 persoon
Pingback: Een kwiek jongmens loopt door de wandelgangen… | Jasterke's kwijt-zonder-spijtsite
Even tussendoor,arrogante braakbal Timmermans wil zuiplap Juncker opvolgen !!
LikeLike
Dat zat er dik in. In ruil voor het wegdoen van het referendum, mag deze kleuter manneke P opvolgen. Hij heeft de stront over zich heen gehad in de tweede kamer, maar kan nu beginnen met graaien.
LikeLike
Met dank aan Joost Niemoller, die weer eens een geheugensteuntje bood: https://twitter.com/JoostNiemoller/status/1049611884599697408
LikeGeliked door 2 people
Hij ziet er erg jong uit….Voor de gelegenheid droeg hij een lange broek en nam die fopspeen uit zijn mond ….Pluspunt…. Hij zal nooit beschuldigd worden van iemand te verplichten abortus te plegen
LikeLike
Leeghoofd nieuwe stijl, tot z’n kruin gevuld met cliche’s.
LikeLike