(Klik op de afbeelding voor groter beeld)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Klaas”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Klaas”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
En bedenk dan dat er in GB tienduizenden meisjes vooral psychisch kapot zijn voor het leven.
Dit seksueel geweld heeft decennia door kunnen gaan, omdat links tuig de boel wilde verzwijgen.
Je moet vooral de moslims niet willen kwetsen, daar kun je gerust een lading autochtone meisjes voor opofferen.
LikeLiked by 3 people
Daarom wilde Engeland ook via de Brexit van de wijd open grenzen af. Alleen hadden ze in 2002 nooit moeten toetreden tot Europa en getuigt dat niet bepaald van inzicht en voorspellend vermogen bij de Engelse bestuurders.
LikeLiked by 1 persoon
Dat geldt voor de Nederlandse nèt zo goed.
LikeLiked by 1 persoon
1400 jaar muᛋᛋliminteelt samengevat in 1 foto.
LikeLiked by 2 people
Zo te zien zijn zij geestelijk dood, logisch want islam.
LikeLiked by 1 persoon
LikeLiked by 1 persoon
Waarbij het FVD 100 wollige antwoorden krijgt om de werkelijke bedoelingen van deze maffiose regering te maskeren.
Geloofd de FVD nou werkelijk dat dat hele Marrakesh circus al geen uitgemaakte zaak is.
Daarbij komt, als Harbers niet overal een passend antwoord weet te geven Rutte nog wel met een inlegvelletje zal komen, om de hele zaak door te drukken.
LikeLike
grooming gangs….? is er geen vergissing ….die van oxford zitten die niet op de universiteit
LikeLike
Ik kijk geen kleurentelevisie meer…maar getinte televisie en steeds vaker is het beeld zwart.
LikeLiked by 1 persoon
en dat is nog maar het minuscule topje van de islamitische ijsberg
LikeLiked by 1 persoon
En alleen daarom al een Brexit. Herstel van de grenzen en de mogelijkheid om iedere moslim terug te geven aan het vasteland.
LikeLike
Duizend maal erger dan de Brexit………….
LikeLike
Als de ogen de spiegel van de ziel zijn dan zegt deze foto alles. Ik zie alleen maar duisternis, wreedheid, arrogantie, spot, misprijzen. Als men dan ook nog eens de boom herkent aan zijn vruchten dan is deze foto iconisch waarvoor de islam staat.
LikeLiked by 3 people
We zien hetzelfde.
LikeLike
Ik zie allemaal criminele pislamzombies met een IQ van onder de 70.
Laag IQ gaat samen met crimineel gedrag, daarom zijn inteelt finnen zo crimineel.
LikeLike
De slachtoffers waren zover bekend bijna allemaal blanke meisjes..
Het blanke ras moet toch verdwijnen…dus maakt men zich er niet druk om.
Maar als er een diplomaat verdwijnt in het Saudi’s consulaat… dan laten we dat 2 weken lang op het nieuws zien.
LikeLiked by 2 people