(Vertaling: E.J. Bron)
Canberra – Zo ziet succesvolle “vluchtelingen”politiek eruit: de Australische regering kan nu twee interneringskampen voor migranten op het vasteland sluiten – ze motiveert de stap met het dalende aantal illegale binnenkomsten. Het zwaar beveiligde centrum in Maribyrnong in Melbourne zou onmiddellijk gesloten worden en het Blaxland-complex in Sydney in mei, berichtten Australische media onder verwijzing naar de immigratieautoriteiten.
Op dit moment zijn er nog 1250 mensen in interneringskampen op Australisch grondgebied ondergebracht, zowel boot”vluchtelingen” als mensen die hun toegestane verblijfsduur overschreden hebben of van wie het visum wegens karakterologische redenen werd ingenomen.
Door de sluiting van de zwaar beveiligde kampen in Melbourne en Sydney daalt het aantal interneringskampen tot zeven. In 2013 waren het nog 26 geweest, waarin destijds tot 10.000 mensen zaten. Nog eens 1000 andere bootvluchtelingen worden op dit moment in kampen in de eilandenrepubliek Nauru en op het tot Papoea-Nieuw-Guinea behorende eiland Manus vastgehouden. Sinds 2013 brengt Australië daar asielzoekers onder die over zee komen.
Bron:
http://zuerst.de
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
GEWELDIG !
Een voorbeeld voor Europa.
LikeLike
Uit De Telegraaf :
De rekening van het klimaatkalifaat
https://www.telegraaf.nl/nieuws/2988721/de-rekening-van-het-klimaatkalifaat
De moeite waard om te lezen !
LikeLike
Kwam dit tegen op YouTube
LikeLike
LikeLike
Illegalen komen met luxe personenauto zonder ‘carbon footprint’ achter te laten
LikeLike
Daar heeft Soros in ieder geval zijn doel niet bereikt.
Die vent heeft ook de kop van een duivel.. kijk maar eens goed naar dat wandelend LIJK.
LikeLike