1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
De politiek zijn de grootste verspreiders van Fake nieuws !!
LikeGeliked door 1 persoon
Dames en Heren.
Als er hogere belangen in het spel zijn, is de waarheid ver te zoeken. Wat niet màg zijn ìs niet. In het Rooms-Katholieke Spanje zijn fundamentalistische moslim-migranten heilig en is nationalisme duivelsgespuis.
LikeLike
Ik vraag me keer op keer af waarom men na iedere aanslag, gepleegd door moslims, de islam buiten beschouwing wil laten.
Dat doen ze toch met geen enkele religie? Als christenen of Joden een aanslag zouden plegen, dan zijn ze niet zo correct om dat feit te verdoezelen.
Is het angst voor de islam…., of spelen er andere belangen?
Kritiek op de islam zou niet meer strafbaar moeten zijn, want kritiek op andere religies is ook niet strafbaar. Wat voor meerwaarde heeft de islam boven de gevestigde religies? Ze worden als halve heiligen behandeld, welke gruwelijkheden ze ook begaan.
Niet te vatten!
LikeGeliked door 1 persoon
Dat hoeven ze ook niet, om bij een andere “religie” politiek correct te zijn.
Dat zou de eerste keer zijn dat ik zo iets zou horen of lezen, dat al die andere “religies” een aanslag gepleegd hebben.
Die mensen bestaan helemaal niet, die een aangeboren afwijking hebben om andere dood te willen maken, waar dan ook.
Allen mossels hebben daar last van.
En ja, ze zijn doods en doods bang dat het sein gegeven gaat worden, van 1 of ander opper iman, om met ze alle tegelijk los te gaan, om de islamitische staat uit te roepen hier.
Om geen enkele andere reden verspreiden ze zich in alle landen van Europa.
In een dag kan het gebeurt zijn.
LikeGeliked door 1 persoon
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=nl&u=https%3A%2F%2Felpais.com%2Felpais%2F2019%2F03%2F12%2Finenglish%2F1552403746_691872.html%3Fid_externo_rsoc%3DTW_CM_EN
LikeLike
Het was toen al duidelijk door het ontkennen van de motieven van de islamitische daders dat de regering in Spanje al partij had gekozen, en daar gaat het nu om…..regeringen die al partij hebben gekozen voor de islamitische verovering van Europa…….verraders en overlopers pur sang.
LikeGeliked door 2 people
Ondertussen,
https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/03/duitse-migratiedienst-5-000-oorlogsmisdadigers-tussen-syrische-migratiestromen/
Duitse migratiedienst: 5.000 oorlogsmisdadigers tussen Syrische migratiestromen!
Het dagdromen en de naïviteit verdwijnt langzaam nu er berichten uit Duitsland binnenkomen waarin gesteld wordt dat tussen de vluchtelingenstromen uit Syrië 5.000 oorlogsmisdadigers verstopt zaten! En de meesten lopen nog vrij rond. Volgens de Duitse migratie-dienst, het Bundesamt für Migration, zouden de oorlogsmisdadigers ‘het Volkerenrecht hebben geschonden’, lezen we op de website van Bild.
LikeLike
Burgemeester van Azuqueca probeerde verkrachting van 12 jarig kind door 6 Marokkanen en een Nigeriaan stil te houden
https://bit.tube/play?hash=QmWJ3q9KWQ5xF6WDTYp5EVQpXJ8jtgeesTLGLYHPqdGfhi&channel=251530
LikeLike
Yihad Sarasúa, moslimleider wil dat Spanje zijn excuses aanbiedt vanwege de nederlaag in 1492
(vlieg tapijtje, vlieg)
….
“Sir, being the King of Spain, I believe that the historical moment has arrived to carry out the recognition of the vileness, plunder, displacement and murders carried out by orders of the Catholic kings and their most direct collaborators, which culminated with the surrender of Granada and the breach of everything subscribed to the Muslim community”, reads the letter.
Besides, he adds that the Muslims were subjected to a “constant persecution” that left “millions of dead”
…
https://garyfouse.blogspot.com/2019/03/muslim-leader-in-spain-wants-king-to.html?fbclid=IwAR2buwfUCBR8fHA3UzlrYt8vLLLn0_noCl1paOfyIZbL9_M_mqU1hD3lbA8
LikeLike