Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Lucky”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Lucky”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Andre op Hugo de Jonge weigert weggelak… | |
Léon van Duren op Ongelooflijk dat hij zich nog… | |
Niek op Het teken der tijden | |
Wim Vreeswijk op Waarderingscijfer Joe Biden in… | |
Wim Vreeswijk op Servië verzekert zichzelf van… | |
Henk der Niederlánde… op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Geert Vanden Bossche voorspelt… | |
Blaffertje op Schapen . . . | |
Hovawart op Motie in Zoetermeer aange… | |
ronjaspers op “Wij van WC-eend…… | |
ronjaspers op “Wij van WC-eend…… | |
Wim Vreeswijk op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Motie in Zoetermeer aange… |
Tweede Kamer, doe er wat aan !!!!!
LikeGeliked door 2 people
Hebben geen zin,geen tijd en geen interesse !
LikeGeliked door 1 persoon
Durven niet, schijtbang als ze zijn!
LikeLike
85% van de Kaaskoppen krijgt dit niet mee! Huh, zegt u?????? Vinden PulpTV veel belangrijker. Desinteresse voor het eigen Vaderland, nageslacht, werd onze ondergang!
LikeGeliked door 2 people
Links is een hersenafwijking !
LikeGeliked door 3 people
De burqa is echt de enige manier voor travestieten om volledig gerustgesteld te zijn dat hun vermomming niet wordt herkend. Een ingenieuze vooruitgang in de genderisering van de samenleving.
LikeGeliked door 1 persoon
Dit is HET BEWIJS voor minachting van de democratie. Wetsbesluiten worden belachelijk gemaakt door partijen uit de Tweede Kamer…
Schande….
Wat heeft het voor nut om openbaar vervoer te stimuleren, als reizigers een onveilig gevoel krijgen in de bus of trein door een bourka draagster (of drager ???)
Daarom ga ik niet meer met het openbaar vervoer mee…
LikeGeliked door 1 persoon
Sylvana is that you?
LikeGeliked door 1 persoon
@ Hovawart (21 augustus 2019 om 17:10)
Dames en Heren.
Ik denk, dat die gender dat kreng van Ollen is.
LikeLike
Riool van islamitische uitwerpselen.
Wordt hoog tijd dat heel Amsterdam wordt doorgetrokken.
LikeGeliked door 1 persoon
Waar woont die PvdA nsber?
LikeGeliked door 1 persoon
Hoe haal je het in je hoofd een teken van enorme onderdrukking te verdraaien/vertalen naar vrijheid maar goed het communisme heeft onderdrukking altijd verheerlijkt.
LikeGeliked door 1 persoon
Landverraders en volksverraders
LikeGeliked door 1 persoon
De PvdA heeft de islamietjes altijd geknuffeld, daar zijn ook nu weer mee bezig, hoe stom is deze partij dan wel niet. Het is de PVDA die DENK in het zadel heeft geholpen. GOED BEZIG LINKSE MINACHTENDE DYMMIES.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik denk dat Allah een hele kleine piemel heeft, en daarom vijf keer per dag wil horen dat ‘hij groot is’…
LikeGeliked door 2 people
Ik denk dat je in principe gelijk hebt, Balkan Chronicles, Maar letterlijk vertaald betekent Allahu Akhbar niet “Allah is groot” maar “Allah is de grootste”. Blijft hierbij de vraag: de grootste van wie/wat? Als dat eens in vraag gesteld mocht worden.
LikeGeliked door 1 persoon
Dus je denkt dat Allah de grootste piemel heeft …
LikeGeliked door 1 persoon
Meneer is tevens advocaat en officier van justitie, zo ongeveer. Ook hier faalt de scheiding der machten volkomen.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat zou er gebeuren als een Nederlander een ‘ gewoon’ masker,( al is het maar half) zou dragen.?kunnen ze in feite OOK. NIET. verbieden, toch?
LikeGeliked door 1 persoon
Walvis krijgt jong
Wethouder Sharon Dijksma (48) in verwachting
Wethouder Sharon Dijksma (48) is ruim vijf maanden in verwachting. Haar derde kind wordt een meisje, schrijft zij op Instagram.
….
https://www.parool.nl/amsterdam/wethouder-sharon-dijksma-48-in-verwachting~b7aede20c/
LikeGeliked door 2 people
Behalve vies vet zijn heeft dat wicht nog nooit wat gepresteerd. Nog nooit!
LikeGeliked door 1 persoon
Lijkt mij niet een bewuste keuze.
Die zit in de overgang,en dacht, het kippenhok is bijna leeg,er kan mij weinig meer gebeuren.
Maar die politici zijn allemaal zo gek als een deur,dus je weet het niet he?
LikeGeliked door 1 persoon