(Klik op de afbeelding voor groter beeld)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Sven Groter2“)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Sven Groter2“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Hovawart op Politiekcorrecte partijen hebb… | |
Blaffertje op Ik sta vierkant achter Donald… | |
Rini Stegeman op Raffie Chohan vrijgesproken va… | |
Peter Rissing op Ik sta vierkant achter Donald… | |
Heniusz op Ik sta vierkant achter Donald… | |
Hovawart op Sterftecijfer coronavirus duid… | |
Bas op Sterftecijfer coronavirus duid… | |
guusvelraeds op Raffie Chohan vrijgesproken va… | |
Bas op Sterftecijfer coronavirus duid… | |
paulzwueste op Raffie Chohan vrijgesproken va… | |
Arnold op Ontslagen kardinaal: “Islamiti… | |
Hovawart op Migrantenhelpers deinzen voor… | |
Bas op Sterftecijfer coronavirus duid… | |
scherpschutter1943 op Ontslagen kardinaal: “Islamiti… | |
Harry op Ontslagen kardinaal: “Islamiti… |
Angst en beven heerst in de grote steden kom uit je kamer en ga praten met het volk. Wij zijn het volk.
LikeLike
Dames en Heren.
Ik was gisteren in Scheveningen. Terwijl ik over de boulevard liep viel het me al op, dat er nauwelijks Nederlanders waren, maar wel een heleboel exoten. Opeens hoor ik een typische volksvrouw zeggen, dat ze het gevoel had in Turkije te zijn. Terwijl ik langs haar liep zei ik tegen haar, dat ze helemaal gelijk had.
Ik was eigenlijk naar Scheveningen gegaan, om mezelf te bewijzen, dat ik ondanks mijn hoge leeftijd (70 plusser) en mijn 3 gebroken ruggewervels nog in staat was, om van Scheveningen-haven naar de Wassenaarse Slag te lopen en terug (op en neer bijna 20km). Dat deed ik vroeger regelmatig, maar de laatste jaren was het er niet meer van gekomen. Wel, het is me gelukt. Ik liep de laatste kilometers wel met mijn tong op mijn schoenen. En vandaag zijn al mijn botten stijf. Maar het gaf me een goed gevoel. Op het Noorder-strand net voorbij de restanten van Hitlers Atlantic wall tot bijna bij de Wassenaarse slag ligt het naaktstrand. Daar waren uiteraard heel veel naakte mensen. Ja, ik heb ook mijn zwembroek uitgetrokken. Heerlijk die vrijheid. Ik zag niemand van de Nederlanders, die daar ook wandelden aanstoot nemen. Halverwege het naaktstrand stootte ik op een groep giechelende exotische vrouwen (???) gekleed in zwarte boerka. Ze waren blijkbaar niet gewend aan al die naakte mannen en vrouwen. Ik vraag me nu af, wanneer Pauline Krikke, de burgemeester, dat naaktstraand gaat verbieden.
LikeLike
Ehh…. Zaten er wel Dames onder die boerkaas, weet je t zeker ??
LikeGeliked door 1 persoon
@ leo 1 (26 augustus 2019 om 23:53)
Dames en Heren.
Ik had niet voor niets een paar vraagtekens tussen haakjes geplaatst.
LikeLike
Dat staat alleen de mensen die dit hele land komen vervangen in de weg. Dingen wat in die koeltoer den vreemden is, moet hier gewoon verdwijnen,…en zal door wetgeving ook verdwijnen. Want het handjevol ECHTE Nederlanders die in opstand komen kunnen ze nog wel aan!
Maar wist niet dat het op de stranden ook al zover afgezakt was met koeltoer-verrijkers….
LikeGeliked door 1 persoon