Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
LUCIA op Coronaleugens | |
delamontagne op Gemaskerd bal en spookuur met… | |
R Thomasson op FOTOSHOPPER: “Bekanntmac… | |
Julia op CARTOON . . . | |
Simone op Bedrog, onderdrukking en contr… | |
Julia op CARTOON . . . | |
Tistochwat op Gemaskerd bal en spookuur met… | |
Tistochwat op Trump heeft 4 jaar lang de hel… | |
Julia op KNVB houdt ondanks avondklok v… | |
J.C. op Trump heeft 4 jaar lang de hel… | |
bozeoudeman op Wij moeten kapot! | |
Julia op Bedrog, onderdrukking en contr… | |
andre op Bedrog, onderdrukking en contr… | |
Tistochwat op VIDEO Biden (LOL!): Heel Ameri… | |
Julia op Trump heeft 4 jaar lang de hel… |
Goed interview van Markuszower !
LikeGeliked door 3 people
Het is ook een zeer aimabel mens , als hij vraagt hoe het met je gaat , luistert ie , in tegenstelling tot de meeste politici , heel geïnteresseerd naar het antwoord en gaat daar dan ook op in .
Geen loos gelul , zoals bij VVD-ers .
Een super-kamerlid dat je enkel bij de PVV aantreft .
Een vent om op handen te dragen !
LikeGeliked door 1 persoon
Harry, daar ben ik het helemaal mee eens, het komt recht uit zijn hart vandaan,
kunnen andere partijen die last hebben van de ziekte dat ze weer eens geschokt zijn,
een voorbeeld aan nemen!
LikeLike
En zo is het.
Perfect verwoord.
“Labbekakkerige mieper…!”
Die de Nederlandse bevolking bloot stelt aan aanslagen van criminele TBS-ers.
Wat doen we er aan…?
LikeLike
Dekker is lobbyist van de zakkenvullers.
Nederland valt ten prooi aan Zakkenvullers – MAFIA en Drugshandel door
Rutte & Willem Alexander Von Amsberg.
Rookzones worden omgebouwd in Drugszones
LikeGeliked door 1 persoon
Zat gister naar ID-Investigation te kijken en daar was een zedendelinquent aan het woord en deze zei zelf dat zij NOOIT te helpen zijn en als ze worden vrijgelaten ze het weer doen maar dan nog erger. DUS ZE ZIJN GEWOON VERKNIPT, maar niet zo dat ze de hele dag kunnen nadenken. Ja niet over spijt, maar over hoe ze eruit kunnen komen omdat ze weer trek hebben om een misdaad te begaan in de zin van verkrachting en/of moord. ze kunnen dan ook de psychiaters heel eenvoudig om de tuin lijden en krijgen dan verlof en dan hoor je de advokaat zeggen dat het wel meevalt en niet gevaarlijk is. Ja AMMEHOELA. ONBEHANDELBAAR. opsluiten en de sleutel weggooien. BASTA. Groeten.
LikeGeliked door 1 persoon
koop je geen een stem mee
Je krijgt er als pvv zelfs geen stem bij als het cbs vertelt dat er achter iedere derde voordeur wordt mishamdeld/misbruikt en nog minder als blijkt dat er achter iedere 5e voorduer problematische schulden zijn
Dan stemt de massa voor de partijen van ” wat een gaaf land”
De mooiste van vanmorgen— pabo studenten hoeven geen toets meer te doen
want tekort zo groot- dat men “grapje” analphabeten voor de klas wil gaan zetten– want ja resultaat zelfde
LikeLike
past dan goed, Analphabeten onderwijzen analphabeten die bij hordes binnen gewandeld komen.
LikeLike
Hij is een labbekakker net als de rest van Rutte lll en hun gedogers !
LikeLike