1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.277 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Dit is op malthablog's Blog herblogd.
LikeLike
Zucht. Gerard Joling op de buis met de woorden: goh ik ben in Marokko geweest en wist niet dat er daar ook christelijike kerken en synagoge´s zijn. En dat men daar zo naast elkaar kan leven. Ja hoor Joling er zijn er een minimaal paar vergeleken bij de moskeen. Verdiep je verder eens welke status niet moslims daar hebben sufferd. Ze worden absoluut niet gelijkwaardig behandeld. Ze worden getolereerd. Vaak ook om dat het mensen zijn, die ze wel gebruiken kunnen in de samenleving. De djimmi status. Gaat Joling ook krijgen als het hier islamitisch is.Denk dat mensen als Joling eerst maar eens de werkelijkheid moeten voelen. Wat betekent dat er geen weg meer terug is.Lezen doen ie volgens mij niet gezien zijn uitspraken.
LikeGeliked door 1 persoon
Hij heeft daar hoogstwaarschijnlijk de hetero uitgehangen!
LikeLike
Jolink weet wel meer niet… zoals we weten.
LikeLike
Maargoed dat Jolink niet zijn ware aard bekend heeft gemaakt. Hadden die marokkezen hem vanaf de 11e verdieping naar beneden gesodemieterd.
LikeLike
Lijkt me sterk.
LikeLike
elsevierweekblad.nl/nederland/achtergrond/2019/12/marokko-schoffeert-nederland-in-zaak-uitgeprocedeerde-asielzoekers-725202/
Marokko schoffeert Nederland. Is dit nieuws? Ik dacht het niet.
LikeLike
Oplossing voor de IS vrouwtjes die zonodig terug naar dit ongelovige land willen. Stuur ze naar Afrika daar krijgt IS steeds meer macht. Ze zullen zich daar veel beter voelen.
Ze kunnen weer doorgaan met moorden en veel neuken. 😈😈😉😉
LikeLike
albertoo, de vvd en de cdafractie hebben in brussel voorgestemd om die is.hoeren met hun gebroe terug te halen naar nederland. Alleen weten ze dat nog niet in de 2e kamer.
LikeLike
We zijn de Sjaak echt
LikeLike
WHAHAHAAH LEUK
IK BEN ALLEEN BANG DAT U GELIJK HEEFT
OME BOB
LikeLike