Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Tistochwat”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Tistochwat”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Ravian op Corruptie! | |
Hovawart op “Oude wijn in nieuwe zak… | |
BosscheBol op Vraag naar olie & gas: Ind… | |
Marijke op “Huichelaarster” – Von der Ley… | |
waalkade4bd8489a57 op “Huichelaarster” – Von der Ley… | |
Ary op Zwitserland: Referendum voor b… | |
Olie bol op “Huichelaarster” – Von der Ley… | |
waalkade4bd8489a57 op “Huichelaarster” – Von der Ley… | |
Realist op “Huichelaarster” – Von der Ley… | |
Realist op Zwitserland: Referendum voor b… | |
Harry op Zelensky verlengt oorlogsrecht… | |
Niek op Zwitserland: Referendum voor b… | |
koosv8 op Het Kwaad | |
Saeftinghe op Zwitserland: Referendum voor b… | |
koosv8 op Het Kwaad |
Het is opvallend. Als het gaat om COVID-19 houdt zich Trump gedeisd maar de systeemmedia draaien door. En de informatie over dodelijkheidscijfers, gerangschikt naar leeftijd en eerdere aandoeningenn, is schaars en niet betrouwbaar, omdat ze voortdurend veranderen. Er is hier iets mis.
LikeGeliked door 1 persoon
grondig mis!!
LikeLike