Dit boek hoort in geen enkel geciviliseerd westers land thuis.
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Henri“)
(www.ejbron.wordpress.com)
Dit boek hoort in geen enkel geciviliseerd westers land thuis.
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Henri“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
scherpschutter1943 op LANG GELEDEN… | |
LUCIA op MEDISCHE MISKLEUNEN… | |
delamontagne op Na shitstorm van moslims vanwe… | |
Jules Vismale op Wij zijn zielig . . . | |
LUCIA op VIDEO Jensen: “Is dit he… | |
ronjaspers op Europese Commissie werft onder… | |
Jules Vismale op Europese Commissie werft onder… | |
Klaas op Waanzinnige escalatie tegen Ru… | |
Jules Vismale op AfD waarschuwt met succes offi… | |
LUCIA op CARTOON . . . | |
Henk der Niederlánde… op Waanzinnige escalatie tegen Ru… | |
Leo 1 op Wij zijn zielig . . . | |
LUCIA op Staatsbosbeheer vroeger en nu… | |
scherpschutter1943 op Europees links wil legale migr… | |
bobzelf op Waanzinnige escalatie tegen Ru… |
Dat boek hoort in geen enkel land thuis.
LikeLike
De heer Wilders heeft vele malen terecht gepleit voor een verbod op dit opruiende, smerige boekwerkje.
LikeLike
Geen enkel boek moet verboden worden maar voor gewaarschuwd worden.
Verbieden is het uitwissen dat zo iets ooit bestaan heeft uit het geheugen.
Dit “boek” hoort alleen in geen enkele regering thuis, zoals nu aanwezig in de 2de kamer.
Vrijheid van iedere godsdienst uiting moet aangepakt worden.
LikeGeliked door 1 persoon