1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Meer tieten dan hersenen, dat is wel duidelijk.
Hallo Goud-elsje:
1. Wilders wil vier keer per jaar een bindend referendum
https://www.ad.nl/binnenland/wilders-wil-vier-keer-per-jaar-een-bindend-referendum~a3ff3b68/?referrer=https://www.google.com/
2. Geert Wilders bezoekt zaterdagmiddag Spijkenisse
https://www.grootnissewaard.nl/nieuws/politiek/93911/geert-wilders-bezoekt-zaterdagmiddag-spijkenisse
Wilders voert campagne op Haagse Markt, VVD bezoekt Rotterdam The Hague Airport
https://www.omroepwest.nl/nieuws/3768756/Wilders-voert-campagne-op-Haagse-Markt-VVD-bezoekt-Rotterdam-The-Hague-Airport
enz. enz
Dag Els, de PVV zal onzinverkopers als jou missen als kiespijn
Influencer=Beïnvloeder
Een woord dat Instagrammers gebruiken om zichzelf te beschrijven, om zichzelf beroemd en belangrijker te laten voelen terwijl niemand echt weet wie hij of zij is of om wie ze geven, meestal het soort mensen dat zichzelf foodies noemt (mensen die van eten houden, wat suggereert dat anderen eten verafschuwen) en foto’s van hun avocado en toast plaatsen omdat ze niets anders te doen hebben en kunnen doen wat wél interessant is, plaatsen op Instagram meestal ook de laatste vakantie met veel selfies en vragen iemand #takemeback
voorbeeld:
John Doe, Blogger, Foodie, Traveller, Influencer
Nog even Els kont beoordelen/bewonderen

LikeGeliked door 3 people
Jan, heb je geen bikini foto’s gevonden?
Lekkere strakke billen zo te zien.
LikeLike
Sukkeltje Els
LikeGeliked door 1 persoon
Merkwaardig dat menigeen niet doorheeft dat Els gewoon onzin staat te verkopen, waarom zij weggaat bij de PVV. De negatieve reacties komen voort uit haar oneigenlijke argumenten en ja, dan kan die persoon wat mij betreft ook ophoepelen
LikeLike
Oude mannen, die ergens goed in zijn en dan de lijn gaan doortrekken en een Mr Knowitall worden, zijn wellicht veel schadelijker, sec omdat ze al een podium bevochten hebben, op een gebied waar ze wel deskundig in zijn.
Aangezien het gemiddelde IQ dalende is en het onderwijs, hierin zowel trendscheppend als trendvolgend bezig is geweest, is eenoog koning in bekend land der blinden.
Daarbij dient opgemerkt te worden dat lieden die een meritocratie bepleiten, vaak mensen zijn die in het eigen vel dreigen te snijden, immers zolang jij niet de criteria hiertoe mag bepalen, loop je het risico gewogen doch te licht bevonden te worden.
Per slot van rekening kun je een heleboel doen met aluminiumfolie, dit voor mensen die er door geobsedeerd zijn, 45 dingen, niet bol.com* gerelateerd, die je kunt doen met alufolie;
https://www.readersdigest.ca/home-garden/tips/5-things-do-aluminum-foil/
*Ik geloof in echte, commercie-vrije kennis
LikeLike