DEN HAAG – Auto’s werden vernield, straatmeubilair moest het ontgelden, er werd brand gesticht, vuurwerk afgestoken en brandkranen werden opengezet. De Haagse Schilderswijk maakt donderdagochtend de schade op na de rellen die woensdagavond uitbraken en die tot diep in de nacht aanhielden. Opgeroepen hulpdiensten werden bekogeld met stenen, vuurwerk en eieren.
‘In het begin was het nog een beetje speels’, vertelt een buurtbewoner die anoniem wil blijven. ‘Er werden brandkranen opengezet en mensen werden met dat water nat gemaakt terwijl de daders riepen: douchen, douchen! Maar al snel werd de sfeer grimmig en werd er met vuurwerk gegooid. Er ontstonden gevaarlijke situaties voor voetgangers en het verkeer.’
Het zal wel door de warmte heel moeilijk zijn de daders te omschrijven? M.i. is het anders heel goed mogelijk de daders te herkennen denk maar aan Blankenberges en Oostende…..
LikeLike
Ondertussen alwéér
https://www.dumpert.nl/item/7966017_933d82fd
Steekpartij in drukbezocht park Apeldoorn
Vrouw schiet te hulp terwijl man wordt aangevallen. Meer info HIERR
LikeLike
Apeldoorn of all places !! En………..ja hoor………………..het zouden weer eens geen negers zijn. Jammer dat een mevrouw ertussen kwam, laten ze elkaar maar afslachten, die negertroep.
LikeLike
Waarom gaf Rutte de daders een paspoort?
LikeLike
Voor mij mogen zij heel Den Haag afbreken laat maar slopen misschien worden die linkse rotzooi eens een keer wakker zal wel niet daar zijn zij veel te dom voor.
LikeGeliked door 2 people
Meer, meer,meer marokkanen !!
LikeLike
@ Meer, meer,meer marokkanen !! @
Weliswaar ironisch bedoelt Koddebeier. Toch komt er ooit een tijd dat als men dit in het openbaar roept, men streng gestraft wordt.
LikeGeliked door 2 people
Zou dan ooit het verstand doorbreken ????
LikeLike
De ‘jongeren’ hadden last van de hitte en zochten afleiding…….
Wat moet ik hier nog van zeggen:
Jullie zijn in oorlog stelletje snowflakes!
Alleen een keihard optreden kan West Europa nog redden.
Geen enkele compassie tonen en met al het geweld wat maar nodig is die parasieten oppakken en op zeeschepen retour afzender sturen is het enige wat jullie nog van de ondergang kan redden.
Als die apen daarbij vuurwapengeweld gebruiken: gelijk mee afwerken. Doe je de wereld een groot plezier mee!
Echte Nederlanders zijn qua intelligentie, samenwerking, kracht en technologische voorsprong sowieso superieur aan dit laffe schorem dus gebruik uw verstand voordat deze oorlog verloren is!
LikeLike
*****
LikeLike