Eén op de vier ziet migratie als bedreiging! Peiling bewijst: de verdraaiing van de realiteit door de Duitse regering functioneert niet meer!
(Door: Alice Weidel – Vertaling: E.J. Bron)
Een peiling van het opinieonderzoeksinstituut YouGov bewijst de realiteitsweigering van de Duitse regering wat betreft migratie. Terwijl ons het sprookje van integratie en verrijking verteld wordt, voelen de mensen de drastische veranderingen in het land, die de Groene Kathrin Göring-Eckart ooit ijverig verwelkomde, steeds meer.
Dienovereenkomstig is ook het resultaat van de peiling: ongeveer één op de vier Duitsers beschouwt de migratie als bedreiging. Dat bewijst ook een andere actuele peiling, waarin 1000 vrouwen en meisjes in grote steden naar hun gevoel van veiligheid werd gevraagd. Het angstaanjagende resultaat: één op de vijf werd al het slachtoffer van seksuele intimidatie, achtervolging of een lichamelijke aanval.
En dan kan minister van Binnenlandse Zaken Horst Seehofer nog zo vaak herhalen dat Duitsland zo veilig zou zijn als nooit tevoren: de realiteit ziet er anders uit. De realiteitsweigering van de regerende politiek moet eindelijk gestopt worden!
Bron:
www.facebook.com
Door: Alice Weidel
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
@ Het angstaanjagende resultaat: één op de vijf werd al het slachtoffer van seksuele intimidatie, achtervolging of een lichamelijke aanval.@
Dan mogen ze daar wel snel iets aan doen, want voor ze het weten zitten ze op dezelfde verhouding als in 1945.
LikeLike
Effe off topic, maar ZEER de moeite waard !!!!!
Youtube: President of Ghana Reveals the Plan of the Elites
LikeLike
Gaan ze dan nu ook eens 1op 4 stemmen op anti moslim/islam partijen, voor zover die er zijn? Vrees van niet.
LikeLike
Eén op de vier maar?
Dus 75% slaapt nog? Vindt het allemaal prima?
LikeLike
@Tistochwat,
Die 75% is te bang om er voor uit te komen!
Ik begin die bange en wegkijkende mensen behoorlijk zat te worden.
Trouwens, peilingen/polls zijn nooit te vertrouwen.
Het is maar net hoe, waar, aan, en door wie de vragen gesteld worden, en hoe, waar, en door wie de stemmen geteld worden.
En dan nog kan er op allerlei manieren mee gerommeld worden.
Maar… je kan er natuurlijk wel veel mensen mee manipuleren!
LikeGeliked door 2 people
Dit percentage valt mij zwaar tegen.
LikeGeliked door 1 persoon
Één op de vier ?, dat is een teleurstellend getal.
De mensen laten zich nog teveel door de overheid voorlichten=voorliegen.
Zelf nadenken ? ? ?, ” wel vermoeiend, kijk vanavond wel naar ’t Journaal”, is de gedachte van menigeen.
/ * / * / *
LINKS: Een leugen die geruststeld…………
RECHTS: Een waarheid die in de war brengt………..
Het individu heeft liever gelijkgestemd te zijn met de massa, dan op persoonlijke titel een eigen mening te hebben.
Dan kan hij de verantwoordelijkheden van zich af schudden die hij zou hebben als hij een minderheidsmening er op na houdt.
LikeGeliked door 1 persoon
Huh, 1 op de 4, Die Heimat ist vergangen!! Misschien moet je deze peiling anders analyseren. 30% van de Duitsers zijn immigranten en zullen zichzelf natuurlijk niet als bedreiging zien. Hoe dan ook, ‘Die Heimat ist vergangen’!!
LikeLike
Gienekhado Niet alleen Duitsland is vergane glorie zie ook o.s. Frankrijk en niet te vergeten ons land vergane glorie en ondergang door massa migratie en de smerige politiek die hier volop aan meewerkt. Triest dat 1 op de 4 het daadwerkelijke probleem ziet en klaarwakker is en de rest onderdanig, angstig en slapende. Het vuur in de brandhaarden wakkert behoorlijk aan tot een grote hel.
LikeLike
Illegale migranten worden teruggebracht naar het hek
En weer: mannen, alleen maar mannen
LikeLike
Lampedusa: jonge soldaten
Als deze mannen, die verspreid zullen worden over Europa, later met elkaar in verbinding staan, maken wij geen kans
Nu spelen ze nog de ‘vluchteling’
Hoe dan ? Het zijn alleen mannen !
Laten zij de vrouwen achter in oorlogsgebied ? Tuurlijk niet
LikeLike