Trump maakt bekend dat hij Joe Biden gewoon de volle 90 minuten vol laat praten…
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Trump maakt bekend dat hij Joe Biden gewoon de volle 90 minuten vol laat praten…
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
E.J. Bron op FOTOSHOPPER: Proces van Neuren… | |
bobzelf op FOTOSHOPPER: Proces van Neuren… | |
Jan op CARTOON | |
Jan op Illegale handel in privégegeve… | |
Klaas op PVV! | |
Jan op CARTOON | |
Jan op “Klimaatverandering” met Bill… | |
leo1 op D66 A´dam: “Rellende jongeren… | |
Jan op CARTOON | |
Bob Fleumer op “Klimaatverandering” met Bill… | |
J. C. Th. Köhler op FOTO . . . | |
Jules Vismale op D66 A´dam: “Rellende jongeren… | |
Jan op D66 A´dam: “Rellende jongeren… | |
J. C. Th. Köhler op Koningshuis . . . | |
Willem op Tweet Machiel de Graaf (P… |
Dat was wat. Misschien kan Freek de Jonge inspringen voor sleepy Joe. LOL.
Synoniem voor wartaal = Freek de Jonge.
LikeGeliked door 2 people
Potlood Joe.
LikeGeliked door 2 people
Dan komt er alleen maar wartaal uit.
Nou ja, misschien heeft het linkse deugvolk dat niet eens door, zelf zijn ze immers ook helemaal de kluts kwijt?
LikeGeliked door 2 people
Spreken is zilver en zwijgen is goud, preekt het spreekwoord, en is een verstandige aanpak wanneer men met Linksche Lunatics zo een discussie uit de weg kan gaan, openhartig debatteren kan enkel met gesprekspartners die openstaan voor meningen van anderen, die zich kunnen verplaatsen in ideeën en motieven van mensen, begrip tonen en compassie hebben met anderen, maar welke gesprekken met de Linksche Looney Brigade men ook aanknoopt, het loopt altijd uit in scheldkanonnades en bedreigingen,(let maar eens op, ze lullen zichzelf klem en worden dan boos op de andere gesprekspartijen)) waarbij wij concluderen dat de Linksche Looneys toch het beste zelf hun eigen glazen ingooien met hun bizarre wereldbeeld en morbide zelfhaat jegens hun nageslacht…..
LikeGeliked door 1 persoon
De Roden willen pauzes inlassen voor kneus Biden
…
The Biden campaign want breaks EVERY 30 MINUTES during the debate tonight!
So far the Trump campaign has NOT AGREED to this last minute request by the Biden Campaign!
En direct is de Bidenbende weer corrupt, Bide wordt alles voorgezegd
The Trump campaign has requested a third party entity to inspect both candidates for communication devices like an ear piece before the debate tonight.
The Biden Campaign has NOT AGREED to this.
https://www.thegatewaypundit.com/2020/09/breaking-joe-bidens-campaign-requests-breaks-every-30-minutes-tonights-first-debate/
LikeLike