
(Vertaling: E.J. Bron)
Kort voor de Amerikaanse presidentsverkiezingen heeft de Amerikaanse president Donald Trump een groot buitenlands politiek succes kunnen boeken. Na de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) en Bahrein besloot nu ook Soedan onder Amerikaanse bemiddeling tot een normalisatie van de betrekkingen met Israël, zoals de VS, Israël en Soedan gisteren verklaarden. Israël en Soedan zouden zijn overeengekomen om “vrede te sluiten”, zei Trump in het Witte Huis tegenover journalisten.
In een “historische overeenkomst” zouden de drie landen het er over eens zijn geworden om economische en handelsbetrekkingen te starten, zei men. Bovendien zouden ze vastberaden zijn om samen te werken om vaart te zetten achter de vrede in de regio. Dit zou de “regionale veiligheid verbeteren en nieuwe kansen openen voor de mensen van Soedan, Israël, het Midden-Oosten en Afrika”.
Bron:
rnd.de
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Ik heb het stuk nog niet gelezen, maar de kop geeft (enige) hoop! Een positief geluid uit Brussel!!
‘EU-parlement; HAAT hoort niet thuis in het palestijnse onderwijs / lesstof!!’.
https://www.jpost.com/arab-israeli-conflict/eu-parliamentarians-hate-has-no-place-in-the-palestinian-curriculum-646635
LikeLike
Trump is gewoon recht op de mens af, recht toe, recht an, . waarom men hem zeer waarderen mag. …….<~<~<~<~<~<
LikeGeliked door 2 people
Veelbelovend. Ik gun het Trump. Hij mag dan wel eens bot overkomen, maar heeft wel verscheidene beloftes, gedaan aan het Amerikaanse volk, uitgevoerd. De wereld is met en door hem toch weer ietsje veiliger geworden, al willen velen dit niet toegeven.
Ik hoop van harte op een volgende termijn voor Trump.
LikeGeliked door 2 people
Trump MOET nu eenmaal gehaat worden ,daar doen de socialistishe tegenstanders hun uiterste best voor en betalen de media.
LikeLike
Ik heb liever iemand die gespierde taal gebruikt en voor de eigen bevolking opkomt, dan een landverrader die zoetsappig kwezelt.
LikeLike
Stoephoer Madonna roept inmiddels haar aanbidders op om op de ezel te stemmen.

Verkeerde keuzes.
LikeLike