
Joe Biden bedankt een van zijn briefstemmers
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Bas”
Joe Biden bedankt een van zijn briefstemmers
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Bas”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Lekke Fietsband op Volksvijanden . . . | |
Olie bol op Reprise . . . | |
Olie bol op FOTO . . . | |
droevige mof op De ongemakkelijke waarheid . .… | |
Wim Vreeswijk op “Schwabinet” zet l… | |
Wim Vreeswijk op LOL! | |
droevige mof op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Niek op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Boike op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Olie bol op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Belozersky op Schapen . . . | |
paulzwueste op “Wij van WC-eend…… | |
Henk der Niederlánde… op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Wim Vreeswijk op “Onthutsende” podc… | |
Rini Stegeman op “Wij van WC-eend…… |
Waarom Trump het verdiende te verliezen
LikeLike
I like Trump
LikeGeliked door 1 persoon
So do I.
LikeLike
Trump heeft helemaal niet verloren, hij gaat de next 4 jaar in want er is nog helemaal niet beslist door de rechters, 12 december weten wij wie de president is , biden heeft nog helemaal niets gewonnen alleen de fake media zegt dat.
LikeGeliked door 1 persoon
+++
https://www.welingelichtekringen.nl/anp/estse-minister-neemt-ontslag-vanwege-beledigen-biden
+++
LikeLike
MR bOLSONARO and ME too.
LikeLike
Joe The boogieman activeert zijn zombies om ook op hem te stemmen. Er komt er nog ooit een horrorfilm uit met Joe Biden als The boogieman. Van tevoren graag kalmerende tabletten slikken mensen want dit word bloedstollende horror !
LikeLike