
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Sam van Rooy)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Sam van Rooy)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Lekke Fietsband op Volksvijanden . . . | |
Olie bol op Reprise . . . | |
Olie bol op FOTO . . . | |
droevige mof op De ongemakkelijke waarheid . .… | |
Wim Vreeswijk op “Schwabinet” zet l… | |
Wim Vreeswijk op LOL! | |
droevige mof op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Niek op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Boike op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Olie bol op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Belozersky op Schapen . . . | |
paulzwueste op “Wij van WC-eend…… | |
Henk der Niederlánde… op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Wim Vreeswijk op “Onthutsende” podc… | |
Rini Stegeman op “Wij van WC-eend…… |
Als een moslim handelingen ziet wat tegen de sharia ingaat, laat hij daar dan tegen strijden met zijn hand, wie daar naar streeft is een ware gelovige. Als hij niet sterk genoeg is, laat hij dan strijden met zijn woord, wie daar naar streeft is een ware gelovige, Als hij niet veilig is het woord te spreken, laat hij dan in zijn hart strijden, wie daar naar streeft is een ware gelovige.
Hadieth Sahih Muslim 179
Jihad betekent het bovenstaande. Gematigde islam bestaat niet.
Aboutaleb, burgemeester van R’dam, zei in een interview: “Ik heb jihad in mijn hart, christenen hebben dat toch ook?”
Hij zegt niet wat jihad precies inhoudt, maar vraagt naar het christendom om de aandacht af te leiden van zijn eigen bron.
Dat is taqqiya.
Inwendige strijd van het christendom wordt uitgelegd in de brief aan de Romeinen hfd.7
LikeGeliked door 4 people
Bleekveld.Die aboutaleb is ook lid van de (nazi) bilderberg groep,waar ons koningshuis vuistdiep in zit.
LikeLike
In de Pays-Bah is er gelukkig altijd ruimte voor debat, overleg en verschillen van mening, opvatting en geloofsvisie, altijd een mogelijkheid om nuances te vinden, de hand te reiken aan eenieder die bereid is om tot een compromis te komen…..of niet, en dan spreekt men enkel nog over verwardheid en onschuldige slachtoffers, over medeleven en de oproep om de andere wang toe te keren…….wat een gaaf land.
LikeGeliked door 1 persoon
LikeLike