
Door:
“Ben”
(voor www.ejbron.wordpress.com)
Door:
“Ben”
(voor www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Andre op Hugo de Jonge weigert weggelak… | |
Léon van Duren op Ongelooflijk dat hij zich nog… | |
Niek op Het teken der tijden | |
Wim Vreeswijk op Waarderingscijfer Joe Biden in… | |
Wim Vreeswijk op Servië verzekert zichzelf van… | |
Henk der Niederlánde… op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Geert Vanden Bossche voorspelt… | |
Blaffertje op Schapen . . . | |
Hovawart op Motie in Zoetermeer aange… | |
ronjaspers op “Wij van WC-eend…… | |
ronjaspers op “Wij van WC-eend…… | |
Wim Vreeswijk op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Hongarije appelleert aan de EU… | |
Wim Vreeswijk op Motie in Zoetermeer aange… |
Klopt nooit een hekel gehad aan die zwarte kleur, maar nu wel.
LikeGeliked door 1 persoon
Inderdaad heb nooit gediscrimineerd maar sinds de moslims en de zwarte hier proberen de dienst uit te maken ben ik een racist geworden.
Dat gajes heeft het er zelf naar gemaakt.
En Nederland is van origine een blank land die door deze monster indringers overgenomen willen worden.
Je ziet ook steeds meer moslims in de overheid in te dringen.
LikeGeliked door 1 persoon
Even weten dat hij geen gestoorde is Hij heeft alleen de weg gevonden naar de subsidietiet.
LikeGeliked door 2 people
@Henk,
Precies:
http://verenoflood.nu/zwarte-piet-ja-kozp-fleste-de-boel-inderdaad/
LikeLike
Juist…….en als ik de partij WIT op ga richten ga ik net als Wilders,,,,,,de hoogste boom in..
LikeGeliked door 1 persoon
LikeGeliked door 1 persoon
Daar zijn ze tenminste NORMAAL gebleven !!
LikeLike
Sorry maar ik heb nooit een hekel gehad aan zwarte mensen maar die zwarte gestoorde van KOZP en BLM begin ik echt te haten. Het is alleen maar onrust zaaien en de samenleving verzieken. Nogmaals die zwarte gestoorden hoeven hier niet te blijven (liever niet) en wat mij betreft zo snel mogelijk opdonderen vanwaar zij afstammen of vandaan komen. Het is een schande dat oproerkraaiers een discriminerende omroep kunnen starten en die walgelijke club KOZP niet voor goed in politieauto’s zijn gegooid. Het is elk jaar bal met die zwarte gestoorde idioten die alleen maar bakken met geld kosten en nog getrakteerd worden op subsidies en dat de Haagse Maffia hier überhaupt nog aandacht aan geeft. Dat gezeik over racisme moet afgelopen zijn al die zwarte gestoorden die janken over de geschiedenis voeren geen donder uit, vangen uitkeringen en weten niet eens in welk land überhaupt katoenplantages staan. Die gasten komen mij in ieder geval de keel uit en ik adviseer dan ook ga wat nuttigs doen of donder op. Meer smaken zijn er niet.
LikeGeliked door 2 people
@ Julia.
Ik geloof dat ik niet eens een haat voel tegen Kwassie en Airfryer en hun aanhangers.
Ik voel eerder een diep, héél diep medelijden met dergelijke simpele zielen, een IQ van nauwelijks 35 maar doorlopend een grote bek terwijl zij allemaal uit de door óns, belastingbetalers, gevulde staatsruif vreten.
Trieste negers die het voor de vele goede zwarte mensen kapot maken.
LikeLike
Deze Ghanese man ondergraaft zijn soortgenoten, waar we wel mee door 1 deur kunnen.
LikeLike
Is er ook maar één ZWARTE in deze wereld die PIET heet.
LikeLike
Een foutje in die zin, “Black Lives Matter” moet zijn “Blank Lives Matter”
LikeLike
Mensen zijn het hélemaal zat
LikeLike
Deze man maakt een business model van discriminatie en het zwart zijn.Met zijn vrienden maakt hij scholen en bedrijven gek om voorlichting en cursussen over diversiteit te mogen geven. Tegen betaling uiteraard. En met zijn nieuwe omroep kan hij nu ook een fors directeurssalaris opstrijken. Hij loopt ook binnen met subsidiegelden.Die gekke Soros zal ook wel bij hem een duit in de zak doen.En bij de demonstraties tegen Piet zie je overwegend blonde vrouwen(!) Begrijp ik ook niets van.
LikeLike
Die KOPZ helden durven nu de Randstad niet meer uit. Dus de massa die zich verzetten wat er gelukkig meer en meer worden en zich tegen deze ziekelijke zelf medelijdende zwarte en linkse blanke ellendelingen keren gaat langzaamaan terrein winnen. Afkappen die ellendelingen die elk jaar opnieuw de samenleving verzieken. Uiteindelijk maakt massa macht. Poten af van onze geschiedenis en tradities over en uit.
LikeLike
Vanmiddag was het weer ouderwets gezellig in Eindhoven de gekste! De vrolijke Pegida Zwarte Pieten hebben daar uren lang pepernoten staan uitdelen aan de kindertjes. Op de aankondiging van Pegida dat ze naar Eindhoven zouden komen werd door het Eindhovens Dagblad weer de frame ‘extreem rechts’ toegepast! En er werd ook gevreesd dat daar wel eens heel veel hooligans op af zouden komen waardoor het de airfryer te heet onder de voetjes werd, Tegen deze ‘muur van haat’ was de klaploper niet opgewassen! 🙂
LikeLike
@ Helena. Geweldig toch !!!!! Pegida : 👍👍👍👍👍
LikeLike