
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Jolande“)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Jolande“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Julia op Ziekenhuisbaas gecensureerd na… | |
Henk der Niederlánde… op FOTO: Nederland, 17 januari 20… | |
Republikein op Afscheid van het tijdelijk won… | |
Tistochwat op FOTOSHOPPER | |
M. Devrindt op De dag dat Amerika stierf . .… | |
Tistochwat op FOTOSHOPPER | |
George van der Sluis op President Donald Trump | |
Monalisa op Tweet van Geert | |
Blaffertje op Stem PVV! | |
Zijlstra op Ziekenhuisbaas gecensureerd na… | |
Realpredictor op President Donald Trump | |
Yvonne op Ding-dong-dic-tatuur, galmt de… | |
Republikein op President Donald Trump | |
Mary op SOCIALISTISCH/FASCISTISCHE DIC… | |
R Thomasson op Aan Erik Mouthaan |
hahaha ja waar toen ik in Thailand woonde en werkte kwam er een personeel naar me toe met de Bangkokpost krant. Hij zei tegen mij jij bent toch Nederlander, ja en hij schoof me de bangkokpost onder mn neus met Hans van Baalen die via hetzelfde raampje naar buiten moest vluchten als hier alleen dan niet de badkamer maar het WC raampje en dan durven roepen wij komen blablabla democratie brengen………..of kerst……….
Geloof het of niet daar zijn ze nu de bank ook aan het overvallen, net als ze in Amerika bij Trump hebben gedaan.
LikeLike
Als een sekswerker geen probleem is dan is een kerstfeest met wat mensen helemaal geen probleem.
Idiotenwetgeving is er voor idioten niet voor het gewone volk.
LikeLike