1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.280 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
De discussies over Corona mogen maar EEN kant op gaan; die van de Coronaleugen. In vroeger tijden was het al niet veel anders. De toenmalige overheden maakten uit dat de aarde plat was en niet rond. Degene die (met wetenschappelijke bewijzen) kon aantonen dat de aarde wel degelijk rond was kon rekenen op een zware straf. Dus de geschiedenis herhaalt zich, in die zin dat de overheden uit vroeger tijden nu niet de boosdoeners zijn, maar vandaag de dag is het The New World Order.
LikeGeliked door 4 people
The state of Texas has sued Georgia, Michigan, Pennsylvania & Wisconsin over election irregularities!
This means Texas will have original jurisdiction to go directly to the Supreme Court‼️
HUGE ⬇️
https://pbs.twimg.com/media/EouG_AnXIAEXqOu?format=jpg&name=medium
De staat Texas heeft Georgia, Michigan, Pennsylvania en Wisconsin aangeklaagd wegens onregelmatigheden bij de verkiezingen!
Dit betekent dat Texas de oorspronkelijke bevoegdheid heeft om rechtstreeks naar het Hooggerechtshof te gaan‼ ️
REUSACHTIG
LikeGeliked door 1 persoon
The State of Texas is *SUING* the states of Pennsylvania, Michigan, Wisconsin & Georgia for their *unlawful elections* that violate the U.S. Constitution.
The lawsuit is being filed directly with the U.S. SUPREME COURT. God bless Texas.
The 17 STATES listed as backing Texas’ lawsuit against WI, MI, PA & GA in the SUPREME COURT:
MO, AL, AR, FL, NE, ND, OK, IN, KS, LA, MS, MT, SC, SD, TN, UT & WV.
Vertaling:
De staat Texas * Klaagt * de staten Pennsylvania, Michigan, Wisconsin en Georgia aan voor hun * onwettige verkiezingen * die in strijd zijn met de Amerikaanse grondwet.
De rechtszaak wordt rechtstreeks bij het US SUPREME COURT ingediend. God zegene Texas.
De 17 STATEN die vermeld staan als steun voor de rechtszaak van Texas tegen WI, MI, PA & GA in het OPPERSTE HOF:
MO, AL, AR, FL, NO, ND, OK, IN, KS, LA, MS, MT, SC, SD, TN, UT & WV.
LikeLike
18 states on board to FIGHT FOR TRUMP
-Texas
-Montana
-North Dakota
-South Dakota
-Utah
-Nebraska
-Missouri
-Kansas
-Oklahoma
-Arkansas
-Indiana
-Louisiana
-Mississippi
-Alabama
-Tennessee
-Florida
-South Carolina
-West Virginia
LikeLike
Anders dan volgens het journaal….
NEW: The Inaugural Committee fails to pass simple resolution essentially acknowledging Biden as president-elect after all Republicans opposed.
Hoyer offered the resolution, which failed 3-3. Other committee members are Pelosi, McConnell, McCarthy, Blunt and Klobuchar
NIEUW: De Inaugurele Commissie slaagt er niet in om een eenvoudige resolutie aan te nemen waarin Biden in wezen wordt erkend als verkozen president nadat alle Republikeinen zich verzetten.
Hoyer bood de resolutie aan, die mislukte met 3-3. Andere commissieleden zijn Pelosi, McConnell, McCarthy, Blunt en Klobuchar
LikeLike
Feiten
https://pbs.twimg.com/media/Eou8eTyW4AYybG7?format=jpg&name=large
LikeGeliked door 1 persoon
Heel, héél grappig dit spel, goed als gezelschapsspel voor de komende feestdagen om de Szfeer erin te houden…………
Nu wil ’t toeval dat dezer dagen er in Fr iets dergelijks is verschenen met de degelijke Franse naam “KILLING-TIME”.
Het gaat als volgt:
Bordspel gebaseerd op retoriek door het absurde.
De ene speler leest een vraag voor die hij op ’t kaartje heeft staan dat hij heeft getrokken.
En de andere spelers moeten deze vraag beantwoorden met hun respectievelijke antwoorden die ze allemaal op hun kaart hebben staan.
Onnodig te zeggen dat de antwoorden en de vragen niet relevant zijn, maar het is aan de spelers om hun antwoord te beargumenteren en te verdedigen ondanks de absurditeit die daaruit volgt.
De winnaar is degene die de vraagsteller ervan heeft overtuigd dat zijn antwoord het grappigst / overtuigend / dwaas is na het bespreken en vernietigen van de argumenten van anderen om de zijne op te leggen.
Een spel dat gruwelijke debatten en ruzies veroorzaakt…………..
goed voor de feestdagen
Het leven in het kort …
LikeLike
Weerzinwekkend: Joe Biden’s senior adviseur Anita Dunn’s favoriete filosoof is Mao Zedong-massa-Moordenaar van meer dan 70 miljoen mensen.
Anita Dunn was lid van de Obama / Biden-admin. Mao is de oprichter van de Communistische Partij van China
LikeGeliked door 1 persoon
https://pbs.twimg.com/media/EovTtvGXEAY094K?format=jpg&name=small
Een docent Staatsrecht aan de Karel de Grote Hogeschool in #Antwerpen toonde deze zogenaamd ‘racistische’ cartoon aan zijn leerlingen. De leiding van de school is een onderzoek gestart om te bekijken welke stappen tegen deze docent kunnen worden genomen. https://hln.be/antwerpen/docent-toont-racistische-cartoon-tijdens-les-karel-de-grote-hogeschool-start-onderzoek~af94b1b5
LikeLike
Feiten niet laten gelden is NEP.
Nep nieuws en nep maatregelen
kunnen dus genegeerd worden,
LikeLike
Dat feiten er niet meer toe doen,hebben we te danken aan de politieke correctheid.Dit is liegen over de waarheid en een aanslag op de vrijheid van meningsuiting.
LikeLike
Censuur
BREAKING: YouTube announces they will remove videos critical of the 2020 election, will promote corporate content only
BREAKING: YouTube kondigt aan dat ze video’s zullen verwijderen die kritiek hebben op de verkiezingen van 2020 en alleen zakelijke content zullen promoten
https://pbs.twimg.com/media/Eozc7hIW8AUDfQV?format=png&name=medium
LikeLike
Adios vrije meningsuiting
Dave Rubin
Holy shit just got this email from YouTube.
Starting today they will remove content about election fraud…even though there are court cases about election fraud going through the system at this very moment.
Adios free speech. The bannings are coming.
Holy shit kreeg zojuist deze e-mail van YouTube.
Vanaf vandaag zullen ze inhoud over verkiezingsfraude verwijderen … ook al lopen er op dit moment rechtszaken over verkiezingsfraude.
Adios vrije meningsuiting. De verbanning komt eraan.
https://pbs.twimg.com/media/EozkIi_XYAIHFz8?format=jpg&name=large
LikeLike
https://www.breitbart.com/tech/2020/12/09/ftc-48-states-file-lawsuits-to-break-up-facebook/
FTC, 48 staten dienen rechtszaken aan om Facebook uit elkaar te halen
De FTC en 48 staten zijn van plan om een juridische aanval op Facebook te lanceren vanwege claims van antitrustschendingen. De rechtszaken zijn bedoeld om het sociale media-imperium van Mark Zuckerberg te doorbreken.
Politico meldt dat federale antitrustautoriteiten en tientallen staten een dubbele juridische aanval tegen Facebook gaan lanceren vanwege beschuldigingen van antitrust-schendingen. Beide rechtszaken zijn bedoeld om Facebook te dwingen zijn imperium te breken, inclusief berichtenservice WhatsApp en app voor het delen van foto’s Instagram.
Advocaten-generaal uit 48 Amerikaanse staten en territoria, waaronder New York, zitten achter een van de rechtszaken waar vorige week voor het eerst op werd gezinspeeld. De tweede aanklacht ingediend door de FTC zal later vanmiddag worden ingediend.
LikeLike
Rep. Cynthia A. Johnson uit Michigan die terroristische dreigementen maakt tegen aanhangers van Trump.
“Soldaten, je weet wat je moet doen, make them pay.”
Meld haar bij de FBI en DOJ. Eis dat ze wordt verwijderd!
Cynthia A. Johnson van het Huis van Afgevaardigden van Michigan heeft een bericht voor u.
Ze lijkt haar “soldaten” op te roepen to make them pay…
Onthoud dit. Ik zal Cynthia niet vergeten.
LikeLike
https://www.thegatewaypundit.com/2020/12/breaking-youtube-announces-new-censorship-rules-will-take-videos-alleging-fraud-disputing-2020-u-s-presidential-election-results/?ff_source=Twitter&ff_medium=PostTopSharingButtons&ff_campaign=websitesharingbuttons
Breaking: YouTube kondigt nieuwe censuurregels aan – zal video’s verwijderen waarin wordt beschuldigd van fraude en betwisting van de Amerikaanse presidentsverkiezingen in 2020
YouTube zegt dat het de zoekresultaten en algoritmen al heeft gemanipuleerd om ‘misleidende’ verkiezingsvideo’s te verbergen, waarbij het de censuur-inspanningen beschrijft als ‘het bereik van borderline-content beperken en gezaghebbende informatie prominent naar voren brengen’. YouTube zegt dat hoewel de ‘misleidende’ video’s een minuscuul deel van het aantal kijkers uitmaken, ‘problematische desinformatie slechts een fractie uitmaakt van 1% van wat er op YouTube in de VS wordt bekeken’, zegt het bedrijf, ‘we weten dat we dat aantal kunnen verlagen nog meer.”
LikeLike
https://www.thegatewaypundit.com/2020/12/read-trumps-massive-georgia-lawsuit-highlights-include-66247-underage-voters-2560-felons/?ff_source=Twitter&ff_medium=PostTopSharingButtons&ff_campaign=websitesharingbuttons
Een massale rechtszaak van president Donald Trump levert tienduizenden illegale stemmen op voor Joe Biden – ver boven de 11.779 stemmarge.
De rechtszaak werd vrijdag ingediend, maar moest opnieuw worden ingediend nadat de Fulton County Superior Court deze maandag had afgewezen vanwege onjuist papierwerk en ontbrekende indieningskosten. Beide problemen zijn nu verholpen.
Enkele van de hoogtepunten van de reeks van 1.585 pagina’s zijn onder meer 2.560 misdadigers die stemden, 66.247 minderjarige kiezers en 2.423 stemmen van mensen die niet waren geregistreerd.
De rechtszaak vermeldt bovendien 1.043 personen die zijn geregistreerd bij postbussen, 4.926 personen die in Georgië hebben gestemd na registratie in een andere staat, 395 personen die hebben gestemd in twee staten, 15.700 stemmen van mensen die vóór de verkiezingen de staat hebben verlaten, 40.279 stemmen van mensen die zijn verhuisd zonder opnieuw te registreren in hun nieuwe provincie en 30.000 – 40.000 afwezige stembiljetten zonder de juiste handtekeningaanpassing en verificatie.
LikeLike
“De Chinese Communistische Partij heeft een gezegde als het gaat om hun psychologische oorlogsvoering …
wurgen je met je eigen systemen. ”
JoshJPhilipp
breekt af hoe de #CCP werkt en hoe het het Amerikaanse politieke systeem exploiteert. #CCPvirus
LikeLike
Nancy Pelosi heeft een LANGE geschiedenis in het benoemen van Enemies of America in de House Intelligence Committee
Ze benoemde niet alleen Rep. Eric Swalwell, maar ze stelde ook Andre Carson, een congreslid met een terroristische connectie, aan
Carson was zojuist gekozen om ‘de islam op de House Floor te eren
LikeLike
Aanpassen/veranderen stembiljetten mogelijk met dominion
Bekijk deze demonstratie van Dominion’s beoordelingsproces
Vraag jezelf nu af waarom deze provincies zoveel stembiljetten adjudicated en hoeveel stembiljetten er in het hele land werden adjudicated.
Fulton: 106.000
Gwinnett: 80.000
Maricopa: 28.000
LikeLike