
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Wim Goorman)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Wim Goorman)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Andre op Mark Rutte heeft nog nooit een… | |
Andre op Aan Alexander Pechtold | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
pepo Copyright op “EU-UNIFORMITEIT”… | |
Marc op “EU-UNIFORMITEIT”… | |
Skarsgärd op Elektrische auto’s al met minu… | |
ronjaspers op Domme geit . . . | |
cursist0011 op President van Servië tegen NAV… | |
Snappie op Kleinzoon van Charles de Gaull… | |
Groene Leeuw op President van Servië tegen NAV… | |
mooinique op “EU-UNIFORMITEIT”… | |
delamontagne op Dijkdoorbraak? Katholieke theo… |
De ouderen zijn geruimd en de baby’s bleken niet levensvatbaar. Mark Mengele
LikeGeliked door 2 people
Lol, generale repetitie 😂.
LikeGeliked door 1 persoon
Mark Rutte mag een aflevering verzorgen van het bekende “Kleutertje luister”…..
LikeGeliked door 2 people
Onze vaderlandlievende vaders zullen vanavond weer even alle kleuters drastisch toespreken en zeggen dat de kleuters zich moeten houden aan de maatregelen zoals door deze twee trekpoppen van de Bilderberg clan en de rest van het misdadige elitaire tuig ze heeft opgedragen. Dus allen voor de buis en goed naar de les en de wijze raad van deze twee onbetrouwbare trekpoppen luisteren want anders krijgen we straf. M.a.w. ik kan het niet meer aanhoren en wil deze ongekende misdadigers tegen de menselijkheid niet meer zien. Onbetrouwbaar, ongeloofwaardig en de grootste ratten die de algehele volksgezondheid ondermijnen en zich er totaal niet om bekommeren. Kijk nu al wat voor een enorme schade zij hebben aangericht, zelfmoorden nemen met de dag toe, mensen die zich hebben kapot gewerkt zien hun bedrijf totaal failliet gaan, sociale kontakten totaal aan banden gelegd, ouderen in eenzaamheid hebben laten sterven, duizenden mensen broodnodige reguliere zorg hebben ontnomen waardoor er de komende tijd onnodig veel mensen komen te overlijden of een enorme gezondheidsschade oplopen en ontspannen, uitgaan en vakanties mag voorlopig niet meer. Veel gezinnen staat het water tot ver over de lippen door baanverlies, voedselbanken kunnen het niet meer aan. Nog gaan deze misdadigers door met hun ongekende dictatuur en het leven van velen blijven verzieken. Ongelooflijk en triest dat er nog geen massaal verzet komt om deze misdadigers tegen de menselijkheid voor goed te stoppen.
LikeGeliked door 3 people
De mooi genomen foto laat het overduidelijk zien. HET IS GELUL IN DE RUIMTE!!!!
LikeLike
In een document van de Amerikaanse FDA staat een afschrikwekkend lijstje van mogelijke ernstige ziekten en tegenreacties die kunnen optreden na injectie met Covid-19 vaccins (1). Naast de dood worden onder andere een hartaanval, een hersenbloeding, hersen- en ruggenmergontstekingen, narcolepsie en kataplexie, gevolgen voor zwangerschappen en geboorten, en tal van andere (auto-immuun)ziektes genoemd.
Lees verder:
https://www.xandernieuws.net/algemeen/fda-vermeldt-in-document-mogelijke-sterfte-en-deze-22-ernstige-ziekten-en-tegenreacties-door-covid-19-vaccins/
Iemand nog een prikje?
Als ik mag kiezen, lig ik liever een weekje met een flinke griep in bed..
LikeGeliked door 3 people
Als ik mocht kiezen lig ik liever 1 week met een knappe kerel in bed,😁😊
Maar even serieus laat ze het niet in hun kop halen dat vaccin te gaan verplichten
Vanavond weer paar miljoen kijkers wat ze ons nu weer verplichten of verbieden en wij kleutertjes doen precies wat zij willen ik kijk niet eens alleen de foto word ik al misselijk van
LikeGeliked door 3 people
Mark Rutte is een man, die niet deugt. Je hoeft alleen maar je blik te vernauwen en kijken wat er zoal rondloopt in zijn kabinet.
LikeLike
Die kutte,de jonge,graftakkenhaus,kaag,ollongkreng zijn marionetpoppen van de (nazi) bilderberg groep.Ons koningshuis zit ook vuistdiep in de bilderberg groep,ze voeren de communistische N.W.O. agenda uit,oftewel the great reset.
LikeGeliked door 2 people
De stoelen zijn voor de kleuters vande
universiteiten die mee mogen doen om
hun baan te behouden.
De medici die hieraan meedoen hebben bij
hun promotie niet de eed van Pythogoras
afgelegd maar die van Hyphocritus.
LikeGeliked door 2 people
Vroeger hadden we een programma op de radio genaamd; kleutertje luister. https://nl.wikipedia.org/wiki/Kleutertje_luister Rutte denkt dat wij kleuters zijn die recht gezet moeten worden (zie de kinderstoeltjes op de fotoshopper). Maar Rutte en de Jonge zijn zelf kinds geworden. Want zeg nou zelf, er komt toch geen normaal woord uit de mond van die twee verstandelijk gehandicapten, zij die een IQ hebben gelijk als dat van een kleuter.
LikeGeliked door 2 people
Corona ‘herstelfonds’….belazerfonds?
Van het geld dat Italie krijgt uit het zgn Herstelfonds gaat 9 miljard naar gezondheidszorg en 17 mrd naar ‘gendergelijkheid’. En verreweg het meest natuurlijk naar de klimaattransitie van Timmermans (bijna 75 mrd). Met Corona heeft dit alles echter niets te maken
https://pbs.twimg.com/media/EotGy2tW8AEDeNY?format=jpg&name=medium
LikeLike
Bas.De miljarden van het corona hoax fonds zijn bedoeld om de failliete banken te redden.
LikeGeliked door 1 persoon
In Duitsland wordt het Corona steungeld voor december pas ergens in januari uitbetaald. Dit geldt natuurlijk alleen voor kleine en middelgrote ondernemingen. Lufthansa krijgt altijd geld. Bel ons gewoon.
LikeLike