1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.287 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
en om u even te verrassen ??
DUS IK HEB GEEN IDEE WAT ER NU GAAT GEBEUREN ….. 35 MINUTEN GELEDEN !!
het rapport dat adviseur van het Witte Huis Peter Navarro heeft samengesteld in beschuldigingen van onregelmatigheden die hij beweert dat president Trump zijn herverkiezing kost.
https://bannonswarroom.com/…/The-Immaculate-Deception…
OOM KGB , BABOUSKA
LikeLike
Iets wat ik al jaren promoot,ze hangen allemaal aan de staatsruif,omdat een normaal denkend mens gelijk door heeft wat deze pulp verspreid ,zou de werkelijke inkomsten wel eens willen zien van een telegraaf of geen stijl ,die is ondertussen plots ook helemaal gedraaid ,dat kan geen toeval zijn ,geld doet iedereen smelten en de Eu laat de persen constant aan staan om hun droom te verwezelijken ,de absolute macht .
LikeLike
Het continu herhalen van dezelfde berichten en meningen door vertrouwde gezichten in de media begint een vorm van indoctrinatie te worden, een gesubsidieerde hersenspoeling onderbroken met reclameblokken, de eenzijdige vertalingen van virusverhaaltjes en opgelegde maatregelen uit het buitenland,…en voor de rest is het `oude wijn in nieuwe zakken`.
Herr Bron, wir wünschen dir und deiner familie ein frohes Julfest mit viel ruhe, besinnlichkeit und zeit für die wirklich wichtigen dinge im leben,…..in guter gesundheit.
Mr&Mrs Hovawart.
LikeLike
Op euromomo.eu staan de officiële cijfers, en zelfs deze laten zien dat de media ongegronde paniek zaaien.
Hier is de grafiek en een kaart van de sterftecijfers. In NL en B een lichte stijging, in D geen.
(Met z score wordt de afwijking van het gemiddelde bedoeld)
https://euromomo.eu/graphs-and-maps/#map-of-z-scores
LikeLike
Het is me toch wat, Die.’ PSYCHOLOGISCHE. OORLOGVOERING ‘, …… men begint nu te begrijpen. . ‘HOE’. DIE. GEVOERD. WORDT,!!! …….<~<~<~<~<~<~<
LikeLike
Toen teveel mensen hun luister bijdrage
dreigden op te zeggen moest de belastingdienst
de bijdrage innen.
Het enige is knop uit.
Kranten: het nivo van veel amateur bladen
is op hoger nivo dan de pers.
Over het algemeen krijgt de pers zijn
rubrieken van uit een centraal punt.
LikeLike