
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Deutsch365“)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Deutsch365“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Angélica op Na Oslo: tegen beter weten in?… | |
Rensk. op Aan de Groningers | |
boorzalf op Volksvijanden . . . | |
LUCIA op Amerikaanse president Biden: G… | |
boorzalf op Volksvijanden . . . | |
boorzalf op “Factchecker” van… | |
LUCIA op Voorstanders vaccinatiedwang r… | |
boorzalf op NOS . . . | |
LUCIA op NOS . . . | |
boorzalf op NOS . . . | |
LUCIA op Prins Charles kreeg € 1 miljoe… | |
LUCIA op Prins Charles kreeg € 1 miljoe… | |
henryN op “Factchecker” van… | |
LUCIA op Poetins subtiele zet – adreswi… | |
Angélica op Na Oslo: tegen beter weten in?… |
Bijzonder duidelijk.
Amerika gaat diepe schaduwen tegemoet…
LikeLike
Biden isgewoon bang voor Cojona ….!!! Einde sarcasme
LikeLike
LikeLike
Ik heb zo te doen met Trump.
Hij zal niet aan de bedelstaf geraken, zoals wij, maar toch…
Ik mis die eerlijke ‘kwajongen’. : (
LikeLike
youtube doet alles om het proletariaat een rad voor ogen te draaien
LikeLike
video
LikeLike
LikeLike
Tijdens een oorlog zouden soldaten tegen een dubbele vijand moeten vechten. Iedere soldaat op 1,5 meter afstand van een andere soldaat om Coronabesmetting te voorkomen. Word een soldaat geraakt door een vijandelijke kogel, dan moet deze soldaat 2 weken in quarantaine. Anders, in alle gevallen; Insubordinatie maatregelen. Dwang emoties en angst regeren de wereld. Mensen die wel hun gezonde verstand gebruiken zullen op den duur allemaal opgesloten worden in psychiatrische instellingen, gelijk ze vroeger deden in de USSR. Deze krankzinnigheid zal wereldwijd een zware tol eisen van de mensheid….
LikeLike
Het leger voor het Capitool staat met de rug naar Biden. Dat zegt genoeg
LikeLike