1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
De Hollanders die in Nederland wonen zijn oerstom.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik voel me niet aangesproken met oerstom
Kijk die gestoorden met de spotjes op tv ze vinden die vent geweldig
Ik baal al lang van dit land, maar zonder poen kan je nergens anders heen
In Sardinië is het leven weer normaal, ik heb er een ex verloofde die vaak vraagt of ik daar naar toe kom
LikeGeliked door 4 people
@ Yvonne op 15-3-2021 om 00.34 u.
Als uw ex-verloofde een aardige en een te vertrouwen man is, zou ik snel vertrekken, hoewel……….op Sardinië heb je misschien weer last van de maffia, tenzij uw ex lid is van die vereniging.
Ik heb wel een ex-verloofde op Hawaii , ze draagt altijd een rokje van palmblaadjes, verder niks, maar ze wil me nóóit meer zien, zei ze na ons laatste “samenzijn”…..jááááááren geleden, de reden van haar gedrag laat zich raden.
Maar wat u zegt @ Yvonne, NL is geen land meer om “van te houden”, weggegeven aan de EUSSR die heeft bepaald dat het land mag worden bezet door moordenaars en verkrachters van islamitische huize.
LikeGeliked door 2 people
Lekker gaan Yvonne dit land word nooit meer vrij daar gaat die Krankzinnige Almachtige God Rutte voor zorgen, al zou die te weinig stemmen hebben met een grote zak geld zorgt hij ervoor dat de fraudeurs de stemmen naar hem doen.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat snap ik wel, Yvonne. De lekkerste sex is met je ex. 🙂
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeLike
https://twitter.com/ARDMoskau/status/1370775130536824833
LikeLike
klaas een beetje gerustreerd?
LikeLike
+++
on topic : De fascistische dictatuur
++++
LikeLike
htskday zegt:
15 maart 2021 om 09:42
GEFRUSTREERD !! IS KLAASJE ZIJN DOOPNAAM WHAHAHAHAHAHAHA
WAT EEN ZIELIGE ASHOLE , DIE KLOOTVIOOL
OOM COPY PAST. COPY / PAST FRUSTRATIE
LikeLike
Rutte kan me de rug op ! De man die zei dat hij de mp van alle NL’ers wilde zijn bedoelde eigelijk te zeggen “ Ik zal mp voor alle “nieuwe NL’ers” zijn , alle échte NL’ers kunnen me de rug op !” Waardeloze prul die Quasimodo Rutte.
LikeGeliked door 3 people
Hij is inderdaad voorzien van een bochel.
LikeGeliked door 1 persoon
Karton op uw eerdere reactie de Maffia zit hoofdzakelijk in Sicilië ,en je moet geen oude relaties proberen nieuw leven in te blazen
Ik kon destijds met programma Memories naar hem toe, hadden ze de verkeerde Bruno gebeld ,later toen ik zelf hem had gevonden zei hij ik had wel mee willen doen
LikeLike
@ Yvonne op 15-3-2021 om 14.02 u.
Neemt me niet kwalijk Yvonne, ik dacht dat de maffia op Sardinië, Sicilië en verder door geheel Italië was verspreid.
Waarom oude relaties geen nieuw leven inblazen ? U zou beiden tot het inzicht kunnen zijn gekomen dat er te snel een eind a.d. relatie is gemaakt , of…..beiden zijn gehuwd geweest (met een ander) gescheiden of weduwe/weduwnaar geworden, levenservaring opgedaan en plots blijkt de vonk wéér over te slaan, kan toch ? Of ziet ik ’t te rooskleurig ?
Ik zou met “Memories” naar Italië zijn afgereisd, je weet maar nooit wat je daar tegenkomt.
De verkeerde Bruno gebeld ? Hahaha, écht iets voor “Memories”, hadden ze zeker Bruno Bruins gebeld (de minister destijds) die van schrik omviel toen hij hoorde dat “Memories” hem zocht. (ik bedoel dit niet serieus natuurlijk, Yv.)
LikeLike
People don’t know their power…
https://pbs.twimg.com/media/EwWOaVrW8AI1jJp?format=jpg&name=small
LikeGeliked door 1 persoon
Versoepeling ad horizon….
https://mobile.twitter.com/Freddy95761122/status/1370694117819318272/photo/1
LikeGeliked door 1 persoon
LikeLike
@ Bas op 14-3-2021 om 21.44 u.
Mestkever Rutte lacht iedereen uit, Bas.
Zélfs de Groningers die hun huizen zien wegzakken en aan wie al 100-den keren vergoeding is beloofd , door een paar van die luchtfietsers zoals Rutte, Wiebes , Kamp enz. Óók de mensen die voor “fraudeur” werden uitgemaakt door deze “elite-criminelen” wachten op erkenning en vergoeding.
Pinokkio en consorten lachen erom ! Dát is de ware “elite” ! Lachen om het klootjesvolk.
LikeLike
Ja, dit zijn taferelen die je in de een of andere dictatoriale bananenrepubliek verwacht, en niet in wat voor een “democratisch vrij land” door moet gaan.
Het moment deze bruinhemden te tonen dat kwantiteit ook een kwaliteit is begint angstwekkend snel dichterbij te komen.
LikeGeliked door 2 people
Beeldreportage in de Britse pers van het extreme politiegeweld op het Malieveld waar de Nederlandse media liever de andere kant uit kijken.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9360705/amp/Violence-erupts-anti-lockdown-protests-eve-Dutch-election-police-confront-demonstrators.html?ito=social-twitter_mailonline&__twitter_impression=true
Violence breaks out at anti-lockdown protests on eve of Dutch election as baton-wielding police confront demonstrators in packed park
Geweld breekt uit bij anti-lockdown-protesten aan de vooravond van de Nederlandse verkiezingen terwijl de knuppelslaande politie de confrontatie aangaat met demonstranten in een vol park
LikeLike
Wat er gebeurt wanneer je het niet eens bent met de covid waanzin…..
LikeGeliked door 1 persoon
Filmpje 1 – Razzia gelijk de bezetingstijd.
LikeLike
Creepy gates…
https://twitter.com/i/status/1356906383925510144
LikeGeliked door 1 persoon
Is dat het Nederland van de toekomst? Das gewoon van klop erop, en dan gaan ze woensdag Rutte nog eens herinstalleren. Winnen zal Rutte, al zal het op zijn Amerikaans zijn. Wees maar zeker de stemmen per post liggen al klaar. Arme toekomst voor het eens zo mooie Nederland !
Jammer… sterkte, een zuiderbuur.
LikeGeliked door 2 people
Hier nog wat informatie over het doodzieke corrupte nederland aan de top de zogenaamde elite.
https://www.stopworldcontrol/nl/ritueel/
LikeLike
Mocht de link niet werken,ga naar stopworldcontrol.com en klik op ontmaskerd.Ook in nederlands.
LikeLike
Wat een schoftenzooi. Hun spreuk is: Vigilat ut quiescant (Hij waakt opdat zij rusten).
De demonstranten op het Malieveld konden niet rusten. Ze werden opgejaagd en afgeranseld als de ergste misdadigers. Maar ja: Befehl ist Befehl. En diezelfde rotpolitie is niet in staat om de echte misdadigers het leven onmogelijk te maken. En dit alles gebeurde onder eindverantwoordelijkheid van Grapperhaus en Rutte. Heeft er iemand misschien een paar handgranaten? Eén voor het Torentje en één voor Vak K.
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeGeliked door 2 people
j.c.th.kohler, als ik jonger was dan had ik uw idee uitgevoerd want als je eens wist wat ik de laatste jaren allemaal heb gefantaseerd over wat ik met het linkse zooitje zou willen doen en ik hoop dat iemand het gaat uitvoeren maar ik ben bang dat we verloren zijn.
LikeLike
Het gebruik van de IPO hond vind ik werkelijk schandalig, was in deze situatie totaal overbodig. Politie gaat hier buitensporige buiten zijn boekje. Een tip voor demonstranten volgende keer zelf honden mee nemen. Geen teckel natuurlijk,(ook leuke honden trouwens) maar gewoon herdershonden van een wat zwaarder kaliber. Russische herder, Duitse herder, Roemeense herder om wat voorbeelden te noemen, een pitbulleke ook niet verkeerd. De honden zullen ten alle tijde hun baas/bazin beschermen.
LikeGeliked door 2 people
Nu ook nog die Marx Rutte tijdens de reclame uitzending!!!
Kan die geschifte politicus niet meer zien!!
Had bijna mijn 65 inch big screen kapot gegooid, tijdens de koffie!!!
Opzouten met die gast!
Weg!!
Weg!!!!
LikeGeliked door 2 people
En aan de PVV hebben we ook geen ene klote aan,
https://pbs.twimg.com/media/EwcD1OTWEAI5kvY?format=jpg
LikeLike
boorzalf op 15 maart
Heeft u de onderbouwing van deze motie gezien, ik denk het niet. Zullen we alle moties van de PVV eens naast elkaar leggen, kijken of u nog zo’n grote mond heeft. Ook u laat zich inmiddels gek maken door zo’n halve gare.
Overal tegen zgn. Als eerste een lock-down, vervolgens miljoenen mondkapjes willen regelen voor de overheid, elke keer een sneltest als hij aanschuift bij allerlei programma’s, zelf al een vaccin hebben gehad, de arts betaald voor zwijgplicht.
Degeen die de motie ingediend heeft komt tijdens debatten met allerlei adviezen betreft
vaccins. ( Aan de PVV heb je geen klote)
Geert is bij elk debat zich kapot aan het knokken om uit die verschrikkelijke Lock-down te komen, maar degeen die nooit aanwezig is en de boel belazerd, doet het goed. Als hij zijn partij niet naar de klote had geholpen, had hij heel veel in de eerste kamer tegen kunnen houden. Van de 12 senatoren zijn er nog maar 3 over. Dankzij die partij kan links zijn gang gaan in de eerste kamer!
Over geen klote aan hebben, u zou zich diep moeten schamen. Ook u bent al besmet met het Jomanda Baudet virus.
Ik hou het wel bij de PVV, die tenminste ballen hebben!!!
LikeGeliked door 1 persoon
Ik hoor Wilders te weinig of helemaal niets over dat de corona pandemie één grote hoax is, hij praat maar over besmettingen, terwijl bijna iedereen weet dat het de grootste oplichting is van de 21ste eeuw.
LikeLike
Hoop dat ze op een dag (heel snel) die grijns van die corrupte psychopaten bek afslaan!
Daarbij de stront er uit slaan ergens in een donkere steeg van dat coke patser hulpje van hem.
LikeGeliked door 2 people
De politie WAS uw beste vriend.
LikeGeliked door 2 people
En dat is al een tijdje geleden ook.
LikeLike
https://www.bitchute.com/video/KCYfvIwZ4JiH/
Covid terreur.
LikeGeliked door 1 persoon
Binnenkort ook in ons theater. 1984 is werkelijkheid
Het VK test in het geheim een controversiële programma die alle persoonlijke gegevens verzameld van degene die het internet opgaat
De afgelopen twee jaar hebben politie- en internetbedrijven in het VK stilletjes bewakingstechnologie ontwikkeld en getest die het surfen op het web van elke persoon in het land kan registreren en opslaan.
De tests, die worden uitgevoerd door twee niet nader genoemde internetproviders, het Home Office en de National Crime Agency, worden uitgevoerd onder controversiële toezichtwetten die eind 2016 zijn ingevoerd. Een van de krachtigste en meest controversiële bewakingsinstrumenten die door een democratisch land worden gebruikt.
Ondanks dat de National Crime Agency zegt dat er “aanzienlijk werk” in het proces is gestoken, blijft het geheim in nevelen gehuld. Onderdelen van de wetgeving worden ook voor de rechtbank aangevochten . Er is geen openbare aankondiging van de proef, waarbij insiders uit de industrie zeggen dat ze vanwege veiligheidsoverwegingen niet over de technologie kunnen praten.
De proef wordt uitgevoerd onder de Investigatory Powers Act 2016, ook wel het Snooper’s Charter genoemd , en omvat het aanmaken van Internet Connection Records, of ICR’s. Dit zijn gegevens van wat u online doet en hebben een brede definitie. Kortom, ze bevatten de metadata over je online leven: het wie, wat, waar, waarom en wanneer van je digitale leven. De toezichtwet kan van internet- en telefoonbedrijven eisen dat ze de browsegeschiedenis 12 maanden bewaren – hoewel om dit te laten gebeuren moeten ze een bevel krijgen, goedgekeurd door een senior rechter, waarin staat dat ze de gegevens moeten bewaren.
…
https://www.wired.co.uk/article/internet-connection-records-ip-act
LikeGeliked door 1 persoon
Vrouw voor ME-bus geduwd op Malieveld
https://www.telegraaf.nl/video/1129875724/vrouw-voor-me-bus-geduwd-op-malieveld
LikeLike
Nwo etc…
https://pbs.twimg.com/media/Ewc3lw5WQAM3vn1?format=jpg&name=900×900
LikeGeliked door 1 persoon
UN = NWO
https://pbs.twimg.com/media/Ewc3mBJWEAQzJX9?format=jpg&name=medium
LikeGeliked door 1 persoon
They will be happy….
https://pbs.twimg.com/media/Ewc3jHgWUAA0ZcF?format=jpg&name=large
LikeGeliked door 1 persoon
LikeGeliked door 2 people
Iets van heimelijke SS-ers ?
Zag dat soort uit die bus springen , net een stel drugsgebruikende opgefokte hooligans !
Wat een laffe vertoning van de “politie” !
Of hadden ze de antifa bende ingehuurd ?
LikeGeliked door 1 persoon
Op het Malieveld in Den Haag is gisteren een vrouwelijke demonstrant voor een ME-busje geduwd. Er zijn aanwijzingen dat dit het werk van de doorgesnoven hooligans (Romeo’s) van Rutte was. Zie:
https://www.msn.com/nl-nl/nieuws/Binnenland/vrouw-voor-me-bus-geduwd-op-malieveld/ar-BB1ezOEI?ocid=msedgntp
Ook nog even: de bangmakerij voor de nazomer en herfst is al gestart. DE DERDE GOLF! Het zijn twee Engelse ‘deskundigen’ die daarmee komen, dus moet het bij voorbaat wel waar zijn. De nieuwbakken fascistische regimes in Europa kunnen zich daarop verheugen en als het zo ver is, lekker alles weer afgrendelen en bestaande regeltjes tot in het eindeloze verlengen. Zie:
https://www.msn.com/nl-nl/nieuws/overig/een-derde-golf-van-covid-in-de-herfst-is-onvermijdelijk/ar-BB1eAQkj?ocid=msedgntp
LikeGeliked door 2 people
Waarschuwing voor vrouwen!!!!
Nieuw Israëlisch onderzoek
moet aantonen of vrouwen nog eicellen kunnen aanmaken (en hoeveel) na vaccinatie met de COVID19-mRNA-vaccins van BioNTech / Pfizer en Moderna.
Deze trial loopt van februari 2021 tot februari 2022
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04748172
COVID-19 Vaccine and Ovarian Reserve
Brief Summary:
As Israel is the first country to widely vaccinate its population using the mRNA vaccine against COVID-19, evaluating its influence on ovarian reserve is essential .
Study Type : Observational
Estimated Enrollment : 200 participants
Observational Model: Case-Control
Time Perspective: Prospective
Official Title: The Effect of COVID -19 mRNA Vaccine on Ovarian Reserve
Estimated Study Start Date : February 2021
Estimated Primary Completion Date : February 2022
Estimated Study Completion Date : February 2022
LikeGeliked door 2 people
Betrapt:
Zuckerberg geeft zelf toe dat de BIJWERKINGEN van het wijzigen van DNA en RNA ONBEKEND zijn!!!
LikeLike
https://twitter.com/i/status/1334557063150788612
LikeLike
Reacties:
Daarmee lijkt het idee, dat het vaccin als doel depopulatie als doel heeft, niet meer zo gek en is de druk op vaccinatie en niet op een gezonde levensstijl ook te verklaren.
Dit is exact waarom mijn dochter geen vaccin mag.
Dit is exact waarom @hugodejonge moet weigeren deze rotzooi aan jonge vrouwen te geven.
Er is niks bekend over vruchtbaarheid maar ook daar heeft Hugo schijt aan en begint met jongeren in mei.
Hoe ethisch is het eigenlijk als proefpersonen zwanger raken tijdens de vaccin trial, terwijl DART (Developmental and Reproductive Toxicity) onderzoek op ratten dan nog volop gaande is?
Afronding vh onderzoek staat gepland voor 31 maart 2021.
#Pfizer
En als nu in februari 2022 blijkt dat het vaccin grote gevolgen heeft op de vruchtbaarheid en de vrucht, dan is het toch al te laat, want iedereen heeft al een prikje gehad…
LikeLike
Degene achter deze hele vaccin waanzin, ene zeker Bill Gates, roept al jaren dat de wereldbevolking gedecimeerd moet worden, en is ook al vaker betrapt op het stiekem aan vaccins toevoegen van sterilisatie middelen.
Maar dat zijn allemaal “complottheorieën” natuurlijk.
Tegen de Joden zeiden ze in 40-45 dat ze gingen douchen…
LikeGeliked door 1 persoon
Website DDS: je ziet een aantal filmpjes en foto’s waarop het Rutte-knuppelvee ofwel de Ordnungspolizei v2, zich helemaal laat gaan: ‘Buitenlandse journalisten geschrokken door extreem politiegeweld op Malieveld: ‘Zo ziet fascisme eruit!’
https://www.dagelijksestandaard.nl/2021/03/buitenlandse-journalisten-geschrokken-door-extreem-gewelddadige-politie-optreden-malieveld-dit-is-hoe-fascisme-eruit-ziet/
LikeLike
https://www.dagelijksestandaard.nl/2021/03/buitenlandse-journalisten-geschrokken-door-extreem-gewelddadige-politie-optreden-malieveld-dit-is-hoe-fascisme-eruit-ziet/
LikeLike
Het politiegeweld bij de demo’s is aan te klagen.
De politie heeft zich te houden aan het proportionaliteitsbeginsel.
Het geweld dat zij de laatste tijd gebruiken is simpelweg te kwalificeren als mishandeling zoals bedoelt in art. 300 Strafrecht.
Geen van onderstaande instructies wordt blijkbaar gevolgd.
Er wordt vrijwel meteen op de hoofden geslagen.
Gebruik geweldsmiddelen politie:
Gesprek is ons sterkste wapen….
https://pbs.twimg.com/media/EwfH8B6W8AE_8gp?format=jpg&name=900×900
LikeLike
Als we geen D666 rechters hadden, en geen door D666 bemand OM, dan zou je gelijk hebben.
LikeLike
Opvallend verschil
Een massaal bezochte demonstratie van #Klimaatalarm in het #Westerpark, waarbij demonstranten hutje mutje stonden te dansen. De #politie was in geen velden of wegen te bekennen. Wat een verschil met het #Malieveld.
LikeLike
Als het voor “de goede linkse zaak” is dan gelden er andere regels.
En dat geld niet enkel voor demonstreren in corona tijd.
Dat geld altijd voor alles.
LikeLike
Je moet maar durven! NU.nl op zijn best met liegen: ‘Politie verwijdert relschoppers met waterkanon en paarden van Malieveld | NU.nl’ Zie: https://www.youtube.com/watch?v=g-NbH67nkic Je kunt maar al te goed zien wie hier werkelijk de relschoppers waren!
LikeLike
Zinloos en buitenproportioneel politiegeweld tegen vreedzame demonstrant:
https://twitter.com/i/status/1371185573273219076
LikeLike
Pieter Omtzigt
@PieterOmtzigt
De regering stuurt eindelijk een brief – nog niet volledig – van elf(!!) kantjes waar de belastingdienst zich niet aan de wet gehouden heeft de afgelopen jaren.
Dwingend leesvoor om gebrek aan rechtsstatelijkheid te begrijpen
Een draadje (1)
LEES:
Kamerbrief over wetten waar Belastingdienst zich niet aan gehouden heeft
Staatssecretaris Vijlbrief en staatssecretaris Van Huffelen informeren de Tweede Kamer over de uitvoering van een motie waarin wordt gevraagd om een overzicht van wetten ‘waar de Belastingdienst zich…
rijksoverheid.nl
LikeLike
LikeLike
Canada is bijna de staat zoals in de film ‘Minority Report’
Het wetsvoorstel C-36 van de liberale regering zou de Canadese mensenrechtencommissie toestaan om mensen te vervolgen voor het online geven van hun mening (als deze niet overeenkomt met die van de staat, lees: Trudeau), en zou rechtbanken ook de bevoegdheid geven om vrijheid af te nemen uit angst dat iemand een overtreding zou kunnen begaan die volgens de staat gemotiveerd wordt door haat.
Voormalig beklaagde van de mensenrechtencommissie Ezra Levant sloot zich aan bij True North’s Andrew Lawton om Bill C-36 te bespreken, waarvan Ezra zegt dat het de “wetgeving van annuleercultuur” (cancel culture) is.
https://tnc.news/2021/06/30/c-36-is-the-legislation-of-cancel-culture-ezra-levant-on-liberal-hate-speech-bill/
zie ook: The Left in Canada is turning on the symbols they created
https://tnc.news/2021/06/30/the-left-in-canada-is-turning-on-the-symbols-they-created/
LikeLike