
Hoe kan het dat er vaccinweigeraars zijn als er geen vaccinatieplicht bestaat?
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t F.G.
Hoe kan het dat er vaccinweigeraars zijn als er geen vaccinatieplicht bestaat?
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t F.G.
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Harry op Tweet van Raisa Blommesti… | |
BosscheBol op Gevechtsvliegtuigen voor Kiev?… | |
Jannie op Stem PVV! | |
BosscheBol op STEM ZE WEG! | |
Marc op Tweet van Raisa Blommesti… | |
BosscheBol op Tweet van Raisa Blommesti… | |
R Thomasson op Corona-enscenering: WHO verlen… | |
Julia op Tweet van Raisa Blommesti… | |
Gienekehado St. op Waar blijft Black Lives M… | |
Ton Ruygrok op VIDEO Jensen: “Ontken he… | |
Htskday op De wereld begint de NAVO als c… | |
bobzelf op Tweet van Raisa Blommesti… | |
Gienekehado St. op Tweet van Raisa Blommesti… | |
bobzelf op De wereld begint de NAVO als c… | |
Wim Vreeswijk op Tweet van Raisa Blommesti… |
IMPFUNG MACHT FREI
LikeLike
En waar kunnen de mensen zich melden die vanwege vaccin weigeren hun baan kwijtraken.
Is er al een solidariteitsfonds opgericht.
LikeLike
IK DACHT ME TE HERRINNEREN DAT DAT AL IN 1947
NEURENBERG !!!
WAS BESLOTEN !!
EN DAAR GAANZE DUS , HUN REET MEE AFVEGEN !!!
ZOALS MET ALLES ..
EN DAN KOM IK ECHT NOOIT MEER TERUG , NAAR ISLAMRABatrotjeknorboerkaCITY
a/d MAAS
OOM FATA MORGANA
LikeGeliked door 1 persoon
Vaccinweigeraars ? Kan me nog herinneren de enting in Staphorst voor Polio. Hun kinderen kregen dat via een suikerklontje. Die weigerden het enten toch ook ? En nee, ik hoef de Covid spuit niet. Val ik nu ook onder de ” weigeraars “?
LikeGeliked door 1 persoon
In Duitsland krijgt iedereen die twee Covid vaccinaties kan aantonen vanaf zaterdag een deel van zijn vrijheden terug.
In ruil daarvoor zullen alle vaccinweigeraars door de binnenlandse inlichtingendienst als extremisten worden gecontroleerd.
Welkom in de DDR 2.0
LikeGeliked door 3 people
Goede vriend Duitsland begint steeds meer op de goede oude DDR te lijken.
Vertrek man Hongarije Polen Slowakia of kom hier naartoe Ik zal je helpen maar zie dat je weg bent.
Het land begint echt een kutland te worden
LikeLike
henk, ik zou ook graag weg willen maar heb daar de middelen niet voor.ik ben alleen en mijn kinderen en kleinkind willen niet weg dus wat moet je dan ?
LikeLike
Jah dan word het moeilijk Joke, Maar moet je blijven voor je kinderen en daarmee feitelijk ongelukkig zijn.
En de middelen ervoor is eigenlijk vrij relatief want als je weg bent en je zou bijvoorbeeld hier een huis huren van laat Ik zeggen 250 Euro dan heb je hier een vorstenleven terwijl in Nederland je elk jaar opnieuw bestolen wordt.
Bedenk wat er een aantal jaren terug gebeurde.
Een hele hoop zaken werden overgeheveld van rijk naar gemeente maar gemeenten kregen nagenoeg geen cent extra dus moesten gemeenten lasten gaan verhogen met het gevolg dat de overheid weet te vertellen dat je loon hetzelfde is gebleven maar je er onder aan de streep een stuk armer op geworden bent en geloof me het einde van die ellende is nog niet in zicht.
LikeLike
@droevige mof op 4 mei
Verschrikkelijk, droevige! Dus als je gezondheid je lief is, en je dat graag zo wilt houden, dan ben je volgens de Duitse regering een extremist…..?
Kennelijk is er weinig voor nodig om een extremist te zijn….
LikeLike
Je kan pas vaccinweigeraar zijn als het echte vaccins betreft , het is een experiment met genetische manipulatie, er kan ook geen vaccin gemaakt worden, want virus nog nooit geïsoleerd/aangetoond, wij wel maar virus niet … alleen digitale afbeeldingen van covid 19…. nothing real there nogmaals virus nooit geisoleerd.
LikeGeliked door 2 people
Vaccin weigeraar ?? Hoe kan dat nu.
We hebben een UITNODIGING ! in de bus gekregen.
Hoe kan je dan een WEIGERAAR zijn als je NIET op de UITNODGING voor een staatsfeestje ingaat ???
LikeGeliked door 2 people
Dit is het smerige politieke schaakspel zij dwingen nu mensen het vaccin te nemen als men enigszins wat vrijheid terug wil krijgen. Het is de grootste misdaad tegen de menselijkheid sinds WOII door miljoenen mensen bloot te stellen aan een experiment waarvan nagenoeg nog niet is bewezen dat dit gif helpt en dan zullen we het nog niet hebben over de bijwerkingen en zelfs het aantal overledenen na het indienen van het experimentele vaccin. Die daadwerkelijke cijfers worden onder tafel gehouden. Hoe kan het zo zijn dat nu wordt gesteld dat iemand zonder meer vrij kan reizen als men is gevaccineerd https://www.trouw.nl/binnenland/iedereen-gevaccineerd-toch-corona-uitbraak-in-gelders-verpleeghuis-hoe-kan-dat~b0c20dc0/ en zo zijn er uiteraard niet in de linkse media al veel publicaties die bewijzen dat men na vaccinatie wel terdege besmet kan zijn. Conclusie vaccinatie zegt niets en zeer zeker omdat er geen vaccin ontwikkeld kan worden als een virus nimmer is geïsoleerd. Daarbij is de schending van het Neurenberg verdrag op zich al zwaar strafbaar dit is van alle kanten geschonden en zonder meer de prullenbak ingegooid. Tijd voor internationaal oorlogstribunaal om alle die hieraan meewerken tot flinke straffen te veroordelen
LikeGeliked door 2 people
Volledig met je eens, @Julia! We hebben te maken met een ‘ongecontroleerd experiment’. Dit gif heeft niets te maken met de volksgezondheid.
Integendeel!
LikeLike