
(Door: Likoed Nederland)
De media onderbelichten de Arabische agressie
Momenteel wordt er veel bericht over het nieuwe geweld. Daarbij ontbreekt echter veel context. Met name de oorzaken blijven onderbelicht. De belangrijkste zijn:

(Door: Likoed Nederland)
De media onderbelichten de Arabische agressie
Momenteel wordt er veel bericht over het nieuwe geweld. Daarbij ontbreekt echter veel context. Met name de oorzaken blijven onderbelicht. De belangrijkste zijn:
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
koosv8 op Gaat het nog? Zelensky wil ied… | |
bastiaan2000 op Kinderen verdwijnen niet … | |
saddy op Ook Kroatië verzet zich tegen… | |
saddy op Eigen mensen eerst! | |
saddy op Oliesancties tegen Rusland mis… | |
Andre op Ook Kroatië verzet zich tegen… | |
Ariebombarie op ONGELOOFLIJK! | |
saddy op Antwerpen schorst deelraadsver… | |
saddy op Een gesprek met Harm Beertema… | |
bobzelf op Eerste schooldag van een Oekra… | |
Oliedom op Eigen mensen eerst! | |
Oliedom op Gaat het nog? Zelensky wil ied… | |
bobzelf op Rusland sluit Moskouse kantoor… | |
bobzelf op Afrikaanse apenpokken breiden… | |
Henk der Niederlánde… op Eigen mensen eerst! |
Dat filmpje van die rare kwast van Hamas, de dingen die hij zegt zijn volstrekt analoog aan de speech die Hitler in 1939 hield
Rare kwast Hamas: ‘De joden hebben corruptie verspreid en arrogant gehandeld, en hun moment om de rekening te betalen is gekomen’
Rare kwast Hitler: ‘Als het internationale financiële jodendom binnen en buiten Europa erin zou slagen de naties opnieuw in een wereldoorlog te storten, zal het resultaat niet de bolsjewisering van de aarde zijn en daarmee de overwinning van het jodendom, maar de vernietiging. van het Joodse ras in Europa.’
Verder zegt rare kwast Hamas: ‘De grootste tegenstanders van de ware gelovigen (moslims dus) zijn de joden en de polytheïsten.’
Dan moet je wel weten dat moslims christenen beschouwen als polytheïsten, omdat volgens de islam christenen Jezus vereren als zou hij God zijn. Dus met polytheïsten bedoeld hij dus christenen, maar in de verte toch ook de Hindoes, die inderdaad polytheïsten zijn.
Rare kwast Hamas is dus een lul de behanger.
LikeGeliked door 2 people
Ik weet dus niet of de Nederlandse regering de uitzettingen van deze “palestijnen” al veroordeeld heeft, maar zo ja dan zou het zaak zijn om Nederlanders die hun huur niet op tijd betaalden niet uit hun huis te mogen zetten.
Hmmmm. Maar ja dit is hypocriet Nederland nietwaar.
Denk daar maar eens over na Want in Nederland wordt je al binnen het jaar je huis uit gemieterd.
LikeGeliked door 1 persoon
*****
LikeLike
Dan is er nog de criminele rol van de EU en de Bidenmaffia (beide volgepakt met antisemieten en totale nullen en nitwits*) die direct na aftreden van Trump geld doneerden aan de PA (en miljarden aan Iran) en zo het startsein gaven om aanvallen op Joden te hervatten, aanhoudend een Palestijnse staat promoten en de antisemiet Abbas door dik en dun steunen.
(*denk aan het daverend applaus dat Abbas in het Europese Parlement kreeg
https://brabosh.com/2016/07/09/pqpct-d51-2/)
Ook niet vrij te pleiten zijn dieverse senatoren zoals Elizabeth Warren die Joods eigendom als bezetting bekritiseert (buurt Shaykh Jarrah) wat laat zien dat zij grenzeloos stupide is (waarvan ik ben overtuigd (en een notoire zuiplap) of de feiten bewust verdraait.
Wat Abbas (Mazen) betreft, die zou een verpletterende nederlaag hebben geleden tegen de facties van Hamas en die van Marwan Barghouti van de PLO. Dus zegde hij de verkiezingen weer af en gaf Israël de schuld
zie oa https://www.middleeasteye.net/news/abbas-palestinian-elections-postpone-barghouti-jerusalem)
Turkije en Iran gooien aanhoudend olie op het vuur omdat hun maatschappijen een puinhoop zijn en zo kunnen zij de aandacht hiervan afleiden en volledig de aandacht op Israël laten vestigen.
Ook niet vrij te pleiten is de Verenigde Arabische Lijst (Ra’am) onder Mansour Abbas (gewoon werk beloven en je aanhang groeit) en de Gezamenlijke Arabische Lijst van Ayman Oudeh. De laatste ziet zijn aanhang aanzienlijk afbrokkelen en wakkert de terreur tegen Ra’am aan om zo te laten zien dat Mansour Abbas geen leiding kan geven en orde kan houden.
Het dorp Turmus Ayyeh
Een ander verontrustend Amerikaans aspect van de huidige escalatie is de rol die een dorp in de noordelijke gebieden van Samaria speelde waar de terrorist woonde die de Israëlische burger Yehuda Guetta vermoordde. Niet alleen is deze terrorist, Muntazir Shalabi, een Amerikaans staatsburger, maar 80% van het dorp, Turmus Ayyeh, wordt bewoond door Amerikaanse burgers, van wie velen over het algemeen afwezig zijn, en alleen tijdens de zomermaanden komen. Dit dorp is ook een soort Mekka geworden voor westerse pro-Palestijnse activisten en radicalen.
https://centerforsecuritypolicy.org/anatomy-of-an-intentional-escalation-israels-approaching-hot-summer/
en
https://melaniephillips.substack.com/p/what-you-wont-read-in-western-media
LikeLike
Pim Fortuyn
https://pbs.twimg.com/media/E1LQIf6XoAMifft?format=jpg&name=medium
LikeLike
Likoed Nederland heeft leden in alle politieke
partijen in Nederland. Ze moeten meer optreden
tegen het antisemitisme en dat niet aan de
partij leden overlaten die geen jood zijn
In dit geval moeten de partij-eenheid eens
worden verbroken om het antisemitisme
te bestrijden.
Levens zijn belangrijker dan partij politiek.
LikeLike
We doen ons best.
LikeLike
Rare kwast Hamas, heeft op school verplicht “Mein Kampf” moeten lezen. Heel normaal voor dat soort mensen. En hij heeft het goed onthouden.
LikeLike
De haat voor de joden is afkomstig van mohamed (krijgsheer) in de koran.mohamed ging naar een joodse stam om te vragen of ze zich tot de islam wilde bekeren,dat deden die joden niet.Hij gaf toen opdracht om 6 tot 800 joden te onthoofden.Sindsdien is het een plicht van de moslims om de joden te haten en af te slachten.
LikeLike