
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Fran op Kinderen verdwijnen niet … | |
Htskday op Klimaat- en energiebeleid is o… | |
Htskday op Afrikaanse apenpokken breiden… | |
johannes op WANTED! | |
Edwin Vissers op Bill Gates . . . | |
Niek op Rutte . . . | |
memaxq op Bill Gates . . . | |
Schimanski op Klimaat- en energiebeleid is o… | |
pepo Copyright op Rutte . . . | |
Léon van Duren op VIDEO: Kijkje in het hoofdkwar… | |
Hovawart op WANTED! | |
Hovawart op Hugo de Jonge kletst opnieuw u… | |
saddy op Noorse ouders in opstand, omda… | |
jantjeuitnl op India wil van de hand gedane w… | |
saddy op India wil van de hand gedane w… |
De man denkt onaantastbaar te zijn, maarrrr het kan verkeren.
LikeGeliked door 1 persoon
Zal wel uitgenodigd zijn voor het feestje van de 50ste verjaardag van Maxima. https://www.ninefornews.nl/wat-bespreken-rutte-en-maxima-hier-met-klaus-schwab-great-reset/
LikeGeliked door 1 persoon
Ik wil dat al die elitaire misdadigers tegen de menselijkheid morgen nog voor een oorlogtribunaal veroordeeld worden tot de zwaarste straffen die te bedenken zijn. Dat is wat ik wil en IK blijf baas over mijn lichaam en bepaal wanneer IK wel of niet een schadelijke wattenstaaf door snel getrainde uitzendkrachten in mijn neus gestopt wil hebben, ik bepaal of IK wel of geen vaccinatie wil en IK bepaal of IK überhaupt een chip in mijn lijf wil. Ze vaccineren en chippen zichzelf maar dood maar aan mijn lijf geen politieke en elitaire polonaise. Ik vraag mij alleen af hoe het toch komt dat de grootste NAZI misdadigers tegen de menselijkheid en dit soort elitair tuig zo oud wordt. Blijkbaar hebben zij voor zichzelf een middel ontwikkeld dat nimmer prijs zal worden gegeven. Het zal wel niet de vaccinatie zijn die het klootjesvolk wordt opgedrongen.
LikeGeliked door 5 people
Ik heb ff de tijd gevonden én genomen om de foto eens goed te bekijken en wat ik ontdekte, verbaast mij eigenlijk niet eens meer :
Klaas Schwab zit met de kale poes van Quag op z’n arm !!
(ik dacht eerst het zusje van Klaas in dat kale ding te zien, maar het is iemand anders. Zeker weten !)
LikeLike
Ondertussen, een tesla als je prikt
Krijg de Covid-prik en win een Tesla-auto. Dit wordt elke dag griezeliger.
De gelukkige winnaar zal niet veel tijd hebben om ermee te rijden, voordat hun auto-immuunziekten beginnen …
LikeLike
wat ik niet begrijp ze zijn stinkend rijk, kunnen alles kopen en nog zijn ze niet tevreden
ze willen 7 miljard mensen weg hebben en de hele wereld regeren
waarom als je poen genoeg hebt, een ander zit met een kom rijst in zijn rieten hutje, hij moet net zoals in de James Bond film over een loopbrug lopen die open gaat en vol met haaien zit
LikeLike
..en wie is die vent die-m vasthoudt ? 😉
LikeLike
Zelfs het haar van zijn kat gestolen.
LikeLike
Bob die kat op de schoot van die NAZI misdadiger tegen de menselijkheid heeft volgens een bijwerking als gevolg van vaccinatie. Zelf heeft hij ook niet veel haar meer op zijn hoofd dus helemaal goed gaat het niet.
LikeLike