1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Transgender bij D66 is zoiets als homoseksuele Jood bij de volksunie. Zijn wij divers of zijn we niet divers.
LikeGeliked door 1 persoon
Artikelen over Lisa van Ginneken (en haar dildo’s)
https://www.telegraaf.nl/tag/lisa_van%20ginneken
het was Thierry Baudet die haar definitief over de streep trok. “Tijdens de campagne voor de Provinciale Statenverkiezingen in 2019 gaf hij zoveel vrouwonvriendelijke, polariserende toespraken. Dat maakte me zo boos.” Het moment dat de FvD-voorman zei dat vrouwen in Nederland zich minder met hun carrière bezig moesten houden en meer met het zorgen voor nageslacht betekende een kantelpunt voor Lisa. “Ik werkte al veel rond het Binnenhof, maar ik weet zeker: als ik wat voor transgender personen en de rest van de samenleving wil betekenen, dan moet ik die Kamer in.”
…
Wat Baudet zei
…
,,Tegenwoordig worden vrouwen al van jongs af aan aangemoedigd om een carrière en financiële onafhankelijkheid na te streven. Er wordt verwacht dat ze de traditionele rol afwijzen om een man te ondersteunen. (…) Maar hoe pakt dit werkelijk voor ze uit? Wat gebeurt er als ze dertig worden? Als ze fulltime blijven doorwerken dan wordt het bouwen aan een gezin extreem moeilijk, zelfs onmogelijk. Daarom krijgen vrouwen in de westerse wereld ook steeds vaker minder kinderen.’’
….
https://www.ad.nl/politiek/kritiek-baudet-op-abortus-euthanasie-en-werkende-vrouwen-zorgt-voor-ophef~a8f69d5c/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.nl%2F
Wat schiokkend! Het is alleen wel waar.
LikeLike
Sorry mensen,ook ik ben gezwicht voor de satanische LHBGT agenda.Ik ben een man en heb besloten om mij om te laten bouwen tot een transgender alien met bisexuele intenties.
LikeLike
Het schijnt dat je daar ook een pathologische leugenaar van wordt.
Het voordeel is natuurlijk wel dat je dan voor de positie van minister president in aanmerking komt.
Elk nadeel heb zijn voordeel…
LikeGeliked door 3 people
@ ronjaspers op 29-6-2021 om 20.43 u.
LikeLike
@ ronjaspers op 29-6-2021 om 20.43 u.
Er ging ff iets verkeerd, kwam door een lachbui, veroorzaakt door u.
Kunnen álle door u genoemde intenties wel in één persoon worden ingebouwd ?
Als ´t zover met u is gekomen, denkt u dan wel aan uw naam op deze site , want *ron* past natuurlijk niet bij een totaal verbouwde meneer.
LikeGeliked door 1 persoon
Mark kan je wel advies geven
LikeGeliked door 1 persoon
Flikker toch op met die onzin de wereld is gek.Who else natuurlijk dat D66 weer.
Weg met die oplichters als eerste die heks op haar steel de lucht uit schieten.Zo dat lucht op.
LikeGeliked door 2 people
Ach got… Die meneer Van Ginneken. Zou die nou echt denken dat ie een vrouw is? En zou daar therapie voor zijn?
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeLike
En daar moeten (wij) extra zorgpremie voor betalen.
Achterlijke gestoorde idioot.
Betaal die ombouwkosten zelf en hou verder je smoel ziekelijke ( HET.).
LikeGeliked door 2 people
Weer een nietszeggende en niets bijdragende bankzitter(zakkenvullers) aan mijn lijstje: Sjoerdsma,Paternotte,van Baarle en nu van Ginneken. Goede kans makende is S.Simons want die lult alleen maar over racisme.
LikeLike
Getverdegetverdegetver!
Een hele reeks multinationale ondernemingen hebben van de maand juni flikkermaand gemaakt. “Woke” bedrijven – van YouTube en Mercedes-Benz tot Lenovo, Nestle en Sephora – hebben hun logo’s ‘bijgewerkt’ toen juni begon.
Wij leven in de hel met die imbeciele socialisten
LikeGeliked door 1 persoon
Hamburgerketen en boeren lopen weg bij slachthuis Gosschalk
Fastfoodketen McDonalds heeft de inkoop van rundvlees bij slachterij Gosschalk per direct stopgezet. Dat hebben ze gedaan na het zien van de undercoverbeelden die zijn gemaakt in het slachthuis in Epe. Op de beelden, die RTL Nieuws gisteren naar buiten heeft gebracht, is te zien is dat runderen en varkens hard worden geslagen en elektroshocks krijgen toegediend.
….
https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/artikel/5239025/slachthuis-slaan-dierenmishandeling-mcdonalds-varkens-koeien-gosschalk
LikeGeliked door 1 persoon
Ook Polen moet vernietigd worden
EU plant juridische stappen tegen Polen over LGBTQ-rechten
…
Tijdens de verkiezingscampagne van vorig jaar noemde president Andrzej Duda homoseksualiteit een ‘buitenlandse ideologie’ die ‘erger is dan het communisme’.
….
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-06-29/eu-is-planning-legal-action-against-poland-over-lgbtq-rights
LikeGeliked door 1 persoon
Kaagfilm is propaganda op kosten van de belastingbetaler
https://pbs.twimg.com/media/E5FO1CVXEAcmqKq?format=jpg&name=large
LikeLike
LikeGeliked door 1 persoon
Motorrijder ziet zichzelf als fietser, inspireert trans-voertuiggemeenschap
LikeLike