
(Door: Michael van Laack – Vertaling: E.J. Bron)
Er zijn onderwerpen waarbij het me gewoon aan woorden ontbreekt. Daarom laat ik het smekende en hartverscheurende statement van de familie Hebner van gistermiddag op Facebook staan en verzoek ik onze lezers alleen maar om, als ze daartoe in staat zijn, onder de onderstaande posting van de familieleden enkele woorden van troost en solidariteit neer te zetten.

“Onze vader en echtgenoot Martin Hebner zal sterven.
Het zal nog slechts om enkele dagen gaan. Zijn nu iets meer dan een jaar durende strijd tegen een hersentumor zal hij verliezen. De situatie in onze familie is dienovereenkomstig vervuld met verdriet. In werkelijkheid vonden er in het meer nabije verleden incidenten plaats, die dit verdriet met angst verbonden hebben. Daarbij gaat het niet om de angst een familielid te verliezen. Wij zijn bang voor onze moeder en onze doodzieke vader om zijn laatste dagen ongestoord te kunnen doorbrengen.
We hebben lange tijd geaarzeld om deze zinnen te schrijven. In principe interesseert ons welke kleur van de politiek ons in deze dagen helemaal niets. In een situatie zoals deze worden andere onderwerpen belangrijker. Maar de laatste aanvallen op een huis waarin een mens op sterven ligt, dwingen ons nu een appèl te publiceren.
Toelichting: het is nu al vele maanden bekend dat onze vader een hersentumor heeft en hieraan zal sterven. Desondanks houden de aanvallen op hem en zijn huis ook in de laatste maanden niet op. Nadat hij zijn eerste hersenoperatie had doorstaan en weer enkele stappen zelfstandig kon lopen, werd hij ´s avonds op straat aangevallen. Hierbij ging het niet alleen maar om uitschelden, maar om een man met een knuppel, die op een door ziekte getekend mens insloeg. Het commentaar van de politie was om maar geen aangifte te doen, omdat dit enerzijds weinig zou opleveren en anderzijds wellicht tot nog meer agressie zou leiden. Op dit moment heeft onze vader zich al lang van welk politiek toneel dan ook teruggetrokken. Wij hebben dat niet bekendgemaakt, omdat voor ons rust en veiligheid veel belangrijker zijn dan het wijzen met de vinger naar delen van onze samenleving.
Vannacht kreeg mijn vader weer eens bezoek van de Antifa. Onder de ramen van een stervend mens werden waarschuwingen zoals “warm aankleden” en de uitwerpselen van een waarschijnlijk tot het Zwarte Blok behorende persoon op het huis gesmeerd. Dit soort dreigingen mogen op veel anderen onschuldig overkomen. Op mensen, die dag en nacht aan het bed van een stervende waken, heeft het een heel ander effect. Dit soort dreigingen verbreiden angst in een tijd, waarin het mogelijk zou moeten zijn om afscheid te nemen van een vader. Er wordt een mens bedreigd, die nu echt ook voor de Antifa geen doelwit meer zou moeten zijn.
Waarom echter wordt in onze samenleving zoiets getolereerd? Waarom staan in zo´n situatie geen collega´s uit de Bondsdag, ook van andere partijen, op om situaties zoals deze aan de kaak te stellen? Staat de juiste partijkleur inmiddels boven waarden, die eigenlijk voor ieder mens vanzelfsprekend zouden moeten zijn? Waarom ondersteunt de politie hier niet en adviseert in plaats daarvan tot passiviteit? Wat zijn dat voor mensen, die de familie van een stervende bedreigen en de stervende niet eens enkele pijnloze laatste dagen gunnen? Waar is de verontwaardigde reactie van de media?
Wij verwachten geen antwoord op onze vragen. Maar we vragen om één ding: laat onze vader en echtgenoot in vrede sterven en verspreid niet nog meer angst in dit huis.”
Slechts enkele hulpeloze woorden
Lieve familie Hebner! Wij zijn in gedachten bij jullie in de moeilijke uren, waarin u afscheid moet nemen van jullie echtgenoot en vader. Martin Hebner´s toespraken in de Bondsdag, vooral echter zijn mensvriendelijkheid, zijn optimisme en genegenheid heb ik altijd erg gewaardeerd. Mogen wij elkaar ooit in een beter leven terugzien.
Bron:
philosophia-perennis.com
Door: Michael van Laack
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)















































Inderdaad. Hier zijn geen woorden voor te bedenken. Dwz fatsoenlijke. Laat deze mensen met rust in deze moeilijke tijd. Toon eens wat liefde en respect voor de medemens
LikeGeliked door 3 people
Een reactie van medeleven von Frau A.Merkel.
Dit mens heeft geen geweten geen hart en geen ziel.
Zij is een gewetenloos monster.
LikeGeliked door 6 people
Weerzinwekkend!😡 Ik heb hier gewoon geen woorden voor. De overheid inclusief politie schijt voor dit soort organisaties/tuig in haar broek. Ze hebben er geen enkel probleem mee om vredelievend demonstrerende burgers te lijf te gaan. Helaas is het in Nederland niet anders. Gelukkig zijn er in Europa nog enkele landen waar je dit echt niet hoeft te flikken. Mijn steun gaat uit naar Manfred Hebner en zijn familie.
LikeGeliked door 6 people
Correctie: Bedoelde Martin Hebner
LikeLike
De overheid en de wetverkrachters werken samen met het verraad tegen de eigen burgers.
Ze weten dondersgoed dat ze verraders zijn maar van verraad en heulen met de vijand zijn ze nooit vies van geweest daar was de tweede wereldoorlog een mooi voorbeeld van.
Joodse kinderen de dood in jagen vond men een leuk bijbaantje en nu steunt men de haat alweer en bukt men zich krom voor de veroveringsideologie.
Om even te laten zien waar ze staan.
LikeGeliked door 4 people
Men zou het kort kunnen hoeden en zeggen, dat antfagales is totaal verrot maar het ligt toch iets anders, namelijk dat de Duitse veiligheidsdiensten mensen van de AFD in de gaten houdt maar niet wil onderzoeken wat de verbanden zijn tussen antifa en bepaalde politieke partijen.
Hetzelfde geldt ook voor de rest van de landen waar dat antifagajes probeert de zaak de destabiliseren.
LikeGeliked door 5 people
Alles filmen, opnemen en openbaar maken.
Vervolgens zeker aangifte doen.
LikeGeliked door 3 people
Zou het helpen?
Je bent nog te goedgelovig.
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn aanpak was gaan posten in nachtelijke uren. Zodra dat Antifa gajes zijn streken laat zien afrekenen. Met afrekenen bedoel ik afrekenen en niet overdragen aan de politie.
LikeGeliked door 2 people
Bij zelf actie ondernemen zal je de enige zijn die achter de tralies verdwijnt….zoals dat met slachtoffers wél gebeurt.
LikeLike
@ Bas op 5-7-2021 om 11.41 u.
Twee jaren geleden trof ik in Oostenrijk een Duits echtpaar, afkomstig uit Dresden, zij hadden een huis gekocht/gehuurd in een Oostenrijks dorpje. Beide mensen waren eind 60.
Hij was een jaar vóór onze ontmoeting in Dresden aangevallen door een groep Antifa-lieden en volledig in elkaar geschopt/geslagen. Hij was onherkenbaar gewond geraakt en was tevens al z’n papieren kwijt, die hadden dat Antifa-gajes gejat. Hij wilde aangifte gaan doen, maar dat werd hem ten stelligste ontraden door de plaatselijke politie, zij zeiden hem, dat hij maar beter Duitsland kon verlaten om verdere moeilijkheden met Antifa te voorkomen !! Daarom woonden zij toen in Oostenrijk.
Áls een burger iets tegen dat gajes wil ondernemen dan moet hij zorgen dat hij bewapend is, bij voorkeur een vuurwapen, er op los vuren als hij wordt aangevallen, maar op de koop toe nemen dat hij wordt gelyncht als hij niet meer kán vuren !
Wat u voorstelt klinkt weliswaar “sympathiek” maar is onuitvoerbaar , tenzij u met 100-den gelijkgestemden bent tijdens uw “optreden”.
LikeGeliked door 1 persoon
Karton als je alleen bent met bv. een kalasnikof en je schiet er een aantal overhoop gaat gegarandeerd de rest van die laffe bende het op een rennen zetten.
LikeLike
Als je met verraders te maken hebt die heulen met die geesteszieke lui dan heeft aangifte doen geen enkel nut.
LikeGeliked door 2 people
Als ’t andersom was geweest…
Als iemand in ’n burqa was bedreigd…
Als er ’n moskee was beklad…
Waren de daders al opgespoord…
Had Merkel haar verontwaardiging geuit…
Had ze niet gezwegen zoals over Würzburg…
Had ze over die Umvölkerung geroepen: “Wir schaffen das!”
Veel sterkte gewenst voor als de dag aanbreekt waarop jullie afscheid van hem moeten nemen.
LikeGeliked door 2 people
Je moet begrip hebben voor het politie apparaat in Duitsland. Ze hebben nu heel druk met huiszoekingen en in beslagnames van autos computers en gerechtelijke documenten van rechters getuigen-deskundigen en aankomende politici van “Die Basis” (Reiner Füllmich) die kritisch staan tegenover de Covid 19 maatregelen.
LikeGeliked door 2 people
Lieve familie Hebner, met afschuw Heb ik dit gelezen. Ik kan u alleen maar heel veel sterkte toewensen. Ik heb Uw vader horen spreken op de Bondsdag. Een fantastische man.
LikeGeliked door 1 persoon
Seehofer en Steinmaier en uiteraard Merkel hebben het altijd over Extreem Rechts. DAT is het huidige probleem in Duitsland.! Een bedreiging voor het land.
Islamistische moorden en de terreur van Antifa dat is normaal gedrag in hun ogen..Dat zijn mensen die opkomen voor hun overtuiging!
LikeLike
Het is weer 1938 daar in Duitsland.
LikeGeliked door 2 people
Dat advies krijgen in elkaar getrapte burgers hier ook van die verraders in uniform en zo geven ze de geesteszieke daders een vrijbrief.
LikeGeliked door 4 people
Ik vindt het verschrikkelijk voor deze familie. MAAR GUN ANTIFA NOG VEEL ERGER DINGEN.
LikeGeliked door 1 persoon
Yep , bij mij zouden die nacht-ratten de zon NIET meer zien opgaan, trek mn plan wel met dat afval:tekeningetje nodig ??
LikeGeliked door 1 persoon
Lieve familie Hebner,
het enige wat ik voor uw familie/gezin, maar bovenal voor uw man, die helaas niet meer beter kan worden, kan doen is mijn diep medeleven betuigen en u allen heel veel kracht en sterkte toewensen in deze zeer moeilijke omstandigheden! Alle ellende, die niets te maken heeft met de ziekte van uw man, maar waarmee jullie dagelijks geconfronteerd worden, maakt het leven onnodig zwaar en geeft veel verdriet. Ik kan u verzekeren dat niet alleen ik, maar zeer veel landgenoten van mij met dezelfde afschuw kennis hebben genomen van de trieste omstandigheden waaronder jullie allen moeten lijden. Ik spreek namens mijzelf, als ik zeg: houd elkaar vast in deze zware tijd en ik hoop dat uw man/jullie vader ondanks alles rustig mag heengaan.
Met een warme groet uit Nederland.
LikeGeliked door 4 people
Antifa is gewoon de bruinhemden club van links.
En die zijn dus gewoon boven de wet gesteld.
Dat gaat leiden tot het oprichten van niet linkse knokploegen, daar kun je gewoon op gaan zitten wachten.
Waarna we dan op de NPO ongetwijfeld naar het geweeklaag over zielige linkse activisten en foute extreem rechtse criminelen kunnen gaan zitten kijken.
Waarmee ook die zich dan op het lijstje van met geweld te bestrijden clubjes plaatsen.
Ook daar kun je op gaan zitten wachten.
En vroeg of laat barst dan de bom een keer.
Waarna we dan opnieuw de door links georganiseerde puinhopen op kunnen bouwen.
LikeLike
De Duitse, dus de Europese politiek blijkt
weer op het Nazi niveau te zitten.
Onwilligen veroordelen en vernietigen
crimineel gedrag goed keuren.
LikeGeliked door 1 persoon
Het socialisme en de islam klakkeloos verbieden en daar héle zware sancties tegenover stellen !
Anders komen we niet van deze twee kankergezwellen af .
Het publiceren van de adressen van het antifa tuig zou al flink kunnen helpen !
Het moet toch mogelijk zijn om dit te verwezenlijken ?
Hun buren kan dit toch niet ontgaan ?
LikeGeliked door 1 persoon
De facisten van antifa worden achter de schermen gesteund en gefinancierd.Het is de bilderberger en extreem linkse miljardair george soros,deze facisten zijn de stoottroepen van de NWO kliek.Sterkte familie Hebner.
LikeGeliked door 3 people
Niet alleen Soros Ron.
Ook een aantal politieke partijen geven hen politieke steun.
Zouden deze partijen geen steun verlenen zou het hele antifa gebeuren binnen de kortste keren als terroristische organisatie bestempeld worden.
LikeGeliked door 1 persoon