
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Jan Gajentaan)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Jan Gajentaan)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| Tina Tepelaar op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Sarcoff op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Hovawart op VIDEO: Ondertussen in Europa .… | |
| Ariebombarie op Berlijn verliest international… | |
| Hovawart op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| Niek op VIDEO John Mearsheimer | |
| Sarcoff op Benjamin Netanyahu toont ons w… | |
| friedcloud0873166662 op Hitteplan of ophits plan? | |
| Ravian op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| Koosje M. op VIDEO John Mearsheimer | |
| Ravian op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| Tukker24 op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| bobzelf op Hitteplan of ophits plan? |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Het lijkt wel een Coca Cola reclame.
Op zich niet vreemd, omdat er hier gewoon een “product” verkocht wordt.
Het betreft hier gewoon een bedrijf dat dankzij flink lobbyen (lees: de juiste zakken vullen) de alleenverkoop van gebakken lucht geregeld heeft.
En u bent verplicht dit “product” aan te schaffen.
Veel beter dan dit wordt het niet als je een oplichter bent.
Het is gewoon, nu al, de zwendel van de eeuw.
LikeGeliked door 2 people
https://www.dagelijksestandaard.nl/2021/07/van-der-plas-bbb-reageert-op-nieuws-dat-china-milieuregels-schrapt-ja-jongens-wij-maar-alle-boeren-wegjagen-vanwege-stikstof/
Van der Plas (BBB) reageert op nieuws dat “China milieuregels schrapt: ‘Ja jongens, wij maar alle boeren wegjagen vanwege stikstof…’
Gisteren werd bekend dat China ineens een stuk minder varkensvlees dan normaal importeert. De reden? China schrapt vele milieuregels zodat varkensboeren in het land zelf de productie enorm kunnen verhogen. Volgens Caroline van der Plas is dit tragisch nieuws, want terwijl men in Nederland de boer aan het wegpesten is, gaat men in China juist inzetten op een milieuonvriendelijke aanpak van veeteelt.
Dit soort ontwikkelingen zullen de komende jaren alleen maar toenemen. Terwijl Europa in rap tempo verduurzaamd, en vaak genoeg in een té snel tempo, zullen andere landen of economische tijgers gretig investeren in vervuilende vormen van energie. Dat is al goed te zien in de bouw van vele kolencentrales in Azië, terwijl Europa ze in de ban doet besluiten andere landen juist extra te gaan inzetten op kolencentrales
LikeGeliked door 1 persoon
Ik hoop van harte dat de hele EU tering zooi het “vaccin” heeft gepakt. Maar ik betwijfel het. Voor experimenten hebben ze het domme volk.
LikeGeliked door 1 persoon
En wie betaalt de lichtrekening van al die groene feestverlichting? Frans Timmermans?
Dachutnie…
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeLike