FOTO(SHOPPER) . . .

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

h/t “Blaffertje”

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

20 Responses to FOTO(SHOPPER) . . .

  1. top of flop's avatar top of flop schreef:

    Dit loopt niet goed af voor deze niet gekozen uitvreters.

    Like

  2. Julia's avatar Julia schreef:

    Ik walg van deze doorgeslagen ziekelijke machtswellusteling die nu willens en wetens geheel Europa naar de donder helpt. Wanneer wordt een blind volk eens wakker een gewaarschuwd mens telt voor twee Deze waanzinnige elitaire machtswellustelingen de hulptroepen hiervan de misdadige politieke trekpoppen moeten worden gestopt voordat wij de totale armoede en ellende worden ingestort. Hoe kunnen militairen en politieagenten nog achter dergelijke machtswellustelingen staan terwijl ook zij en mede hun gezinnen de ondergang en honger tegemoet gaan zien. Onbegrijpelijk.

    Geliked door 3 people

  3. Julia's avatar Julia schreef:

    Ik hoor dit waanzinnig stuk ellende niet over de ellende die er vooraf gaat aan de productie van batterijen https://www.trouw.nl/duurzaamheid-natuur/congolezen-betalen-de-prijs-voor-onze-elektrische-auto-s~bb6061da/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.nl%2F
    Problematisch aan de toenemende vraag is dat Congo, een land waar veel corruptie heerst, goed is voor meer dan de helft(!) van de mondiale kobalt-productie. Het is daar een bijproduct van het smelten van koper en het mijnafval wordt vaak in verband gebracht met de vervuiling van nabijgelegen rivieren en drinkwater. Daarmee is kobalt een groot risico van de wereldwijde energietransitie, maar ook van de mensenrechten. Naar schatting werken er meer dan 40.000 kinderen in de mijnen van Zuid-Congo. Waar blijven al die hypocrieten waar de mond van overstroomt over de erbarmelijke werkomstandigheden waar kinderen voor worden ingezet. Nee geniet gewetenloos samen met de klimaatpaus van uw rijdende batterij en laat uw leefplezier en gezond leefklimaatn lekker ten onder gaan aan de enorme windturbines in uw achtertuin en de herrie van talloze warmtepompen in uw achtertuin.

    Geliked door 3 people

  4. Claudia M.'s avatar Claudia Millenaar schreef:

    Geachte Webmaster heer Bron,

    Kunt u over dit soort foto’s niet zo’n zwarte balk plaatsen?

    Wat mij betreft, des te groter, des beter…

    Geliked door 1 persoon

  5. LUCIA's avatar LUCIA schreef:

    Ik ben een kabouter die vele talen spreekt behalve die van de rede .maar die van Blaffertje mag ik ook wel.

    Like

  6. Ik Bennur's avatar I.K. Bennurklaarmee schreef:

    Met z’n zelfkennis is niks mis.

    Like

  7. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Het sprekend(e) voorbeeld van bestuurlijke incompetentie, hét Brusselse toppunt van uber-correcte overcompensatiedrang, arrogantie tot kunst verheven en politiek bedrijven uit naam van het grootkapitaal………..een grote knecht.

    Like

  8. bobzelf's avatar bobzelf schreef:

    12 points voor “””WOEFFFFFFFFFFFFFFF ” from the athens jury

    Like

  9. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Europa rolt bergafwaarts naar armoede en honger, in een bikkelhard lawine tegen de consequenties van de klimaateisen, globalistische leugens en aannames waar de meesten mensen mee instemmen……….want we hebben het nog goed in de Pays-Bah.

    Like

  10. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Het koddige duo Timmermans&Samsom zal legendarisch worden, maar niet om de juiste redenen.

    Like

  11. vangie1206j's avatar vangie1206j schreef:

    Als ik dat zelf voldane varkens smoelwerk van hem zie krijg ik verkeerde gedachten.

    Geliked door 1 persoon

  12. Andre's avatar Andre schreef:

    Als je als een gek alle bossen weg zaagt om op te stoken haal je de natuur compleet uit balans om een niet te realiseren klimaatdroom na te streven. Als je departement infra en waterbouw op zn links verwijderd en een dom links meisje aanstelt als burgemeester, ja dan storten de kades in zoals Amsterdam en spoelen er huizen weg als het een keertje regent. Het is allemaal de schuld van Frans Timmermans.

    Like

  13. Julia's avatar Julia schreef:

    Ik wacht maar op één foto dat is dat deze waanzinnige machtswellusteling opgeborgen achter de tralies zit in een koude kerker uitsluitend op water en brood. Die vent heeft heel Europa naar de donder geholpen en dendert met sneltreinvaart verder om zijn klus af te maken. Wat dat betreft kunnen er ook nog wel een paar bij die meewerken aan de krankzinnigheid van Timmermans..

    Geliked door 1 persoon

  14. Ad Bos's avatar Ad Bos schreef:

    Niemand van ons heeft op deze mongool gestemd. Toch kan hij op zeeeer opdringende wijze , en op gigantische schaal , ons leven zeeeeer negatief beïnvloeden . En als er over gestemd zou kunnen worden ……, dan zagen wij het kereltje nooit weer

    Like

  15. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Ontbossing als oplossing tegen de klimaatverandering, terwijl ontbossing juist de oorzaak is…
    Begrijpt u nu dat men er alles aan gelegen is om uw vrijheid te beperken.. door armoede.

    Like

  16. Bas's avatar Bas schreef:

    Nog zo’n debiel

    Like

  17. verwardeman's avatar verwardeman schreef:

    Kim Yong Timmerlul .

    Like

Plaats een reactie