LOL!

Dit is geweldig: experts & wetenschappers voorspelden op 27 juni dat juli een droge en zonnige maand gaat worden. Op basis van hun modellen en computer berekeningen…

(Lees HIER het artikel)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; ferdinand meeus)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

15 Responses to LOL!

  1. bozeoudeman's avatar bozeoudeman schreef:

    Voor reacties op mijn oproep heb ik een apart emailadres echtehumanist@gmail.com dit omdat ik ook mensen via andere blogs probeer te benaderen

    Like

  2. Boike's avatar Boike schreef:

    Meten is weten, maar cijfers, statistieken en rekenmodellen liegen en bedriegen.

    Like

  3. paulzwueste's avatar paulzwueste schreef:

    Ze kunnen helemaal nìks…!

    Like

  4. boorzalf's avatar boorzalf schreef:

    “Droogteproblemen zullen opspelen” Hebben ze in Limburg geen last van .😂😂

    Like

  5. Bas's avatar Bas schreef:

    Like

  6. karton's avatar karton schreef:

    Hier moet je toch écht wel “deskundige” voor zijn !
    Onnie dan ?

    Like

    • Alex Delarge's avatar Alex Delarge schreef:

      U komt uit Twente.

      Like

      • karton's avatar karton schreef:

        @ Alex Delarge op 15-7-2021 om 23.30 u. Heer Delarge , u zit er falikant naast. Ik heb “ gezworven” door ‘t land : geb. in ‘t zuiden , vóór ik kon lopen naar Salland verhuist , tot plm. 16 jr. toen ri. Drenthe, vervolgens prov. Groningen en daarna nog noord-Veluwe (verschrikkelijk) en thans midden v.h. land.

        Like

  7. jantjeuitnl's avatar jantjeuitnl schreef:

    Zo sta ik al 20 tegen 1 voor op de weerexperts die zeggen dat er een strenge winter aankomt.
    Dat roepen ze elk jaar vanaf 2000 en ik zeg kwakkelwintertje.
    Zij hebben 1x gelijk gehad, ik 20x. Hahaha.

    Like

  8. Lucie's avatar Lucie schreef:

    Ja de Telegraaf, daar zeg je wat!!
    Die liegt toch altijd?

    Like

  9. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Yeah, de “global warming” leugen moet en zal eenieder de strot afgeduwd worden.
    Jammer voor ze dat de het weer NIET met pcr testen te manipuleren is…

    Like

  10. Geronimo's avatar Geronimo schreef:

    Oh,oh, die klimaatzwendelaars hebben voor alles een uitleg klaar. Is het droog en warm, klimaatopwarming veroorzaakt door de mens. Regent het tonnen water, met als gevolg overstromingen, dezelfde uitleg. Warm of koud, droog of nat, allemaal onze schuld. Één oorzaak: de klimaatopwarming veroorzaakt door de mens.

    Prachtig staaltje brainwashen gehoord en gezien deze middag in het nieuws op de linkse oooo-zender, de Belgische VRT, afgekort leugenzender. Daar werd als reden voor de dramatische wateroverlast in belgen-klotenland, uiteraard achteraf een beroep gedaan op “groene” weerman, Frank De Boosere. Toen wist ik het meteen. De huidige zware regens waren allemaal terug te brengen tot de schuldige mens. Zo wist deze bedrieger. Lange droge perioden, geen nood, eveneens allemaal onze schuld, want telkens een gevolg van de klimaatopwarming. Hij genoot zichtbaar van de hem door de weergoden nu geboden kans. Regenwolken die, zoals nu, blijven hangen tijdens het lossen van hun water, en dan eventueel op hun stappen terugkeren…allemaal onze schuld. En het zal er niet op beteren, wist hij.

    Als kers op de taart werd dan nog een beroepsleugenaar ten tonele gevoerd, Frankske Timmermans, die iedereen bezwoer dat het nu meer dan tijd was om maatregelen te nemen tegen de klimaatopwarming, wilden we in de toekomst niet de hele tijd met dergelijke wateroverlast geconfronteerd worden, because, wat had je gedacht, allemaal onze schuld. Eigen schuld, dikke bult.
    Duidelijk allemaal onder het motto: NEVER WASTE A GOOD CRISIS. Nog maar eens. Schaamteloos !

    Like

    • karton's avatar karton schreef:

      Tijdens de hevige regenval van vanmiddag zag ik enkele fietsers langs rijden, zij keken nogal al “zuur” voor zich uit. Ik begreep pas later waarom dat was ………het betrof allemaal “ZURE REGEN”.
      Ik heb , uiteraard, zeér ernstige kritiek op de vele zg Waterschappen in ons landje.
      Wij, de bevolking, betalen ons inmiddels blauw aan belastingen w.o. óók Waterschapsbelasting.
      Waar waren de Waterschappers tijdens deze zware regenbuien, en de Dijkgraaf , waar was hij ; zat zeker thuis bij de Dijkgravin. In de zomer zie die gasten met stokjes lopen, prikkend in dijkjes om te controleren op gaten en gaatjes of andere mankementen, maar in tijd van hoog water zit het hele spul thuis.
      t Lijken wel weermannetjes : zie je de Dijkgraaf op een dijk lopen dan kan je ervan uit gaan dat ’t mooi, droog weer is; zie je géén Dijkgraaf op de dijk lopen dan moet ’t redelijk slecht weer zijn.
      Sinds het bestaan van de Waterschappen is er doorlopend wat mis met de grondwaterstand , de ene keer staat ’t te laag en een dag later is ’t weer te hoog maar……….’t is nóóit hun schuld maar áltijd van de boeren.

      Like

Plaats een reactie