De Grieken zijn het zat: Duizenden demonstreren tegen de corona-dictatuur

(Door: Berthold Krafft – Vertaling: E.J. Bron)

Kindervaccinatie en discriminatie zorgen voor woede

Duizenden Grieken hebben woensdag voor her parlement in Athene tegen de nieuwe, drastische corona-maatregelen van de regering gedemonstreerd. Er waren ook protesten in Thessaloniki, Heraklion, Ioannina en op Kreta. Vooral de systematische discriminatie van ongevaccineerde personen, de vaccinatieplicht voor ziekenhuispersoneel, dienstplichtigen en beroepssoldaten en de vaccinatie van jongeren breken veel mensen zuur op.

Patriotten willen zich niet langer laten ringeloren

Daarom werd ook d eleuze “Handen af van onze kinderen!” geroepen. Een spandoeknoemde de vaccinatie “gif”. Veel demonstranten zwaaiden met de Griekse vlag, wat een patrio0ttische noot gaf aan de manifestaties. Steeds opnieuw bejubelde de menigte hun vaderland met de uitroep “Hellas, Hellas!”. Alle demonstraties verliepen vreedzaam.

In de video´s is echter duidleijk te zien dat d emensen heel boos zijn. De woede op de regering neemt steeds verder toe. De Grieken zijn het na de langer dan een jaar durende lockdown-hel blijkbaar goed zat. Kennelijk wil men zich niet zonder verzet nog meer betuttelingen en de vaccinatiewaanzin laten welgevallen. Ook d eonvrede over d everdraaiingen van de mainstream media schijnt groot te zijn. Een demonstrant hield namelijk een bord in de lucht waarop “De media zijn het virus!” stond.

Een strijd om de vrijheid

“Iede rmens heeft het recht om zelf te beslissen. Wij beslissen zelf. De regering mag dat niet voor ons doen. Over onze lichamen kunnen alleen wij beslissen, net zoals zij [de vaccinatievoorstanders] over hun eigen lichaam mogen beslissen”, vertelde een deelnemer aan de demonstratie aan “Global News”:

Het gaat de demonstranten dus om het herkrijgen van hun vrijheid. Daarbij past dat enkelen begonnen met het zingen van de “Hymne van de vrijheid”, het Griekse volkslied: “Wees gegroet, o wees gegroet vrijheid! […] Zoals jij uit de Griekse botten, in woede ontbrand, bent voortgekomen, die het slavenjuk van zich afwierpen, schone vrijheid, wees gegroet! […] Ja, je bent voor ons nieuw ontstaan, uit het heldenbloed van onze voorvaderen. Heil de vrijheid! In jou vonden we de heldenmoed van de voorouders terug. […] Hellas´ schrijn hield je verborgen, en uit de heldenas verrees het licht van nieuwe roem. Vrijheid, heil, ik groet je!”

Bron:
wochenblick.at
Door: Berthold Krafft

Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

2 Responses to De Grieken zijn het zat: Duizenden demonstreren tegen de corona-dictatuur

  1. Julia's avatar Julia schreef:

    Hou nou op maak de linkse onderdanige schaapjes niet wakker. Vandaar de verboden en verderfelijke beelden voor de bagger NPO

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie