1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.276 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Zoon van grapperhaus, zoon van timmermans, man van von der leyen en iedereen die de revue al gepasseerd is , wie volgt in het rijtje van verwevenheid, geld, machtswellust en misbruik, vriendjespolitiek en baantjescaroussel?
LikeLike
Ook al zo’n kale…
LikeGeliked door 1 persoon
Het is toch verdulleme onvoorstelbaar !! Boef & Boefjesmaat ! Waarom worden er wél mensen vermoord als Pim Fortuyn , Theo van Gogh enz. ?
LikeLike
Kijk kijk !
En Hugo ‘ s broer zit in farmacie .
Ursula ‘ s echtgenoot zit in farmacie .
Prinsesje Mabel is close met Soros …………..
Maar er is geen Bilderberggroep , neeeeeeh , geen samenzwering , allemaal wappie-gelul !
PVV ? FvD ? wat gaan jullie doen ?
LikeGeliked door 2 people
Niets…Wij PVV en FvD kunnen alleen onze protest-stemmen laten horen en zien.
Helaas hft (dit tot op heden) heel weinig positief effect gehad. Beter gezegd, vrijwel niets !
LikeLike
Zeeuwse Babbelaar.Politici zijn leugenaars,politiek is de firma list en bedrog.Als stemmen eerlijk zou verlopen dan hadden ze het allang afgeschaft.
LikeLike
2×2=4 en dat is ook geen toeval, dus minister en zoon met het zelfde doel? Zeker geen toeval.
Wie krijgt wat in de knip, gestoken?
LikeGeliked door 1 persoon
Vroeger noemde je WITTE BOORDEN
CRIMINALITEIT.
LikeLike
Ik heb nog maar één woord voor dit soort mispunten over het zijn smerige corrupte dictators en ik veracht ze uit het diepste van mijn hart. Tijd om eens een voorbeeld te nemen aan Frankrijk en Griekenland waar duizenden mensen tegen deze dictatuur demonstreren de tijd van op de bank zitten en schouders ophalen is verstreken. Luctor et Emergo.
Weer zo een staaltje voorbeeld van die gewetenloze en schaamteloze elitaire smeerlappen https://www.ad.nl/buitenland/lachende-kandidaat-opvolger-angela-merkel-onder-vuur-na-bezoek-aan-duits-rampgebied~a0ddf402/ Dat gewetenloze schorem lacht het volk gewoon uit en wrijven in hun handen.
LikeGeliked door 1 persoon
Laten wij vaderlandslievende Nederlanders deze mensen oppakken en deze geïnstitutionaliseerde NWO terroristen zeer lange straffen geven(na berechting door onafhankelijke rechters en wetenschappers),eventueel met tbs en dwangverpleging ,gedwongen heropvoeding tot normale weldenkende mensen!! Deze geïnstitutionaliseerde terroristen mogen nooit en ten nimmer vrijuit gaan !!Vergeleken bij de NSB is het (WEF)een nieuw alibi van de duivel en z’n trawanten om de wereld met een ziekmakend gedachtegoed te vergiftigen!In tegenstelling tot de demissionaire recidiverende sociopatische psychopaat Mark R. kan ik geen sympathie opbrengen voor de NWO terrorist Klaus S!
LikeLike