
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Ladybug“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Ladybug“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| Tina Tepelaar op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Sarcoff op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Hovawart op VIDEO: Ondertussen in Europa .… | |
| Ariebombarie op Berlijn verliest international… | |
| Hovawart op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| Niek op VIDEO John Mearsheimer | |
| Sarcoff op Benjamin Netanyahu toont ons w… | |
| friedcloud0873166662 op Hitteplan of ophits plan? | |
| Ravian op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| Koosje M. op VIDEO John Mearsheimer | |
| Ravian op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| Tukker24 op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| bobzelf op Hitteplan of ophits plan? |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Niet Tessel maar Terschelling, in het hutje van Jort, the love shack…….en dansen bij Hessel.
LikeGeliked door 1 persoon
Weer een goeie van Pierre Capel.
Om censuur op You tube te voorkomen gebruikt hij niet meer de geijkte terminologie van de virologen maar giet het in de vorm van een verhaal niet meteen herkenbaar door de algoritmen van de boekverbranders.
LikeLike
Wie is de grootste kwal ?
LikeLike
Die rat is hier niet hoor ( Texel) dat zouden we hem wel ff in het Marsdiep kieperen al we hem te pakken kregen. @ Hovawart, het is Texel niet Tessel,
en je zegt ook TeXel, niet TeSSel, dat zeggen ze aan de vaste wal.
LikeLike
Het Marsdiep, het zeegat tussen Tessel en Den Helder noemt men geen Marxdiep en ook niet Marksdiep. (dat zou wel een leuke bestemming zijn voor Rutte) Dus als rechtgeaarde bejaarde met eeuwenoude bakermatten langs de gehele Zuiderzee noem ik het Tessel, (excusez le mot)…..zoals mijn vissende voorvaderen het mooiste Waddeneiland al noemden.
LikeLike
Helaas mijn beste, het is TeXel. Ik ben van een lange lijn van ras echte geboren Texelaars evenals mijn echtgenoot en het is helaas voor jou, toch Texel. Maar ik begrijp dat jou voorouders van rond de Zuiderzee kwamen. Die zullen het dus dan wel ( foutief ) Tessel hebben genoemd. ( Met groetjes van ook een rechtgeaarde bejaarde)
LikeLike
De ene kwal heeft blijkbaar onderdak bij zijn vriend kwal Jort Kelder. Twee kwallen op een klein eiland is eigenlijk teveel van het goed.
LikeLike