1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Voor deze barbaren is geen plaats in Europa.
LikeGeliked door 1 persoon
Nu zijn het noch schapen !
Komt de Sharia , zijn het die rooie/linkse/groene apen !
Maak je nek maar alvast zuiver !
De moslim slaat toe, zonder huiver !
Slaap maar lekker verder links/rood/groen klompjesvolk !
LikeGeliked door 2 people
Waren ze maar KLOMPJESvolk dan waren ze behept met het wijze boerenverstand.
LikeLike
behept = gezegend
LikeLike
Dit vindt de Partij van de Dieren kennelijk een normale zaak zo zie je wat een ziekelijke hypocriete partijen binnen de Haagse Maffia huizen. Maar ja dit strafbaar stellen en verbieden gaat uiteraard te ver in het knuffel Den Haag en zorgt misschien voor wat onrust. Ze kunnen de criminaliteit al niet aan laat staan dat ze hier ook nog capaciteit voor moeten inzetten. Nederland het land van vergane glorie vol vergiftigde en laffe politici en een corrupte rechtstaat.
LikeGeliked door 1 persoon
Van mij mag het MITS ……………………de voorstanders zich ook halal of koosjer laten
opereren – indien nodig .
Dus geen verdoving !
Immers , als het door een vakkundig chirurg met een goed geslepen mes gebeurd , doet
het geen pijn , heb ik een Rabbi eens horen verkondigen op TV………………
LikeGeliked door 1 persoon
5*
LikeLike
Verwarde man de brit milah bij de joden
is zonder verdoving.
Geef wel feitelijk commentaar.
LikeLike
Tja Geertje, wel halal slachten aanpakken maar over kosjer slachten ho maar. Dat noemen we met twee maten meten.

Hier een afbeelding van kosjer slachten. De film laat ik achter wegen.
LikeGeliked door 2 people
Op de Fr “Sites” die ik hier volg, geven ze eerst aan dat er “nare” foto’s aankomen, om ’t eufemistisch te zeggen.
Eerst ergens op klikken en dan kun je ’t zien.
Ik geef in NL aan verschillende org. , die voor dieren opkomen, geld.
En ook in Fr voor de organisatie van Brigitte Bardot, donateur.
Ze is een DIERENLIEFHEBSTER en iemand die die hele verderfelijke islam het slechtste toewenst.
Wie had vroeger kunnen indenken dat dit in NL toegestaan zou worden.
Niet de oude garde……………
LikeGeliked door 1 persoon
Meer dan die 5 * kan ik niet geven.
Wie zo oud is dat hij/zij de jaren 50/60 heeft meegemaakt en terugkijkt/denkt kan toch niet indenken dat zulks WALGELIJKS nu in NL wordt toegestaan.
Weer een reden voor mij om [enige] moeite te doen en op de Heer wilders te stemmen.
…
LikeLike
In Nederland loopt simultaan nog een ander offerfeest. Het “vaccin” offerfeest. Miljoenen mensen geofferd op het altaar van Big Pharma, WHO, EU, WEF, IMF en de wereldbank.
LikeGeliked door 2 people
Ik word werkelijk kotsmisselijk van het bloedvergieten door die barbaren !
Ik ben ook geen vegetariër , maar dieren dienen wel zo goed mogelijk behandeld te worden .
Die kutmoslims genieten ook nog van dit bloedvergieten .
Had eens een klant op bezoek die van mening was dat halal slachten de meest diervriendelijke manier was .
Oh ja joh ; en dan is verdoven zeker dierenmishandeling ?
Het antwoord bleef uit .
Jaren later heeft ie zijn eigen polsen doorgesneden , aldus de berichten .
Benieuwd of ie wilde testen of het nou echt zo’ n dier/mensvriendelijke manier van slachten was .
LikeGeliked door 1 persoon
Nederland meet toch wel met twee maten .
Hier sluit men een slachthuis , als de dieren met een stok geslagen worden .
Maar als ze bij vol bewustzijn de keel wordt doorgesneden , dan mag het gewoon “ feest “ blijven heten .
Je mag niks meer over negers zeggen , niet over moslims en de islam , niet meer over die verknipte lbhgtq ( of zoiets ) groep , EN DAT ZIJN ALLEEN MAAR WÓÓRDEN !
Waarom moeten wij dit barbaarse gedoe ook nog tolereren ???
Donder al die moslims het land uit , doe het nu , want hun aantal groeit nog met de week !
LikeGeliked door 2 people
5 X *
LikeLike
Soms is het ook wel goed om je te realiseren waarom en wanneer bepaalde religieuze regels verzonnen zijn, het jodendom bestaat al van ver van onze jaartelling, de islam ruwweg vanaf 610.
In die tijden was het geen overbodige luxe om regels voor slachten in te stellen en deze regels waren voor die tijd wel degelijk het meest humaan, een mens wil niet weten hoe mensen denken een dier te kunnen slachten.
Heden bestaan er veel betere mogelijkheden om pijnloos te slachten maar religies zijn vaak star en niet tot hervormen in staat.
Dat religies daar niet toe in staat zijn is tot daar aan toe maar regeringen zouden het wel aan banden kunnen leggen hoewel ik vrees dat moslims ertoe in staat zijn het dan maar zelf in de badkamer te doen en dan zijn we nóg verder van huis.
LikeLike
dat gebeurd al want vind van me werk uit al vaak slacht afval naar het slacht feest echt goor gewoon respeckt voor het dier naar die geslacht is niet te spreken over sorry dat ik het moet zeggen heb niks tegen moslims maar ook hier mag wel een strafbaar feit op gesteld worden net als huidigen slacht huizen die niet naar geleefd word en nee ik ben ook geen vegetarier maar ik ben wel bewust van dieren leed en dat sta wel hoog in de vaandel
LikeLike
@Bob
Ik heb het over opereren ,OPENSNIJDEN , niet over een voorhuidje weghalen !
Niet downplayen jongeman , dat is zooooo LINKS !
LikeLike