1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
HEEF THEIRRY EEN NIEIUWE BRIL ??
OOM IKBENOOKKOKGEWEEST
LikeLike
Alleen dictators vinden het perfect, en hun goed betaalde trawanten. Kritiek wordt vermeden, verzwegen, of vermoord.
Dit klinkt wel leuk maar het bestaat niet. Een eigen land met een goed en degelijk rechtsysteem, ruimte en werk, en no nonsens regering.
LikeLike
begeerten van het vlees
Wanneer je (onbewust) leerde om bepaalde normale en gezonde aspecten van je lichaam en psyche te onderdrukken en te wantrouwen, kunnen de gevolgen enorm zijn.
De Zeven Hoofdzonden
Superbia (hoogmoed – hovaardigheid – ijdelheid)
Avaritia (hebzucht – gierigheid)
Luxuria (onkuisheid – lust – wellust)
Invidia (nijd – jaloezie – afgunst)
Gula (onmatigheid – gulzigheid – vraatzucht)
Ira (woede – toorn – wraak – gramschap )
Acedia (gemakzucht – traagheid – luiheid – vadsigheid)
LikeLike
Jeetje, wat ben ik toch zondig.
LikeLike
Dit is de de oude Romeinse spychologie van “brood en spelen”.
LikeLike
Yeap Brave new world!
LikeLike
Mooie vertaling naar ‘ herendiensten’
LikeLike
Zo oud als de weg naar Rome, geef het volk brood en spelen en het werkt nog steeds.
LikeLike
De hoge heren lachen ons uit en wij wanen vrij te zijn terwijl ze ons in de klem hebben.
LikeLike
Allen in koor…
LikeLike
Wij zijn vrije slaven.
LikeLike