DDR . . .

“Als ik geweten had dat die idioten zich vanwege een griep laten opsluiten, dan had ik me de muur kunnen besparen!”

Geplaatst/vertaald door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

h/t F.G.

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

4 Responses to DDR . . .

  1. droevige mof's avatar droevige mof schreef:

    De DDR had altijd arbeiders nodig. Daarom zouden zij geen vaccinatie hebben bevolen waarvan de burgers ziek zouden kunnen worden of zelfs zouden kunnen sterven. Maar zij zouden hebben beweerd dat de muur bescherming biedt tegen Corona, hetgeen zou hebben geleid tot de emigratie van linkse angsthazen naar de DDR. Eigenlijk is het goed materiaal voor een politieke satire.

    Geliked door 1 persoon

  2. VarAway's avatar VarAway schreef:

    Erich Honecker was een laffe wrede rotte pest communist!
    Het regiem in de DDR was strenger en erger dan de USSR…
    Men zei ook met TROTS, wij zijn de èchte communisten!

    Geliked door 1 persoon

    • R Thomasson's avatar R Thomasson schreef:

      @VarAway Dat ware in de regel alle communistische leiders; laf, rot en vooral wreed. Behalve de Slowaak Alexander Dubcek en Michael Gorbatsjov.

      Like

  3. J. C. Th. Köhler's avatar J. C. Th. Köhler schreef:

    Erich Honecker is de voorloper van Mark Rutte. Met dien verstande dat Honecker eerlijk uitkwam voor wat zijn bedoelingen waren. Rutte is een onderkruiper. ONDERKRUIPER ! ! !

    j.c.th.kohler@ziggo.nl

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie