1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Wat een dom geouwehoer over al die debielenfanfares in klederdracht en porno. Waar zijn de parades voor de hetero vrouw die nog steeds in een ondergeschoven positie zit in de samenleving? Er worden parades gehouden voor de 1-ogige lesbo zonder benen. Voor de scheefgeboren homo die genderneutraal wil worden. Voor de man met de baard en tieten. Voor de nicht die nog niet goed kan lispelen. In andere woorden, voor elke halvegare komt er een parade. Net zoals er instanties in het leven worden geroepen voor elke nieuwe mentale afwijking. NederLaLaLand is en blijft het debielenfeestjesland bij uitstek. Wanneer komt er een parade voor bijv de Zielige Dieren, en voor de Demente Opa’s en Oma’s. Demented Lives Matter! En voor de downies. Ja voor de downies, die zijn nog eens leuk! Downie Lives Matter! leuke vlag verzinnen: iets met trisonomie-21 er op of zo, in bonte kleurtjes. Jaaaaaahhhhh!!! En dan als laatste: de ME parade! My Life Matters! Vlag met mijn kop er op. Parade in mijn eentje en iedereen moet kijken! Lachen.
LikeLike
Hoogste tijd dat ik ayatollah Timmermans aan een hijskraan zie bungelen.
LikeLike
De EU zetels gevuld met ongekozen Europees Uitschot. Verder maak ik aan dit elitair tuig geen woord meer vuil en voel de grootste minachting voor deze hypocriete elitaire machtswellustelingen die blijkbaar geen haar meer beter zijn en het Europese volk meer en meer onderdrukken en zelfs verplichten om enigszins een klein beetje vrijheid terug te krijgen aan een gevaarlijk experiment te onderwerpen. .
LikeLike