Fantoompijn . . .

Door:
Drs. E.N. Schilder
(voor www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

7 Responses to Fantoompijn . . .

  1. apollonia652014's avatar apollonia652014 schreef:

    Arabieren hebben heden tendage nog altijd slaven. Of ze nu blank of donker zijn maakt dat volk niks uit, want het is handelswaar. Daar durven de azijnzeikerd geen excuus of vergoeding bij af te dwingen.

    Like

  2. koddebeier's avatar koddebeier schreef:

    Ze ruiken geld, hier valt te halen, de rest is zo gek niet !

    Like

  3. Bob's avatar Bob schreef:

    Het gejank van dit soort groepen wekt alleen
    irritatie op.

    Like

  4. karton's avatar karton schreef:

    U wilt niet weten hoe mijn voorouders hebben geleden toen zij werden verhandeld door Kabeljauwen tijdens de Hoekse-Kabeljauwse twisten. Zij werden gedwongen te werken , kregen geen salaris en geen eten. Dat ik nú besta mag een Godswonder heten. Ze vochten in de legers van Bomm’n Berend uit Grunn’n tegen wilde Winschoters en rovers uit Heiligerlee. Ook hebben ze getracht Bonifatius bij Dokkum te redden , mislukte echter en één mijner voorvaderen werd ter dood veroordeeld en gevierendeeld. Hebt u mij óóit horen klagen over gebrek aan aandacht op tv of over een schadevergoeding ? Terwijl ik toch zeer ernstig gebukt ga onder alle narigheid.

    Like

  5. Sinyo's avatar Sinyo schreef:

    Doet mij terugdenken aan mijn jeugd
    Het transport bedrijf “Van Gend en Loos” .
    https://van-gend-en-loos.clubs.nl/

    Like

  6. BigLJohn's avatar BigLJohn schreef:

    Waar actievoerders c.q. feministen uit het linkse front ook nooit over praten zijn de hedendaagse slavenhandelaren in Arabie en Afrika. Sinds de dag dat er zwarten rondlopen in Nederland bestaat er opeens discriminatie alhier. Ze kregen hier een veel beter leven als in Afrika en wij worden daarvoor beloond met ondank en valse beschuldigingen aangaande discriminatie. Maar zachte heelmeesters maken stinkende wonden, en daar is links een grootmeester in !

    Like

  7. guusvelraeds's avatar guusvelraeds schreef:

    Kom zeg. Boreaal Afrikanen. Dat kan toch echt niet. Schaam je nazi.

    Like

Plaats een reactie