
(Door: “Balkanske priče”)
De Taliban monsters hebben nu weer de macht in Afghanistan. Na 20 jaar ontwaakt Afghanistan nu in een andere wereld-islamitische hel! De opkomst van de Taliban doet denken aan de opkomst van de Islamitische Staat. ‘Wij geloven dat op een dag de Moedjahedien zal zegevieren en de islamitische wet zal komen, niet alleen in Afghanistan, maar in de hele wereld’, zegt een Taliban-commandant tegen CNN. De moslims hebben maar één doel in hun leven: overal de islam=sharia vestigen. De Taliban zijn een product van de diepgewortelde en destructieve islam. Daarom wordt het nooit wat met dat land. De oorsprong van de Taliban ligt in de aanhoudende onrust die aanhield nadat de Sovjet-Unie in 1988 uit Afghanistan vertrok. Als gevolg van de Afghaanse burgeroorlog die volgde, vluchtten vele Afghanen naar Pakistan (Nojumi, 2016). Hier werd een deel van de vluchtelingen opgeleid op Koranscholen, de madrassa’s. In de madrassa’s kregen de zonen van vluchtelingen les in de Koran en werd aan hen de orthodoxe soennitische militante versie van de islam onderwezen…
















































Obama moest zonodig die terroristen in Guantánamo Bay vrijlaten,en ziedaar ,precies deze figuren hebben nu de macht in Afganistan ,
LikeGeliked door 1 persoon
Afghanistan ? Hoog hek met stroom er omheen en niet meer naar omkijken !
LikeGeliked door 1 persoon
BREAKING: I got the WHOLE CAMP DAVID TAPE
LikeLike
Wir schaffen das https://www.xandernieuws.net/algemeen/tot-drie-miljoen-afghaanse-vluchtelingen-op-weg-naar-europa/ Ook onze reeds gepensioneerde de 72 jarige Ankie verantwoordelijke voor migratie gaat mee in het nog meer importeren van Islam. Maar ja leuke bijverdienste toch voor een pensionado. Er waren blijkbaar geen jonge mensen met kennis van zaken die deze taak tot zich konden nemen dus de kruiwagen van gepensioneerde vriendje is hiervoor geopend.
LikeLike
De grootste fout in dit hele verhaal is de aanname dat een “war on terror” geen “war on islam” is.
Je komt niet van onkruid af als je niet bereid bent de wortels ook te verwijderen…
LikeGeliked door 1 persoon
De Taliban snappen gelukkig nooit dat je zonder intellectuelen geen enkel land kunt besturen dus gaan ze toch wel een keer ten onder!
LikeLike
@ Jules Vismale op 20-8-2021 om 22.46 u.
Ieder persoon die een bril draagt , al is ’t maar met vensterglas, wordt door de taliban als een intellectueel betiteld.
Niet alleen de taliban hanteert deze stelregel, ook in onze tweede Kamer zit een (zwarte) mevrouw, een negerin dus, met een knoepert van een bril, iedere zéér laag geletterde dénkt nu dat die vrouw kan lezen, dus “intellectueel” zou zijn; niets is minder waar.
LikeLike
Voor de Afganen helemaal geen respect , ze laten hun vrouwen en kinderen in de steek en vluchtten zonder te vechtten als laffe honden het land uit om daar vervolgens hun hand op te houden. bahhhhh
LikeLike
Afghanistan onder de Taliban, een hel voor meisjes, te koop voor €1700
‘Dit is je bruid. Zorg alsjeblieft voor haar – je bent nu verantwoordelijk voor haar, sla haar alsjeblieft niet’, zegt de vader van de 9-jarige Parwana terwijl hij haar verkoopt aan een man van 55
video
https://twitter.com/i/status/1456527328016801793
Let’s go, Brandon!
LikeLike
€ 1700 voor een meisje ? Ik vind dat toch wel een redelijke prijs, kun je niks van zeggen, toch ? (cynisch). Waar blijven nu al die gutmenschen met hun demonstraties ivm slavenhandel door de VOC ?
LikeLike