1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
lekker zeg als 80% gevaccineerd is, je houdt niemand meer over als ongevaccineerde
LikeLike
HenK 21 augustus 2021 om 13:31
Dat ziet u goed, en we staan nog maar aan het begin.
LikeLike
Alle prik dealers zijn het hiermee oneens.
Hij bedreigt de dealergroep.
LikeLike
Ik was er al bang voor dat de gevaccineerde de ongevaccineerde zouden besmetten.Als je alles omdraait wat de corrupte politici en omgekochte wetenschappers en experts vertellen dan kom je dichter bij de waarheid.
LikeLike
Ik heb hierover al veel informatie gezien, gehoord en gelezen. ‘Gevaccineerden’ scheiden het dodelijke spike-eiwit uit. Daarom vermijden wij contact met ‘gevaccineerden’ zolang dit nog mogelijk is.
Ik heb informatie uit de eerste hand over mensen die ernstige klachten hebben gekregen na contact met ‘gevaccineerden’. Dit is geen toeval!
Ik plaats deze link nog een keer. Een smerig plan:
https://gloria.tv/share/kX3PKKsLxbCv1j24K7gTD64gT
LikeGeliked door 1 persoon