1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
https://www.vrijspreker.nl/wp/2021/08/5-september-vrijhouden/
LikeLike
Nou, de ME gaat het nog druk krijgen !
LikeLike
Weet je, de randstad is een socialistisch globalisten bolwerk, en dus de plaats bij uitstek waar een demonstratie als deze door overheidsinstanties zo gemakkelijk mogelijk tegen gewerkt kan worden.
Vervolgens zijn er ook nergens zo eenvoudig “tegendemonstraties” (lees antifa geweld) te organiseren als in de randstad.
En tenslotte woont het merendeel van wakker Nederland NIET in de randstad.
Het epicentrum van dit linkse socialistische globalisten bolwerk is vervolgens Amsterdam.
Dat is dus helemaal de laatste plaats waar je zoiets als dit wilt organiseren.
Als je dit soort simpele strategische zaken al niet begrijpt dan ga je deze oorlog nooit winnen.
LikeGeliked door 3 people
De echte Nederlanders wonen daar al jaren niet meer en komen er ook nooit meer.
Amsterdam is een allochtonen stad geworden, al jaren.
Al mocht ik er gratis wonen op een plek naar keuze dan weiger ik nog.
Geen stap zal ik daar ooit meer zetten.
LikeGeliked door 2 people
Oke, vertel: wanneer gaat u een demonstratie organiseren??
LikeLike
Ach gut, je mag blijkbaar enkel kritiek op de organisatoren van demonstraties hebben als je zelf ook demonstraties organiseert.
En zo ontwijk je dan een inhoudelijke discussie over die kritiek zelf.
Wat een armoede.
LikeLike
Lekker rondom ingesloten door gebouwen en wegen ,
Ideaal voor de staatsknuppelaars om die samengedreven wappies te bashen .
Wat is het probleem met andere grote steden ?
Waarom altijd dat kut-Amsterdam of dat Malieveld ?
Wat mankeert er aan Eindhoven of den Bosch waar
ik vlak bij woon ?
Weet je wat je kunt ?
Juist , dat kun je !!!!
LikeGeliked door 1 persoon
Zitten slapen Wappieman? Daar (Eindhoven Den Bosch) zijn al genoeg demo’s geweest, waar was je??
LikeLike
@Helena
Zijn op deze site niet aangekondigd , waar dan
wel?
LikeLike
Laten we hopen dat het buitensporig politiegeweld niet zo gaat aflopen als in Melbourne https://nos.nl/artikel/2394588-zeker-250-mensen-opgepakt-bij-anti-lockdowndemonstraties-in-australie Maar als ik de beelden uit Den Haag zie dan vraagt de politie om een keiharde demonstratie niet normaal hoe agenten er met de wapenstok op los meppen https://nos.nl/artikel/2394588-zeker-250-mensen-opgepakt-bij-anti-lockdowndemonstraties-in-australie Nee de demonstranten vielen niet aan het was weer eens de politie, Niet zo vreemd dat het binnenkort in Nederland ook zover komt dat demonstranten keihard tegen de politiek gaan optreden het is vragen om moeilijkheden en is het uiteindelijk een democratisch recht dat iedere burger mag demonstreren en het niet de bedoeling is dat de politiek gelijk de wapenstok trekt en er op in hakt. Wil de politiek andere landen nog veroordelen over gewelddadig optreden van de politie.
LikeLike
@Helena
Het afgelopen half jaar heb ik dagelijks deze site
bezocht en tot in den treure gevraagt wanneer er
landelijke acties gehouden werden , dus niet in
de randstad , LANDELIJK .
Waarom deed je je bek niet open ?
Op deze site heb ik NIETS aangekondigd gezien
over Eindhoven of den Bosch , AANGEKONDIGD ,
geen verslag achteraf !
Anders vertel mij maar eens op welke datum en welke
topic op deze site dit werd aangekondigd .
Ik ben reuze benieuwd !
LikeLike