Tja Merkel, herhaalt 2015 zich? Erdoğan: Geen plaats voor Afghaanse vluchtelingen

(Vertaling: E.J. Bron)

De Turkse president Recep Tayyip Erdoğan verklaarde in een gesprek met Merkel dat hij met het oog op de kritieke situatie in Afghanistan niet nog meer vluchtelingen in zijn eigen land wil opnemen, deze extra belasting zou Turkije niet kunnen dragen. Allemaal een kwestie van miljarden, Merkel heeft waarschijnlijk nog niet genoeg Duits belastinggeld geboden?

“Een nieuwe migratiegolf is onvermijdelijk wanneer in Afghanistan en Iran niet de noodzakelijke maatregelen genomen worden”, zei Erdoğan volgens informatie van de Turkse regering. “Turkije, dat al vijf miljoen vluchtelingen heeft, kan geen extra belasting van migranten dragen.”

Erdoğan´s weigering is gebaseerd op binnenlandse politieke motieven. Hij staat op grond van de vluchtelingenpolitiek/pandemie onder druk, de economie bevindt zich in een recessie en de werkloosheid neemt toe. Turkije heeft meer dan 5 miljoen vluchtelingen opgenomen en veel Turken zijn er tegen om nog meer vluchtelingen op te nemen. Bovendien komt het in de afgelopen tijd steeds vaker tot conflicten tussen autochtonen en vluchtelingen, ook voelen steeds meer Turken zich vreemdelingen in het eigen land.

Dit zou wel eens niet de laatste weigering kunnen zijn. Een blik in de vrachtruimtes van de reddingsvliegtuigen of naar de migratieroutes openbaart wat men ziet; hoofdzakelijk jonge mannen. Dat slechts weinig landen bereid zijn om onoplosbare problemen te importeren, is begrijpelijk.

Wat nu, mevrouw Merkel, herhaalt 2015 zich? Oostenrijk, Nederland, Scandinavië, Griekenland, Turkije, de Oost-Europese landen etc. tonen geen bereidheid om vluchtelingen op te nemen. Opnieuw bijna allemaal naar Duitsland, waar de capaciteiten oneindig en royale sociale uitkeringen gegarandeerd zijn?

Bron:
politikstube.com

Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

6 Responses to Tja Merkel, herhaalt 2015 zich? Erdoğan: Geen plaats voor Afghaanse vluchtelingen

  1. koplampkapot's avatar koplampkapot schreef:

    Hier heeft de oppersnor toch wel een punt. Grote delen van de bevolking hebben dezelffe bange vermoedens als wij. Ook met het overmaken van geld is niemand echt geholpen. De Afghanen nog het minst.

    Like

  2. Joannes den Hollander's avatar Joannes den Hollander schreef:

    Terwijl een grote massa gepensioneerde etnische Duitsers de huur niet meer kunnen betalen en eten uitafvalbakken halen. Een grote schande. Het duurt niet lang meer en dan barst de bom.

    Like

  3. Blaffertje's avatar Blaffertje schreef:

    “Tja Merkel, herhaalt 2015 zich? Erdoğan: Geen plaats voor Afghaanse vluchtelingen”
    Natuurlijk.
    Erdogan ruikt weer geld en de EU trekt de portemonnee wel weer.

    Laten ze toch de Bosporus afsluiten,
    Bombardeer om mijn part dat smalle stukje aarde zodat er geen directe verbinding meer is met het vaste land en laat die stink Turken de tering krijgen.
    Ze horen niet bij Europa en dat moeten we ze laten voelen.

    Like

  4. Bob's avatar Bob schreef:

    Het is goed doen met geroofd geld van de
    belasting betaler. Goed uit een ander mans
    portemonaie.

    Like

  5. Julia's avatar Julia schreef:

    Erdogan is slimmer dan al die onbenullen binnen de EU en niet te vergeten onze regeringleider MP Rutte onder regie van Kaag.

    Like

  6. ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

    Die plotselinge terugtrekking van het amerikaanse leger is kwade opzet,een vooropgezet plan.Dit was bedoeld om europa en een gedeelte van amerika te overspoelen met de soldaten van allah om een oorlog te forceren.

    Like

Plaats een reactie