
Ik kreeg plotseling inspiratie toen ik die nobele trekken zag. Lieve man toch, hè? Hij heeft het beste met zichzelf… eh, ik bedoel: met ons voor.
Door:
“Tistochwat”
(voor www.ejbron.wordpress.com)

Ik kreeg plotseling inspiratie toen ik die nobele trekken zag. Lieve man toch, hè? Hij heeft het beste met zichzelf… eh, ik bedoel: met ons voor.
Door:
“Tistochwat”
(voor www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































nazi kopstuk hugo mengele de jonge uit het nazi kabinet,aangestuurd door de (nazi) bilderberg groep.
LikeGeliked door 1 persoon
Markje en Huug? Ik citeer uit de video:
“Probeer u nou effe het rietje in uw andere neusgat. Ja? En haal diep op. Dieper, veel dieper ophalen. Dit is zuivere onversneden cocaïne, die moet vlak onder uw schedeldak komen, meneer Bie.”
Hm, iets diep in je neus steken, vlak onder uw schedeldak, cocaïne…
I rest my case.
LikeGeliked door 1 persoon
Nu nog ’n wc-pot om z’n kop door te trekken !
LikeGeliked door 1 persoon
al minstens 20.000. doden in Europa, meldt Bureau Bijwerkingen van de EMA
LikeGeliked door 2 people
Mijn notificatiebelletje doet het niet.
Hoe kom ik er nu achter of iemand reageert op mijn reacties?
Op deze manier mis ik natuurlijk essentiële informatie. 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Als je reageert schakelt hij meestal weer in Tis dus hij zal het nou wel weer doen
LikeLike
@Tis.
Nee hoor.
Gewoon alles lezen wat ik schrijf een dan ben je helemaal bij. 🤣🤣🤣
LikeLike
LikeGeliked door 4 people
Ik mis Wim en Max?
LikeLike
Bert deze laat zien hoe de hele structuur in elkaar zit en hoe Schwab het spel opgezet heeft en ook waar Markje zijn plaats is.
Ernst Wolff nog een echte journalist geeft een lezing.
https://hetanderenieuws.nl/presentatie-ernst-wolff-weff-2021-nederlands-ondertiteld/
LikeGeliked door 1 persoon
Heel helder uiteengezet door deze journalist.
Al weten we natuurlijk allang welke kant het op gaat.
Het ergste is de aankomende wereldwijde chaos,dat beangstigd mij wel.
LikeLike
Wat zitten er toch een stel meelopers en onderkruipsels dagelijks achter de tafels van de praatprogramma’s. Dat gedram en gezeik over wel of niet gevaccineerd is dagelijkse korst ook Frits Wester tracht o.a. Frans Bauer er weer in te luizen om met de meest niet ter zake doende vraag te stellen. Ik kan maar één ding concluderen dat er gelukkig nog artiesten zijn die zich niet laten meesleuren in de vaccinatie propaganda en Frans heeft dat zeer verstandig en diplomatiek onderbouwd respect. Waarom zou hij zich voor de neus van veel kijkers moeten laten vaccineren en hiervoor propaganda moeten maken???? https://www.ad.nl/show/frans-bauer-laat-zich-niet-uit-over-halen-van-coronaprik~a6e6170b/ Het zijn privé zaken en dat gaat de rest van die vaccinatie voorstanders geen bal aan. Ik walg van al die zogenoemde BNN-ers die zo nodig het van kijk mij vaccinatiegedrag en dat zo nodig voor de buis moeten tonen. Die promotie van het experimenteel vaccin wordt de mensen al meer dan genoeg dagelijks door de strot geduwd o.a. door Ab Osterhaus en de rest van de belanghebbende van het vaccin verdienmodel. Die geïndoctrineerde gevaccineerden denken nu dat een ieder zich achter het experiment moeten scharen. Een weldenkend mens bedenkt zich wel tien keer en kijk eerst wel een paar jaar de kat uit de boom maar laat zich vooral niet meesleuren in de vaccinatie hysterie. Wat De Jonge nog lult lap ik aan mijn laars omdat al die maatregelen een lappen deken zijn van willekeur en voorkeur. Zie o.a. de doorgang van de Formule 1 en kijk naar de volle voetbalvelden voor mij mag het maar het stinkt naar corruptie omdat er heel veel geld mee is gemoeid en Prins Bril van Oranje betrokken is bij de formule 1.
LikeGeliked door 7 people
Julia jij en ik laten ons NIET vaccineren en wij lachen ons over een jaar een deuk.
De meeste vaxdeugers liggen dan waarschijnlijk onder de grond.
LikeLike
Snuif is raar spul. Van snuif ga je hallucineren. Dan ga je dingen zien, die er niet zijn. Dan ga je bijvoorbeeld in een niet bestaande corona pandemie geloven. Dan ga je bijvoorbeeld valse injecties promoten. Dan ga je bijvoorbeeld fantaseren, dat de wereld overbevolkt is. Dan ga je bijvoorbeeld denken, dat mensen gelukkig zullen worden, als je ze in slavernij gaat voeren. Dan ga je bijvoorbeeld problemen zien, die er niet zijn. Dan ga je bijvoorbeeld menen, dat je met chaos orde kunt scheppen. Dan krijg je bijvoorbeeld van die ideeën, dat je de mensheid moet transhumaniseren tot menselijke robots, die je met een computer en 5G kunt aansturen. Dan ga je bijvoorbeeld alsmaar meer onzin uitkramen. Ja, snuif doet hele rare dingen met de mens. Het maakt meer kapot, dan je lief is. Het is heel gevaarlijk spul. Het zou verboden moeten wezen. Snuivers zijn een gevaar voor de maatschappij. Snuivers zouden in concentratiekampen opgesloten moeten worden.
LikeGeliked door 4 people
Een mooi commentaar!
LikeLike
Hugo spuit zich maar plat mij een zorg. Ik ben helemaal klaar met de vaccinatieterreur en vaccinatie hysterie ze doen maar. https://www.xandernieuws.net/algemeen/japan-breekt-met-who-dictaat-en-vraagt-alle-artsen-ivermectine-voor-te-schrijven/ Wie is De Jonge wie zijn de propagandamakers van het OMT ik geloof in de daadwerkelijke en echte wetenschappers en artsen en laat de rest maar doen en geloven waar ze zin in hebben. Het is mijn lichaam het is mijn leven en ik wens niet dat welke politiek of WEF, etc. dan ook hier de macht over spelen.
LikeGeliked door 5 people
Zowel de uiterlijke en innerlijke kenmerken als kenmerkende eigenschappen van z’n illustere voorganger en tevens schuinsmarcheerder/draaideurmanager ons aller Pechtold,……heeft de politiek nog wel enige toegevoegde waarde, ik vraag het u wel eens af.
LikeGeliked door 2 people
Ik heb ruim 25 jaar in de psychiatrie gewerkt. Die blik herken ik. Vol met speed en ongeconytroleerde gewetenloze daden drang.
LikeGeliked door 1 persoon
Die hebben dan toch ook altijd bloed doorlopen ogen die wild om zich heen kijken.
LikeLike
VS
Legerdokter Lee Merritt onthult dat er meer soldaten zijn gestorven aan de 💉 dan stierven aan COVID
https://twitter.com/i/status/1431166479924408323
LikeGeliked door 1 persoon
Twilight zone Australië…
LikeGeliked door 1 persoon
wat een goor uiterlijk heeft die schoen gekregen met die vieze baard ,,,,, of wil hij zijn gezicht verstoppen ????
LikeGeliked door 1 persoon
@hannah.
Hugo bloemschoen heeft zich bekeerd tot de islam, vandaar die baard 😁
LikeLike
hannah Eerlijk gezegd interesseert mij het geen snars hoe die prik engerd er uit ziet omdat ik geen enkele moeite neem om deze vent te aanschouwen of nog aan te horen. Wat mij betreft is hij afgeschreven en zie hem absoluut niet als minister van Volksgezondheid , Welzijn en Sport. Het welzijn van de algehele samenleving doet voor er hem niet toe dat is gebleken hoeveel mensen er schade hebben opgelopen door zijn coronadictatuur, volksgezondheid brengt hij in groot gevaar door maar blijven doordrammen om experimentele vaccins te nemen en sport hoezo hoelang moesten sportscholen de deuren sluiten. Kortom hij lult maar raak en prikt zich maar lek welk weldenkend mens hecht nog waarde of geloof aan deze machtswellusteling die alle grenzen te buiten is gegaan en de grondwet en mensenrechten heeft geschonden.
LikeLike
Nieuwe Israëlische studie komt tot de conclusie dat volledig gevaccineerde mensen een grotere kans hebben in het ziekenhuis te worden opgenomen en 13 keer grotere kans hebben corona te krijgen dan ongevaccineerden die een natuurlijke immuniteit hebben opgebouwd
https://www.thegatewaypundit.com/2021/08/new-israeli-study-finds-fully-vaccinated-people-greater-risk-hospitalization-13-times-likely-catch-covid-19-recovered-natural-immunity/
En Bennet blijft maar doorprikken, net als de geschifte De Jonge.
LikeLike
Het vertrouwen in de aanpak van corona in Nederland door Hugo de Jonge en Mark Rutte is van 73% teruggegaan naar 30%!
Toch blijft de VVD veruit de grootste partij, schandalen of niet… Je vraagt je af: wat is er dan nog meer nodig aan wanbeleid om Nederland te laten ontwaken uit de Rutte-nachtmerrie…
Deze heren hebben wél voortschrijdend inzicht…
LikeLike