
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Arthur van Amerongen)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Arthur van Amerongen)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Uw partij heeft de verkiezingen VERLOREN !!!
@groenlinks
· 3 u
“Als rechts uiteindelijk met ons gaat praten dan zijn we zó goed voorbereid en zijn onze argumenten zó overtuigend dat ik er niet aan twijfel dat er een progressief regeerakkoord gaat komen, dat we met trots aan onze leden kunnen presenteren.”
– @prosenmoller #GroenLinksGesprek
LikeLike
Geert Wilders
@geertwilderspvv
·
Klaver kreeg bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart zelf 227.982 stemmen. Ploumen kreeg 401.880 stemmen. Samen kregen ze dus 629.862 stemmen.
Ik kreeg 1.004.605 stemmen.
Drie keer raden wie er dadelijk aan mag schuiven voor een nieuw kabinet.
Nederland is corrupt.
LikeLike
Geen belediging van dieren aub
LikeLike
LikeLike
Zelfde bloedgroep…
https://pbs.twimg.com/media/E941xoeWEAEv13i?format=jpg&name=900×900
LikeLike
Arthur Van Amerongen beheerd een slangenboerderij in de Algarve, aldus Wikipedia. Wat probeert hij ons te vertellen met deze beroepskeuze, als we dat nog niet weten?
LikeLike
Misschien vind hij slangen wel hele leuke beesten?
Die mensen bestaan, echt waar.
Wat zou hij nou moeten vertellen over zijn keuze om een slangenboerderij te runnen.
LikeLike
Deze man is heel erg begaan met het milieu. Maar zet wel 5 kinderen op deze volle wereld.
LikeLike