1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Nederland 🇳🇱 is al jaren corrupt daar kom je laat achter Geert.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat noemt men dan een democratie 🤮🤮🤮
LikeLike
Ja, lul
omdat Ome bob je de oplossing gratis aanbood.
DE TOTALE VERNIETIGING VAN RUTTE ALS PERSOON .
DE EXECUTIE VAN ZOWEL RUTTE ALS OOM FRANS DE TRANENTREKKER
IK 7 X NETJES JE OP JE EIGEN PVV SITE HEB AANGESCHREVEN
IK 7 X ALLEFILMS DOOR HEBT GESTUURD
EN JE ZELFS HEBT VERTELD ,HOE JE RISICOLOOS
JE GRAM KAN EN KON HALEN … ALLES TEVERGEEFS
3 WEKEN GELEDEN VOOR DE LAATSTE KEER !!!
ANTWOORD ?? NIETS , NOPPES, 1 X EEN DANK JEWEL, U HOORT VAN ONS ??
WHAHAHAHAH .
dus er is iets mis met je geert wilders of met je organsisatie
DUS , LUL NIET MEER ZO UIT JE NEK …
JE HAD OP 70 ZETELS GESTAAN , EN HEEL VAK K WAS VERNIETIGD
MAAR IK BEGRIJP , DAT EVEN EEN BERICHIE STUREN MOEILIJK IS …
HIER ZIJN ER OOK EEN , EEN PAAR WHAHAHAHAHAHAA/
ONZE STALIN LOVER … EN CCCP FAN, 1945 JAN DE POSTZEGEL LIKKER ALLEEN MET EEN KIND ERAAN VAST GEPLAKT
TIJL UW ROLSTOEL VIRTUOOS EN AANNAME LOSER IN DE HOERENWIJK DEN HAAG
NA 71 VERZOEKEN, OOST INDISCH DOOF EN HEERLIJKE TROS AAMBEIEN
SINDS KORT
ONZE JOODSE LOSER , IK BEN OOK KOK GEWEEST ..DE FAN VAN HET GOUDEN KALF EN DE 15 GEBODEN .GAAT ALLEEN IN DISCUSSIE MET KLEINE LETTERS IN EEN THUISWEDSTRIJD IN ZIJN EIGEN MOSKEET .
NIET OPEN EN BLOOT VOOR DE GEMEENTE HIER ,
STEL JE VOOR DAT WE HEM UITLACHEN ,DE JEHOVA LOSER
DUS …. GOEDE VRIEND DOE EENS IETS SCHRIKBARENDS IN DE 2 E KAMER
GEEF HEM EENS LEKKER VAN JETJE NET ALS THEIRRY DE LAATSTE WEKEN
FULL ATTACK … MET UITSTEKENDE VOORBEELDEN
MOORD MET VOORBEDACHTE RADE ,EN MIJN VRIEND GEERT
WEIGERT ER GEBRUIK VAN TE MAKEN
ONGELOFELIJK , BEN JE DAN EEN LUL ?? IK DENK VANWEL .
27 JULI 2014 . 10 DAGEN NA DE GEPLANDE MOORD
OOM …IS GEERT OOK EN LOSER ?????????????
LikeGeliked door 2 people
https://www.youtube.com/watch?v=ftxnr28LDXc
LikeLike
Geert heeft voor 100% gelijk, ik snap niet dat de burgers dat maar blijven slikken van die linkse troep.
LikeLike
Corrupt tot op het bot waarbij de politieke correctheid geen grenzen meer kent en elke vorm van democratie verdween als sneeuw voor de zon. Nederland ziet er met de dag beroerder uit met de onuitputtelijke instroom van de 5e Colonne.
LikeLike
Klopt! De gevestigde “schijnheilige” partijen en dus mensen, kijken neer op PVV en FVD volgers. Zij zingen niet hetzelfde liedje.
LikeLike
Geert Wilders, stop met je eigen MIS LEI DINGEN…
Mijn ogen staan al jaren (meer en meer) OPEN
en heb ingezien hoe jij EVEN EENS de burgers
voor de gek houdt.
Eigenlijk had je bij de VVD moeten blijven.
Nu stel je helemaal NIETS voor.
Geert, géén woorden…maar DADEN.
LikeGeliked door 2 people
En wat voor daden zou Geert Wilders dan moeten laten zien? Met een kalashnikov naar het Torentje? In de Tweede Kamer loopt hij constant tegen het cordon sanitaire op. Is dat soms ook zijn schuld? Of is dat de schuld van al die partijen die “Democratie” in hun naam hebben? En wat laat jij dan voor daden zien, anders dan op z’n Zeeuws babbelen?
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeGeliked door 1 persoon
Dom van Geert dat ie dit niet begrijpt. Het gaat bij coalitie vorming niet om de meeste stemmen maar of je elkaar vertrouwr. Geert staat er om bekend iedereen te schofferen. In de debatten ging ie ook vol in de persoonlijke aanval, zo noemde ie Kaag in herhaling een verrader. Als je later nog wil aanschuiven, is dat niet bijster slim. Dit is maar 1 voorbeeld. Wilders heeft iedereen al eens op grove manier aangevallen. Leuk voor de bühne, maar gevolg is wel dat niemand met je wil samenwerken. Zelfde verhaal natuurlijk voor Baudet. Die is extreem onbetrouwbaar en onvoorspelbaar. Op die manier zet je jezelf buitenspel. Wilders is een kei in het op de zere plek leggen van z’n vinger. Maar na al die jaren begin ik ernstig te twijfelen of Geert de multiculturele samenleving een dienst bewijst. Namelijk als niemand het nog aandurft met je te samenwerken, dan kan je je punten nooit verwezenlijken. Wat Nederland nodig heeft en had is een weldenkend mens en geen provocateur die de feiten rustig blijft uitleggen. Met praten bereik je uiteindelijk meer dan met straatvechten. Ik ben er dan ook echt van overtuigd dat Wilders strenge maatregelen tegen een oneindige stroom moslims in de weg staat. Als rechtse man die ik ben en het gevaar zie van de islam en te veel migratie uit culturen die de onze haten, baal ik echt van een Geert Wilders. Iemand die wel rustig kan praten, had allang veel meer stemmen gehad. Het fatsoenlijke alternatief is er natuurlijk al, JA21, die zijn nog veel te klein. Verdeeldheid onder rechts, en het onvermogen om vrienden te maken in de politiek, nekt ons land gigantisch. Zolang Geert en Thierry daar rondlopen, lachen de linkse mensen zich rot. Zelfs met verlies blijken ze de enige echte kandidaten te zijn. Dus deze tweet van Geert geeft aan hoe dom ie is. Dacht ie nou echt dat mensen met hem in een kabinet gaan zitten. Onbesuisd rondvliegend projectiel, met vaak agressieve op de man gespeelde retoriek. Dat is de echte reden dat links mag aanschuiven. Bij gebrek aan beter. Hij heeft het echt aan zichzelf te danken. Kijk het doel is minder migratie, en het doel is niet om je politieke tegenstanders keihard confronterend onderuit te halen. Dan bereik je dus eindelijk niks. Een stem op Geert blijkt keer op keer een verloren stem en dat heeft ie puur aan zichzelf te danken.
LikeGeliked door 1 persoon
Andere als linksche gedachten betekenen in de dictatoriale linksche kerk dat u niet meer meedoet, En juist de linkschen slaan zich op de borst dat ze zo demokratisch zijn. Iedereen doet mee (behalve andersdenkenden)
LikeLike
Geert , doe niet de groeten aan W.A. von Amsberg ,
aan wie je zoveel jaar geleden trouw hebt gezworen .
Je bent een B – acteur wiens B – movies ik zo
langzamerhand wel heb gezien .
LikeGeliked door 1 persoon
Klopt, het systeem is verrot tot op het bot !!
LikeLike