VIDEO Ab Gietelink: De opstand van de jongeren versus excessief politiegeweld en eenzijdige media

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

h/t “Konkie”

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

5 Responses to VIDEO Ab Gietelink: De opstand van de jongeren versus excessief politiegeweld en eenzijdige media

  1. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    Persoonlijk zal ik pas rust hebben als de demissionaire Pharma criminelen hun welverdiende levenslange straffen hebben gekregen na een onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal !!Ook hun collaborerende medeplichtige ambtenaren moeten zeer zware straffen tegemoet zien !Deze misdaden tegen de menselijkheid kunnen niet zonder gevolgen zijn voor diegenen die hieraan vrijwillig hun medewerking hebben gegeven !De huidige demissionaire machtsmisbruikers moeten zeer zware straffen gegeven worden ,met behulp van een onafhankelijke nog op te richten volkstribunaal !!”Wir halen es nicht gewusst “ gaat niet meer op voor de huidige demissionaire machtsmisbruikers!!

    Geliked door 1 persoon

    • ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

      leew7.Het neurenberg tribunaal na de 2e wereldoorlog was eigenlijk ook een farce.Veel belangrijke NAZI kopstukken zijn na de 2e wereldoorlog naar zuid amerika gevlucht met hulp van het vaticaan en het rode kruis (rattenroute) Ook heeft amerika ongeveer 1600 Nazi wetenschappers,ingineurs,artsen etc binnengehaald (operation paperclip)

      Like

  2. Lekke Fietsband's avatar Lekke Fietsband schreef:

    Noem die “rellende” jongeren maar fucking smerige politie-romeo-homo’s.
    Het waren niet de jongeren die zijn begonnen met agressie.

    https://www.burgerfront.nl/oh-romeo/

    Geliked door 3 people

  3. Henk der Niederländer's avatar Henk der Niederlánder schreef:

    Er zal geen einde komen aan deze hele zogenaamde corona ellende zo lang het op deze voet verder gaat.
    Even duidelijk maken wat Ik daarmee bedoel.
    Wij spreken hier bijna dagelijks over reusachtige demonstraties die plaats vinden maar toch zien de meesten het totale plaatje niet, omdat hier gerust gesproken kan worden van miljoenen zo niet 10 tallen miljoenen die de straat op gaan om te protesteren regen deze tirannie.
    De mensen menen het goed daar ben Ik van overtuigd, maar zolang men vreedzame demonstraties wil houden lacht men wereldwijd de sukkels die de straat op gaan in hun gezicht uit en liegen de regeringen er gewoon nog een stuk meer op los, inclusief de omgekochte media en een groot aantal artsen en “experts’ Die ook naar alle waarschijnlijkheid omgekocht zijn.
    Zo lang de demonstrante liefde en vrede blijven verkopen kunnen de regeringen namelijk gewoon door gaan met hun agenda uit te rollen en gaat het steeds verder van kwaad naar erger.
    De enige mogelijkheid om hieraan een einde te maken is de verschillende regeringen en meelopende parlementen eenvoudig uit te roken en capabele mensen aan te stellen die wel serieus het land en de bevolking willen dienen, iets wat heel erg veel regeringen hede ten dage vergeten zijn en hoofdzakelijk bezig zijn met eigen zakken te vullen en eigen macht te vergroten.
    Zo lang de verschillende bevolkingen niet dezelfde manieren gebruiken om de schoften af te zetten en voor mijn part te lynchen gaan we steeds verder het gat in wat voor ons gegraven is.
    Niemand hoeft het hier met me eens te zijn maar kijk eens goed rond wat er gebeurd en je ogen zullen snel open gaan.

    Geliked door 2 people

Plaats een reactie